А_я_ЛОЖУ!• 06 апреля 2024
Как расставлять приоритеты
При поступлении? Подскажите пожалуйста
Смурфик• 06 апреля 2024
Оо, хочу тоже знать. При одной дочке уже с ВО.
Просто уже психи бьют от непоняток
Я-ваш шанс• 06 апреля 2024
Ви вже, мабуть, читали: спочатку система дивиться, чи проходите ви за 1м пріоритетом, якщо ні, то за 2м, якщо ні, то за 3м. Якщо ви вже пройшли за 3м, то можливість поступати за 4м і 5м автоматично аннулюється. Є зовсім невеликий шанс, що хтось відмовиться і ви пройлете за 2м пріоритетом, але знову таки, свій шанс за 3м пріоритетом ви втрачаєте.
Єдине, що якщо ви вважаєте, що у дитини зовсім мало шансів поступити на бюджет, ви можете вибрати 1м пріоритетом спеціалтність з особливою держпідтримкою і отримати додаткові конк.бали, але знову-таки, на ці спеціальності і так низький конкурс.