ЭмчЭндЭм• 07 апреля 2024
як вам ідея Арку дружби народів зробити офіційним ЛГБТ+символом?
Голова Українського інституту національної памʼяті, експерт у сфері комунікацій та військовий ЗСУ Антон Дробович несподівано запропонував київську Арку свободи українського народу (колишню Арку дружби народів) зробити офіційним ЛГБТ+ символом.
як вам така ідея?
Результат:
вже голосів:
111 (62.36%)
жах!
30 (16.85%)
супер!
29 (16.29%)
байдуже
8 (4.49%)
свій варінт в коментарі
Сало не люблю• 07 апреля 2024
У нас не толерантне суспільство до лгбт, це акт зазіхання перед заходом, а не відображення наших цінностей.
Як_наготую...• 07 апреля 2024
Росіянці будуть в шоці, ото гідне закінчення дружби народів :)
Синиця у спідниці• 07 апреля 2024
Ответ дляСало не люблю
Ви за все суспільство підписалися? Я толерантна
Сало не люблю• 07 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Подивіться навіть на цьому форумі теми з голосуванням про ставлення до лгбт. Толерантних до 20%
Играю у края• 07 апреля 2024
А зачем ставить памятники ЛГБТ? Давайте еще многодетных, уехавших за границу, увековечим на месте пенька от Ленина, напротив Бессарабки.
Одні думки• 07 апреля 2024
ничего не имею против лгбт, но арку делать символом, это как-то слишком
Сунуся в чужі справи• 07 апреля 2024
Х…ня какая-то, уже разобрать хотят и кричат что это же киевляне просят. Больные на голову люди, моча вместо мозгов
Нічого вдягти• 07 апреля 2024
Какие - то бредовые идеи приходят в головы политикам и военным. Видимо этот Дробович и сам гей и другим ЛГБТ хочет навязать.
КонФФетОшка• 07 апреля 2024
На скільки я пам´ятаю, її пропонують взагалі прибрати. Особисто мені це одоробло ніколи не подобалось, тож хай краще прибирають, ніж витрачати кошти на прикрашання.
Акукарача• 07 апреля 2024
Очень жалко, что так опошлили радугу. Было бы хорошо покрасить арку в цвета радуги, но без привязки к ЛГБТ. Но к сожалению, так уже не получится, теперь радуга всегда будет ассоциироваться с этими представителями
Вся в кредитах• 07 апреля 2024
Ответ дляСало не люблю
«Зазіхання» шооооооо?!
Сунуся в чужі справи• 07 апреля 2024
Почему не прийдет в голову, раз так хочется, назвать арка дружбы народов Украины и Америки или арка дружбы народов Украины и ЕС и все, но мы же не ищем легких путей, только разрушить и уничтожить. Вот рука лицо неужели ставят киевлянки?
Помилуйте мадам• 07 апреля 2024
Як вони заколєбали, то єврейські символи в центрі, то оце. А тоді питають звідки в нас стільки ждунів.
КокошинЭль• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Візуально буде чудово, але є нюанс... Це як насмішка, якщо врахувати що то за арка(
это будет троллинг русни)))
КокошинЭль• 07 апреля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
кого? а рашистов в украинском обществе когда?
КокошинЭль• 07 апреля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
хотите колорадскую ленточку лучше, привселюдное отрезание ушей или зигующего шамана?) или шо параша предлагает если по вашей логике ждуны берутся от такого?))
Чорнобаївка• 07 апреля 2024
Ответ дляИграю у края
И я хочу памятник себе, ну просто так.
КокошинЭль• 07 апреля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
И я хочу памятник себе, ну просто так.
на кладбище большой выбор, сделайте
ЭмчЭндЭм
• 07 апреля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
а Ви точно впевнені, що Америка та ЄС нам друзі? Лише згодом ми побачимо всіх зацікавлених учасників в Українській війні, а не лише діда Пуйла
КокошинЭль• 07 апреля 2024
Ответ дляVitamina1407
Підлизують американцям ?
омерика нас же давно купила и управляет. по рус тв так говорят ужет лет 30. обидно что не они бидоси
Играю у края• 07 апреля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
После войны там надо установить памятник Героям и погибшим гражданским, ушедших навсегда в небо, за радугу. Не вот это вот - дружбы с США, которая непонятно в чем СЕЙЧАС выражается или памятник ЛГБТ.