ЭмчЭндЭм• 07 апреля 2024

як вам ідея Арку дружби народів зробити офіційним ЛГБТ+символом?

Голова Українського інституту національної памʼяті, експерт у сфері комунікацій та військовий ЗСУ Антон Дробович несподівано запропонував київську Арку свободи українського народу (колишню Арку дружби народів) зробити офіційним ЛГБТ+ символом.

як вам така ідея?
Результат:
вже голосів: 178
111 (62.36%) жах!
30 (16.85%) супер!
29 (16.29%) байдуже
8 (4.49%) свій варінт в коментарі
Помилуйте мадам• 07 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
а вы любительница русской культуры, что вам УКРАИНСКОЕ в УКРАИНЕ - насаживают?
женщинам ничего не закрывали, выезжайте в рязань
А відколи це мінонори і лгбт стали українськими? Тобто баби хай виїжджаю, а чоловіки хай тут моляться чужим релігіям? 🤣

Ну що ви, мамо!• 07 апреля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Росіянці будуть в шоці, ото гідне закінчення дружби народів :)
В зад ми мали таку «дружбу», дуже символічно
Місячне Сяйво• 07 апреля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Як вони заколєбали, то єврейські символи в центрі, то оце. А тоді питають звідки в нас стільки ждунів.
У вас чужие символы вызывают желание уничтожать свой народ? Странная реакция.
Фісташкова кава• 07 апреля 2024
Зробили б символ підтримки одне одного, цінності людських якостей, духу, незламності, розвитку країни. Ні, бляха, і тут до сексу прив´язку треба.
Инфотуфелька• 07 апреля 2024
Краще вже в коричневий, як... шоколад.
ротцвеники• 07 апреля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Розібрати, метал на потреби ЗСУ
Удалено администрацией...
КокошинЭль• 07 апреля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
а кто сказал что они стали украинскими? Мы говорили про украинское, а не про меноры.
Меноры не украинские, но в Украине большое количество евреев,
а лгбт не имеет вообще никакого отношения к нациям

В странах Европы например висят украинские флаги на зданиях правительства, прикиньте. Ну вот у нас менора (причем была ЕДИНОРАЗОВО, , а у них наши флаги, и никто не вопит что Украина им что-то насаждает.
Что-то никто не вопит

КокошинЭль• 07 апреля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
точнее их мнение
Сладкий лимончик• 07 апреля 2024
Природа таки умная и знает, как избавиться от многочисленного людского населения: войны и однополые отношения, отлично.
Місячне Сяйво• 07 апреля 2024
Ответ дляротцвеники
Удалено администрацией...
Помилуйте мадам• 07 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль

Что-то никто не вопит
Так прапори нехай і вішають в спеціально відведених місцях, а не менори ставлять і вона була не єдиноразово, а вже декілька років підряд ставлять в різних місцях і не тільки на майдані. І таки насаджують. Те що багато євреїв, це не привід насаджувать їх культуру. Ми вже це пройшли з кацами, коли забагато їм дозволили тут свою культуру розвивать.
ротцвеники• 07 апреля 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Удалено администрацией...
Мост_Устал• 07 апреля 2024
Вечно ты, как не в говно, так в красную армию вступишь (с)
П.С. Против нетрадиционалов ничего против не имею.
Предлагаю продолжать дружить народами, но уже с другими народами, без затрагивания арки в Киеве )))
Місячне Сяйво• 07 апреля 2024
Ответ дляротцвеники
Удалено администрацией...
Вы думать не умеете, только оскорблять? Диалог окончен. Лечитесь.
Ні грама• 07 апреля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
На скільки я пам´ятаю, її пропонують взагалі прибрати. Особисто мені це одоробло ніколи не подобалось, тож хай краще прибирають, ніж витрачати кошти на прикрашання.
Ну, прибрати теж не безкоштовно, тому мене цілком поки влаштовує ота домальовані тріщина
Ні грама• 07 апреля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
а єврейські цінності у Центрі Києва (мінори) та по всій Україні Вам як?
Мені ок, як і кришнаїти, що десятиліттями на Хрещатику щось там медитують. Люди різні
КокошинЭль• 07 апреля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
от того, что где-то постояла менора неделю раз в году - вам никто свою культуру не насаживает. это вы нетолерантна к другим меньшинствам, проживаюшим в Украине. Я же сказала, что у нас большое количество евреев. не вижу ничего такого, чтобы раз в год их поздравить
Помилуйте мадам• 07 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Так росіян у нас ще більше, то може і їх вітатимемо?
Аноним Советчик• 07 апреля 2024
Ответ дляАкукарача
Очень жалко, что так опошлили радугу. Было бы хорошо покрасить арку в цвета радуги, но без привязки к ЛГБТ. Но к сожалению, так уже не получится, теперь радуга всегда будет ассоциироваться с этими представителями
Для меня радуга - это просто радуга, красивое природное явление, символ радости и детства.

КонФФетОшка• 07 апреля 2024
Ответ дляНі грама
Це може бути за кошти меценатів, типу як заміна герба на тризуб на монументі Батьківщини. До того ж прикрашання теж не безкоштовні, м´яко кажучі.
Аноним Советчик• 07 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
это будет троллинг русни)))
Потроллили їх хрестами білими? Що тепер вони ще більше думають, що у нас нацисти. Був ще прекрасний малиновий хрест, навіщо білий, що ще більше кацапів пішло на війну з ’нацистами’?
Пацелуйнитуда• 07 апреля 2024
З райдугою навіть гарно, райдуга над Дніпром... Я за!
Василина Семеніч• 07 апреля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
А чому не може менора стояти? В нас багато громадян України сповідують іудаїзм.
Миззери• 07 апреля 2024
Для меня это просто радуга будет , всегда радугой и считала в принципе
Кидстаффовка• 07 апреля 2024
Задовбали вже зі своїми кольоровими, скільки з ними можна носитись?
Анонимус Я• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
’у нас’, ’наші цінності’. Сорі, шта?
упс
Анонимус Я• 07 апреля 2024
Ответ дляСало не люблю
У нас не толерантне суспільство до лгбт, це акт зазіхання перед заходом, а не відображення наших цінностей.
вы из оркостана вещаете? какие нах ценности? сидите у себя в болоте со своими ценностями и дуговноздью, дикари
Божий одуванчик• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
’у нас’, ’наші цінності’. Сорі, шта?
А что у украинцев нет ценностей?
ИграйМойГормон• 07 апреля 2024
Взагалі цю арку було б логічно і доречно перетворити на веселку - вона схожа і так на райдугу, і ЛГБТ тут взагалі ні до чого.
Але її швидше знесуть, ніж прикрасять(
Ні грама• 07 апреля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Ви уважно читали коментар? Я от про те й пишу, що зараз не бачу сенсу витрачати на це кошти, тріщина на тій арці вже намальована. нАвіть меценатам є куди зараз гроші витратити корисніше. ніж на арки