Для робота-пилососа потрібен роутер і WI-FI?

Не смійтеся з питання, просто його в мене ніколи не було. Для того, аби керувати з телефона потрібен роутер і wi-fi?
Ща как дам 07 апреля в 12:23
Так.
Люблю_смаколики 07 апреля в 12:23
треба, але і без wifi буде працювати
Не пириживай 07 апреля в 12:23
Ні, він може працювати цілком автономно
Кондуктор маршрутки 07 апреля в 12:24
А що в інструкції? Може і мобільний інтернет підходить?
Не пириживай 07 апреля в 12:25
Ответ дляКондуктор маршрутки
А що в інструкції? Може і мобільний інтернет підходить?
Аби написати? Багато бачили пилососів з LTE-модемами? 🤣🤣🤣
Лепешечка 07 апреля в 12:25
Так, потрібен
автор Кубик Рубика 07 апреля в 12:27
А просто вмикати на кнопку для початку роботи, і потім він сам вимикається по закінченню прибирання- так можна?
Люблю_смаколики 07 апреля в 12:27
Ответ дляНе пириживай
Аби написати? Багато бачили пилососів з LTE-модемами? 🤣🤣🤣
якщо роздавати з телефону інтернет, в принципі, може працювати 🤔
Люблю_смаколики 07 апреля в 12:27
Ответ дляКубик Рубика
А просто вмикати на кнопку для початку роботи, і потім він сам вимикається по закінченню прибирання- так можна?
можна
Не пириживай 07 апреля в 12:28
Оскільки відповіді різняться, дам більш розгорнуту відповідь. Для керування з мобільного телефону і отримувати повідомлення від робота, необхідно зʼєднати його з wi-fi точкою доступу, якщо ж конекту з мобільним пристроєм не потрібно, то робот працюватиме після того як надмете фізичну кнопку на ньому
Люблю_смаколики 07 апреля в 12:29
Ответ дляКубик Рубика
А просто вмикати на кнопку для початку роботи, і потім він сам вимикається по закінченню прибирання- так можна?
можна ще пультом керувати. і там же налаштувати щоденне прибирання
Не пириживай 07 апреля в 12:29
Ответ дляКубик Рубика
А просто вмикати на кнопку для початку роботи, і потім він сам вимикається по закінченню прибирання- так можна?
Так
автор Кубик Рубика 07 апреля в 12:30
Ответ дляНе пириживай
Оскільки відповіді різняться, дам більш розгорнуту відповідь. Для керування з мобільного телефону і отримувати повідомлення від робота, необхідно зʼєднати його з wi-fi точкою доступу, якщо ж конекту з мобільним пристроєм не потрібно, то робот працюватиме після того як надмете фізичну кнопку на ньому
Дякую))))
Не пириживай 07 апреля в 12:33
Ответ дляКубик Рубика
Дякую))))
Також коли є зʼєднання, відбувається оновлення програмного забезпечення, але знову ж, то не є критичним, коли тільки купили, то гралися цим дистанційним керуванням, зараз нажали кнопку не заморочуємось, навіть застосунок з телефону знесли
Играю у края 07 апреля в 12:35
Ответ дляКубик Рубика
А просто вмикати на кнопку для початку роботи, і потім він сам вимикається по закінченню прибирання- так можна?
Він має бачити фронт робіт
murmurik 07 апреля в 12:36
Ответ дляКубик Рубика
А просто вмикати на кнопку для початку роботи, і потім він сам вимикається по закінченню прибирання- так можна?
Можно. Можно програмировать на время.

А если хотите удаленно управлять то тогда вайфай и приложение на телефон
Не пириживай 07 апреля в 12:37
Ответ дляИграю у края
Він має бачити фронт робіт
Так, попередньо в БТІ необхідно взяти план квартири 🤣🤣🤣
murmurik 07 апреля в 12:37
Ответ дляНе пириживай
Також коли є зʼєднання, відбувається оновлення програмного забезпечення, але знову ж, то не є критичним, коли тільки купили, то гралися цим дистанційним керуванням, зараз нажали кнопку не заморочуємось, навіть застосунок з телефону знесли
Та же история))
Играю у края 07 апреля в 12:37
Ответ дляНе пириживай
Так, попередньо в БТІ необхідно взяти план квартири 🤣🤣🤣
А у вас не має?
Не пириживай 07 апреля в 12:43
Ответ дляИграю у края
А у вас не має?
Є, чому ж немає, потім ще розміщення меблів додали через спеціальну програму, минулого року прийшло оновлення, то він ще й вікна почав мити, зараз очікую нову версію ПЗ і буде посуд мити. Але у мене стара модель більш новіші, які самостійно визначають фронт робіт ще й пральну машину загружають
Банан-барабан 07 апреля в 13:30
Ответ дляКубик Рубика
А просто вмикати на кнопку для початку роботи, і потім він сам вимикається по закінченню прибирання- так можна?
Можна.
автор Кубик Рубика 07 апреля в 13:58
Ответ дляНе пириживай
Є, чому ж немає, потім ще розміщення меблів додали через спеціальну програму, минулого року прийшло оновлення, то він ще й вікна почав мити, зараз очікую нову версію ПЗ і буде посуд мити. Але у мене стара модель більш новіші, які самостійно визначають фронт робіт ще й пральну машину загружають
А котлет може насмажити?