Изменено 07 апреля в 15:53

Забрала ложку для взуття у дитини в магазині, так батьки почали кричати

Прийшла з сином кросівки купляти, вибрали модель. Сіли міряти, не має ложки. Дивлюся дитина грається як шпагами двома. Кажу дай нам одну і взяла. Дитина не плакала. Стояла и дивилася як мій син міряє взуття. Тато підійшов і каже -навіщо відібрали? І мама теж-зачем забрали у ребенка? Я і не придумала, що відповісти. Промовчала собі. Поміряли, я поклала ту ложку на стілець і пішли собі на касу. Дивні люди.
4 31
Svs19 07 апреля в 15:52
Удалено администрацией...
Анютины ласки 07 апреля в 15:53
Вы под стать им: странный автор со странной темой . Нашли друг друга.
Кіна не буде 07 апреля в 15:53
Ответ дляАнютины ласки
Вы под стать им: странный автор со странной темой . Нашли друг друга.
При чем здесь автор?
Тану на сонці 07 апреля в 15:53
яжемамка с яжебатей Вам попались
28 3
Знаю бакси 07 апреля в 15:53
Удалено администрацией...
Svs19 07 апреля в 15:54
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Ой бо, яка страшна
3 14
Знаю бакси 07 апреля в 15:54
Ответ дляSvs19
Ой бо, яка страшна
Да. Я такая. Бойтесь.
Кіна не буде 07 апреля в 15:54
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Скучно дома?
4 11
Любви вам! 07 апреля в 15:54
Я б ее послала далеко и надолго с таким вопросом
21 2
Svs19 07 апреля в 15:54
Ответ дляЗнаю бакси
Да. Я такая. Бойтесь.
Ага, начинаю
Сокодавка ще та 07 апреля в 15:55
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
І отримали б самі тією ложкою 🤣
Знаю бакси 07 апреля в 15:55
Ответ дляКіна не буде
Скучно дома?
Автору скучнее. Я еще не дошла до ручки, что б трольные темы создавать. Так, в ответах тролю потихоньку.
Знаю бакси 07 апреля в 15:56
Ответ дляСокодавка ще та
І отримали б самі тією ложкою 🤣
Сомневаюсь. Сильно сомневаюсь
5 1
Дайте подумать 07 апреля в 15:56
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Себе?
Щастя-здоровля 07 апреля в 15:57
Дивні люди, як ви самі і написали. На цьому може тему і закінчимо?)
Знаю бакси 07 апреля в 15:57
Ответ дляДайте подумать
Себе?
У меня нет мазохистких наклонностей. Только садизм.
3 1
Кицюююня 07 апреля в 15:57
Ответ дляЗнаю бакси
Да. Я такая. Бойтесь.
Откуда писк доносится? Не пойму...
3 1
Рожева юбка 07 апреля в 15:57
Я б позвала продавца и спросила, где ложка
Теща дочки 07 апреля в 15:57
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
И получила бы ты ответку.
2 1
Все буде Україна 07 апреля в 15:58
У Трускавці в магазині Snowimage ті лопатки для взуття прив´язані шнурками Мабуть ,щоб не вкрали
Рожева юбка 07 апреля в 15:58
Ответ дляЗнаю бакси
У меня нет мазохистких наклонностей. Только садизм.
Учитывая, что сейчас везде камеры минимум админка вам гарантирована
Знаю бакси 07 апреля в 15:58
Ответ дляРожева юбка
Учитывая, что сейчас везде камеры минимум админка вам гарантирована
Ха- ха- ха.
Дело было давно 07 апреля в 15:59
Ну ложку мав би дати продавець. Тому я б попросила її в нього. А він би хай з чужими дітьми розбирався, якщо не зробив батькам зауваження, що чужого брати не можна без дозволу.
автор БоВжеВільна 07 апреля в 16:00
Ответ дляЩастя-здоровля
Дивні люди, як ви самі і написали. На цьому може тему і закінчимо?)
Та будь ласка. Просто я такого не очікувала. Я ж не власну річ забрала чиюсь. Це якби там дитина плакати почала чи що. А так. Чого вони причепилися?
НеВРотик 07 апреля в 16:01
Я подзатыльник дала одному вредному ребенку, так мамаша разоралась, скандал устроила, проблемы мне обещала. Когда уходила, то тому мальчику сказала, что его усыновили.
У меня нет детей, я не люблю их. Мамок тоже не люблю.
Щастя-здоровля 07 апреля в 16:01
Ответ дляБоВжеВільна
Та будь ласка. Просто я такого не очікувала. Я ж не власну річ забрала чиюсь. Це якби там дитина плакати почала чи що. А так. Чого вони причепилися?
Бо дивні)
Тану на сонці 07 апреля в 16:02
Ответ дляНеВРотик
Я подзатыльник дала одному вредному ребенку, так мамаша разоралась, скандал устроила, проблемы мне обещала. Когда уходила, то тому мальчику сказала, что его усыновили.
У меня нет детей, я не люблю их. Мамок тоже не люблю.
считаю что Вы правы. мамка не научила, так улица научит
1 2 8
Б´ю байдики 07 апреля в 16:02
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Кросівками по голові ще не настучали вам? Не страшно, то ще попереду.
Вишнёвая Леди 07 апреля в 16:03
Автор, все ок, ви нормально попросили ложку! 😅 А батькам тре було сказати, скільки на ложці мікробів, і їхня дитина їх тягне до рота. Хай би переварювали інфу, поки ви взуваєте малого
Б´ю байдики 07 апреля в 16:04
Ответ дляБоВжеВільна
Та будь ласка. Просто я такого не очікувала. Я ж не власну річ забрала чиюсь. Це якби там дитина плакати почала чи що. А так. Чого вони причепилися?
А що вам хотілося тоді зробити?