БоВжеВільна• Изменено 07 апреля 2024

Забрала ложку для взуття у дитини в магазині, так батьки почали кричати

Прийшла з сином кросівки купляти, вибрали модель. Сіли міряти, не має ложки. Дивлюся дитина грається як шпагами двома. Кажу дай нам одну і взяла. Дитина не плакала. Стояла и дивилася як мій син міряє взуття. Тато підійшов і каже -навіщо відібрали? І мама теж-зачем забрали у ребенка? Я і не придумала, що відповісти. Промовчала собі. Поміряли, я поклала ту ложку на стілець і пішли собі на касу. Дивні люди.
автор БоВжеВільна • 07 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
А що вам хотілося тоді зробити?
Та нічого. Я була здивована. Поміряли та й пішли.
Банка з медом• 07 апреля 2024
Автор не треба було мовчати. Бо вони не зрозуміли що неправі
автор БоВжеВільна • 07 апреля 2024
Ответ дляБанка з медом
Я не люблю конфлікти. Та і якось це не розумно було би щось їм казати, якщо вони самі не розуміють. Життя навчить іх. Я була з сином, не хотіла при ньому ніяких розбірок.
Пополняю_Карму• 07 апреля 2024
Не проверю, что больше не было ложек.
Міс Всесвіт• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Троли пошли в бой))
Я_канеша_извиняюсь• 07 апреля 2024
Странных людей ппц как много. Сегодня с утра под окнами на лавке засело семейство какое-то колхозное с детьми. Мать орать «Васыыыыль, не ходы тудой», батя орет «Сынааа, ходь сюды», ор стоял часа полтора, пока не вышел сосед и не прописал им по первое число, их как ветром сдуло. Это ж мозгов сколько прийти в чужой двор под окна и сидеть орать.
А у нас макарошки• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Дурних багато, тільки вони не разом ходять.
AmazingLady• 07 апреля 2024
Ответ дляSvs19
Удалено администрацией...
Надюша?
Не худа ні разу• 07 апреля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Та будь ласка. Просто я такого не очікувала. Я ж не власну річ забрала чиюсь. Це якби там дитина плакати почала чи що. А так. Чого вони причепилися?
дай нам одну і взяла - це ви з рук забрали?)
Ця ложка не ваша, як і не тієї дитини.
Але в таких випадках звертаються до продавців, а не відбирають у таких же клієнтів даного магазину, як і ви.

Ви така ж невихована, як і батьки тієї дитини. Як кажуть - яке їхало, таке і здибало)
автор БоВжеВільна • 07 апреля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ця ложка не ваша, як і не тієї дитини.

Можливо. Так, я попросила і взяла. Не вирвала, а взяла, дитина кулачок розкрила і віддала без плачу і т.д.
Вишня на торті• 07 апреля 2024
Автор, фізичний контакт в будь-якому виді з чужою дитиною заборонений. Дивіться бо наступний раз в синяках повернетесь додому.
Сама адекватна відповідь запитати у продавця де ложка
А у нас макарошки• 07 апреля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ця ложка не ваша, як і не тієї дитини.

Чому батьки не дивляться за своєю дитиною.
Не худа ні разу• 07 апреля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
жах) але ви не зрозумієте чому.
автор Sergeevna-a227 • 07 апреля 2024
Ответ дляВишня на торті
Ви мене не лякайте синцями. Навряд чи той тато хотів би відповісти за те.
Бабуся мороз• 07 апреля 2024
Яке їхало таке здибало. Чого ви вирішили,що вам важливіше і якщо дитина не кричить,то можна видерати з рук?
Сало не люблю• 07 апреля 2024
Ужасно бесят родители, которые не смотрят за детьми в магазинах.
У меня тоже был прикол. Навыбирала обуви, поставил продавец возле лавочки. Пошли еще другие смотреть. В это время зашли в магазин родители с детьми, дети уселись возле моих туфель. Магазин был пустой, пустых лавок было много. Родители ни слова не сказали. Пришлось нам с продавцом переносить это все к другой лавке.
Не худа ні разу• 07 апреля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
в цій темі немає батьків дитини, а є автор, тому обговорюємо вчинок автора.
Дитина гралась ложками. Для дітей в магазинах взагалі роблять окремі куточки, що батьки могли спокійно робити покупки.
Але автор замість того, щоб знайти іншу ложку чи покупця, або хоча б звернутись до батьків, зробила те, що найпростіше - відібрала ложку у іншої дитини.
мадам Везувий• 07 апреля 2024
Та и мне бы ее пришло в голову, что прям ’забрала’. Я бы тоже вежливо попросила, скорее у консультанта магазина, но если нет его - не вижу проблем попросить и у самого ребенка. Ла, странные родители, действительно лучше промолчать
автор Sergeevna-a227 • 07 апреля 2024
Ще й забанили. Супер
Сало не люблю• 07 апреля 2024
А вообще не стоит связываться с такими. Попросили бы ложку у продавца, пусть бы сама забирала.
Вишня на торті• 07 апреля 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Я вас не лякаю. Просто нагадую простягання руки до чужої дитини заборонено. І в наступний раз ви можете натрапити на інших батьків, які просто можуть хорошенько наваляти вам. І в поліції стануть на їхню сторону, тому що ви перша простягнули руку.
автор Sergeevna-a227 • 07 апреля 2024
Ответ дляВишня на торті
Не ну ви так пишете. Наче я таке щось страшне зробила
Скользкая• 07 апреля 2024
Ответ дляВишня на торті
Не сочиняйте, не станут в полиции на сторону родителей. Протянуть руку ребенку и нанести телесные повреждения это две большие разницы
Ни в каком кодексе не указан запрет разговора с чужими детьми. А вот наказание за побои очень даже предусмотрено
Скользкая• 07 апреля 2024
А за что забанили автора?
Советчицы вообще уже ипанулись
автор Sergeevna-a227 • 07 апреля 2024
Всім гарного вечора. Піду адміністрації напишу. Не зрозуміла за що бан.
Вишня на торті• 07 апреля 2024
Ответ дляСкользкая
А я про розмови нічого і не писала. Побої які відбулись на захист при фізичному контакті до дитини..
Перемелица• 07 апреля 2024
Ответ дляНеВРотик
Я подзатыльник дала одному вредному ребенку, так мамаша разоралась, скандал устроила, проблемы мне обещала. Когда уходила, то тому мальчику сказала, что его усыновили.
У меня нет детей, я не люблю их. Мамок тоже не люблю.
За что ?
Перемелица• 07 апреля 2024
Ответ дляВишня на торті
Не выдумывайте фигню
Скользкая• 07 апреля 2024
Ответ дляВишня на торті
Ещё раз, не сочиняйте
Ребенка не били, не прикасались. За разговоры и протягивание руки в сторону ребенка ответственности нет. Даже если бы прикоснулись, все равно ничего бы не было, представляете.
Вишня на торті• 07 апреля 2024
Ответ дляСкользкая
Ещё раз, не сочиняйте
Ще раз, залиште свою безграмотну думку при собі. Фізично з рук забирати предмет ніхто ні у кого не має права. Це посягання на свободу будь то дитина, будь то доросла. І це заборонено законом. Потім все інше. Більше витрачати час на вас не планую