07 апреля в 21:51

Освіта. Діти майбутнього.

Цікавить реальні відгуки батьків, чиї діти навчаються за цією програмою. В чому відмінність від НУШ? Яка краще?
Оля_с_киркою 07 апреля в 21:58
У них стадія експерименту, тільки початок. Є матеріали 1-2 клас.
На запитання,- чому не розробили одразу на 1-4 - відповідь - працюємо, все буде.
У порівнянні з Інтелектом України слабенько.
А з НУШ відмінності, як і у всіх нетипових програмах
Чучало яблуні 07 апреля в 21:59
Странная программа
Оля_с_киркою 07 апреля в 22:01
Мені цікаво також чи є батьки,діти яких навчаються за цією програмою.
На скільки я знаю ще дуже мало таких класів. У Київській області десь біля 40 класів
Дама-мадама 07 апреля в 22:02
І сама НУШ провальна, діти в п´ятому класі бекають-мекають, а не читають. Та й Інтелект розрахований на реально здібних дітей
Весёлая морковка 07 апреля в 22:06
Ответ дляДама-мадама
І сама НУШ провальна, діти в п´ятому класі бекають-мекають, а не читають. Та й Інтелект розрахований на реально здібних дітей
?? Нуш-ребенок 4 класс-читает отлично!
Мандолина Бу 07 апреля в 22:08
Ответ дляДама-мадама
І сама НУШ провальна, діти в п´ятому класі бекають-мекають, а не читають. Та й Інтелект розрахований на реально здібних дітей
Від вчителя багато залежить
Отжигающая 07 апреля в 22:17
Ответ дляДама-мадама
І сама НУШ провальна, діти в п´ятому класі бекають-мекають, а не читають. Та й Інтелект розрахований на реально здібних дітей
Нуш прекрасна програма, не треба. А є ті, що бекають і мекають при будь-якій програмі.
оксюморон 07 апреля в 22:24
Ответ дляВесёлая морковка
?? Нуш-ребенок 4 класс-читает отлично!
Отлично читал идя в 1 класс. Я научила. Это не показатель.
оксюморон 07 апреля в 22:27
Ответ дляМандолина Бу
Від вчителя багато залежить
Это точно. Хоть как эту программу назови. Начиная с поведения. Элементарно у нас поменяли учителя. Сразу пересадила детей. Девочкам команда - волосы привести в порядок, собрать, заалести. Мелочи, но влияет .
Мандолина Бу 07 апреля в 22:31
Ответ дляоксюморон
Это точно. Хоть как эту программу назови. Начиная с поведения. Элементарно у нас поменяли учителя. Сразу пересадила детей. Девочкам команда - волосы привести в порядок, собрать, заалести. Мелочи, но влияет .
Наша просит не приходить в спортивном в школе. Дети должны знать культуру одежды а том числе. Мне наша учительница очень нравится.
Сонячний день 07 апреля в 22:32
Ответ дляДама-мадама
І сама НУШ провальна, діти в п´ятому класі бекають-мекають, а не читають. Та й Інтелект розрахований на реально здібних дітей
Ну на будь-яку програму знайдеться якась тітка, яка буде стверджувати, що в 5 класі чи не читають, чи на пальцях рахують, чи ще щось не так, хоча заявляти таке, не маючи доступу до статистики по знанням, вмінням та навичкам мільйонів школярів, буде лише не дуже далека особа.
оксюморон 07 апреля в 23:21
Ответ дляМандолина Бу
Наша просит не приходить в спортивном в школе. Дети должны знать культуру одежды а том числе. Мне наша учительница очень нравится.
Считаю что это правильно.
Стараюсь ребёнка тоже прилично одеть. Но сейчас в день физкультуры ходит в спортивном, т.к. Толи кто-то украл, то-ли он забыл один комплект сменки где-то. А потом ещё посмотрела что в Китае дети ходят в спортивном в школу, т.к. это удобно
Мандолина Бу 08 апреля в 03:07
Ответ дляоксюморон
Считаю что это правильно.
Стараюсь ребёнка тоже прилично одеть. Но сейчас в день физкультуры ходит в спортивном, т.к. Толи кто-то украл, то-ли он забыл один комплект сменки где-то. А потом ещё посмотрела что в Китае дети ходят в спортивном в школу, т.к. это удобно
Ну не знаю. Сама не хожу и ребёнку не советую. Разве что обувь.