Телефон Рубика• 19 мая 2024

Чи буде після війни проблема знайти чоловіка?

Як після Другої світової. Здається, що мої ровесники 25-30 в основному на війні
AmazingLady• 19 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому естественно?
Потому что против природы не попрешь

КаваЗМолоком• 19 мая 2024
Моя бабуся народилась до другої світової. Дідусь пізніше, тобто вона його старша була. Мені завжди було цікаво, чому вона обрала його. Мені вона казала, що не було майже чоловіків її віку, а хто і був, то травмовані морально. Тож вона взяла собі молодика :)
побольшомусекретику• 19 мая 2024
Проблема була до війни ще, а зараз тим паче
автор Телефон Рубика • 19 мая 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я, наприклад, не гарна. Везуча - навряд. Але уваги чоловіків вистачає. І нормальних багато. Я заміжня давно, 20 років. Чоловік супер, але уваги і досі вистачає від чоловіків. Як сказав співробітник ’ты уютная и неконфликтная’)
А логика подруги - молода дівчина 27 років, красуня, струнка, розумниця, спокійна, а от уваги від чоловіків нуль. Навіть стосунків не було ніколи. Хоча вчилась очно, працює очно, вдома не сидить.
Зато її подружка повненька, звичайна, домосідка нехваькою уваги не страждала, і знайшла чоловіка сидячи вдома. Він помилився адресою йшов в гості)
У мене як у другої подруги. Не знаю як таке пояснити
Черпак_для_фантазий• 19 мая 2024
Ответ дляГейТуда
И куда деваются те, кого вы находите?
Вы всю жизнь с 1 мужчиной?)
Черпак_для_фантазий• 19 мая 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Не вірю .
Фото чоловіків в студію )
После вашего:))))
Пополняю_Карму• 19 мая 2024
Та ні.
Мій племінник з 23.02.24 в Польщі 27 років повністю здоровий. Тому і виїхав, бо знав, що у військо подюбому заберуть (служив в армії)
Сюди не факт, що повернеться (особливо, якщо будуть якісь штрафи/санкції і т.п.), там він має ту саму роботу віддалену на американську компанію, тому йому що тут, що там нормально жити.
Польща його не депортує, бо працює офіційно, має вже карту побуту, ще трохи поживе і матиме карту сталого побуту
Ядвига Юсьлегко• 19 мая 2024
Ответ дляНе за Будка
интересно что разгоняется сразу 2 версии.
Будет нехватка мужчин - все погибнут.
Будет нехватка женщин - все выедут.

Не задолбались?)
Це точно) Причому вірять в обидві версії одночасно!
Пополняю_Карму• 19 мая 2024
Ответ дляМандолина Бу
Автор, ваше від вас не піде. Ваше вас завжди в житті знайде
Це брехня!
Найкращий вибір жінка має в 22-28, далі вибір стає меншим
Навколо мене в 36 бачу, що всі хоч так сяк нормальні чоловіки одруженні, холостих в оточенні лише 3: 1) алкоголік+пополамщик+ має претензії, щоб поруч жінка була доглянута, як королева і за власний кошт, 2) жлоб без майна, живе з татом, свого нічого немає, 3) щойно розлучився після довгого шлюбу, який був на рівні, щоб вона не нила, що просто живуть разом, вже має нову дівчину але так само не дуже спішить на себе брати якись труд

Ядвига Юсьлегко• 19 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Смотря сколько вам лет))
Я выгляжу очень молодо, а чувствую себя вообще на 17, для меня это затхлые деды, плешивые уже многие
Я тоже выгляжу очень молодо по сравнению со своими 80-летними одногодками. А в душе мне вообще ’шешнадцать’, и дальше буду только молодеть. Знаете, поговорка есть: старенький - что маленький.
Добрая свекровь• 19 мая 2024
Так женщин выехало 5 млн +
Как может быть нехватка мужчин , если женщин выехало намного больше ?
Мандолина Бу• 19 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Це брехня!
Не будьте ні в чому категоричні) ви ж оце пишете, бо так у вашому оточенні. Але ваше - це не правило для всіх)
ЯкаКраля• 19 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Заселять. У нас в місті в другій світовій знищили 90% населення. Заселили не переживатйе
Ким заселили ?
Бараболька• 19 мая 2024
Ответ дляПік Антна
После 25 лет всегда сложно найти мужчин. Вы, получается после 25
Нічого складного
Неновая почта• 19 мая 2024
Ну количественно - нет, так чтоб качественно (не инвалид, не с поехавшей крышей) - ммм, еще какие
Но всегда есть заграничные сайты знакомств, все равно чет тут делать в послевоенной разрухе
Так что кому сложно, а кому - весь мир открыт
Неновая почта• 19 мая 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Так женщин выехало 5 млн +
Интересно, откуда-ть повыезжали эти 5 миллионов? У нас роем этих баб в городе. Салоны красоты растут как на дрожжах - для мужиков что ли все?
Вот кого реально поменьшало - подростков-выпускников, вот они раньше постоянно стайками ходили, в городе гуляли. Сейчас изредка увидишь
Бяки-козяки• 19 мая 2024
Теж задумуюсь над цим але в іншому плані, доньці 18, навкруги хлопців її ровесників багато повивозили за кордон, чи буде з кого вибирати(
Лукава_Кiшка• 19 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ким заселили ?
Військовими і іх сімями . В моєму випадку це був мій дід з Сумщини. Точніше не військовими а мобілізованими. Йому 20 р було в кінці війни
Интимная• 19 мая 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
У меня мысль уже проскакивала, что неженатые молодые парни, что на войне могли бы стать донорами спермы, чтоб если они погибнут, тогда можно было, как правильно сказать, использовать ее и дать шанс на продолжение рода. Очень жалко молодых, бездетных, красивых парней... их родителей. Никто такой проект не догадался запустить
Ви не повірите

Залізний занавіс• 19 мая 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Есть такая опция. С начала войны. Мужчины из ЗСУ могут заморозить бесплатно сперму в репро клиниках. Они же могут и написать завещание, как распорядится спермой.
Не заздріть тьоті• 19 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Какая подруга 27 лет если вам хорошо под сорок
Там Т9 исправил. Дочка подруги.
Но подруги до 30 у меня есть. Это не лучшие подруги, больше хорошие приятельницы. Так же как и есть приятельницы 55-57 лет. Мы с ними вместе проводим время, ходим на чай/кофе, на пикники, поддерживаем друг друга и т.д.
Это удивительно?
Несемо світло разом• 19 мая 2024
Мне кажется будут реально проблемы в определённой возрастной категории : я о мальчиках подростках до 18 лет, которых сейчас массово стараются вывезти.
Пока стояла в очереди на границе, наблюдала как из каждого автобуса выходят по несколько парней. Девушек столько же не было.
Копирайторша• 19 мая 2024
Ответ дляДружная семейка
На сз полно выехавших мужиков, еще больше чем женщин.
Это не прада. Выехавших мужиков раза в 4 меньше, чем женщин. и большинство из них женатые и выехали с семьёй. А то что они ищут приключений на СЗ, так они и дома наверняка это же делали. Просто украинские мужчины тоже надеются пристроиться к местным дамам, но украинские мужчины не котируются за границей)
АдеКВАтная• 19 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Вам кажется
А может Вам кажется) жизнь покажет
AmazingLady• 19 мая 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А может Вам кажется) жизнь покажет
Неа. Вам.уже все видно
А що таке?• 19 мая 2024
Плюсую автор. У меня столько знакомых моих возрастов на войне, что делать? Я хочу семью, молодая, а с кого выбирать?((
Репетиторша• 19 мая 2024
Його і ДО , і під час і після проблемно найти!Нормального чоловіка найти важко , але з яким тільки сміттям не живуть
МеняАЖтрусит• 19 мая 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Мені точно простіше не було. Більшість когось знаходить у студентські роки. А у нас були два хлопця і дванадцять дівчат у групі. А у клубах чіпляти хлопців не маю таких форм
Открою секрет: нужны не формы, а мозги и харизма

А в клубе надо было эффектно танцевать )
Несемо світло разом• 19 мая 2024
Ответ дляБяки-козяки
Ось в цій віковій категорії дійсно проблема.
Бо дуже багато їдуть.
При чому, не маргінали, а гарні сім´ї, де в хлопця, як то кажуть, душу вкладали : і освіта, і виховання.
МеняАЖтрусит• 19 мая 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
У вас есть харизма, вы самодостаточная личность, как и толстенькая подружка- вот и весь секрет )