Чому в переуступці на квартиру не можна вказати реальну ціну? (Новобудова)

Продавець каже шо в його договорі з забудовником 1200000 грн, значить і в перекступці така ж сума
Немає змоги збільшувати цифру, фактичну ринкову вартість вписати
Розумна Губка 07 апреля в 23:49
а какая реальная ?
Murzeelka 07 апреля в 23:53
Он так говорит, чтобы не платить налог на прибыль
Prervana 07 апреля в 23:53
Если вписать больше, то это ж дополнительный доход, могут и налогообложить. Видимо этого налогообложения продавцы хотят избежать
автор Сільський ансамбль 07 апреля в 23:54
Ответ дляMurzeelka
Он так говорит, чтобы не платить налог на прибыль
А може це не можливо бо забудовник не дає таке право?
Да, я блондинка! 07 апреля в 23:54
Она продает не квартиру , а майнові права. А сама квартира стоит 1.2. Поэтому нельзя поменять.
автор Сільський ансамбль 07 апреля в 23:55
Ответ дляДа, я блондинка!
Она продает не квартиру , а майнові права. А сама квартира стоит 1.2. Поэтому нельзя поменять.
Так
Саме майнові права…
Murzeelka 07 апреля в 23:55
Ответ дляСільський ансамбль
А може це не можливо бо забудовник не дає таке право?
Дает. Эта платная услуга у застройщиков
Мудрецыха мира 07 апреля в 23:55
Бо договір вже давно заключен на фіксовану суму в гривні.
Людина, що не побоялась вкласти власні кошти на моменті закладки фундаменту зараз не тільки хоче вернути свої кошти, але і про індиксувати їх по курсу валют. А може ще і щось заробити.

Ви можете дочекатися коли цю квартиру оформлять у власність і тоді купити її з вказанням повної суми продажу. Правда, і заплатите за оформлення по повній програмі.
Мудрецыха мира 07 апреля в 23:56
Ответ дляСільський ансамбль
А може це не можливо бо забудовник не дає таке право?
Забудовник залюбки перепише договір і візьме всю суму СОБІ.
автор Сільський ансамбль 07 апреля в 23:56
Ответ дляМудрецыха мира
Бо договір вже давно заключен на фіксовану суму в гривні.
Людина, що не побоялась вкласти власні кошти на моменті закладки фундаменту зараз не тільки хоче вернути свої кошти, але і про індиксувати їх по курсу валют. А може ще і щось заробити.

Ви можете дочекатися коли цю квартиру оформлять у власність і тоді купити її з вказанням повної суми продажу. Правда, і заплатите за оформлення по повній програмі.
Ось саме тому в людина не хоче отримувати право власності, хоча є змога бо будинок вже введений в експлуатацію
Розумна Губка 07 апреля в 23:57
Ответ дляСільський ансамбль
Ось саме тому в людина не хоче отримувати право власності, хоча є змога бо будинок вже введений в експлуатацію
так не покупайте !
вас кто-то насильно заставляет ???
Ламборджини 07 апреля в 23:58
Ответ дляСільський ансамбль
А може це не можливо бо забудовник не дає таке право?
Яке право?)
Мудрецыха мира 07 апреля в 23:59
Ответ дляСільський ансамбль
Ось саме тому в людина не хоче отримувати право власності, хоча є змога бо будинок вже введений в експлуатацію
Так ви ж в першу чергу зацікавлені купити по переуступці і з економити на оформлені квартири.
Помеха справа 08 апреля в 00:06
Ответ дляСільський ансамбль
Ось саме тому в людина не хоче отримувати право власності, хоча є змога бо будинок вже введений в експлуатацію
Не хоче отримувати право власності, тому що потім при продажі цієї ж квартири прийдеться заплатити 5% податку,або чекати 3 роки, щоб продати
Да, я блондинка! 08 апреля в 00:15
Ответ дляСільський ансамбль
Так
Саме майнові права…
Ну вот и ответ. Можете оформить на разницу цены какой-то договор. Спросите у нотариуса.
Неначасі 08 апреля в 09:03
Ответ дляСільський ансамбль
Ось саме тому в людина не хоче отримувати право власності, хоча є змога бо будинок вже введений в експлуатацію
Боже я є темні люди, купуйте не по переуступці🤪 це ж вам вигідніше