08 апреля в 11:07

куди поїхати в Києві за місто на вихідні якщо нема власного авто?

хочеться кудись де поменше людей і природа. але як туди доїхати питання...навіть якщо це за 30 км за Києвом((
поділіться досвідом
marata 08 апреля в 11:09
Ржищів, Витачів, але як без авто - не підкажу
Сірничок 08 апреля в 11:09
а що Ви там плануєте робити?
1 2
Сірничок 08 апреля в 11:09
Ответ дляmarata
Ржищів, Витачів, але як без авто - не підкажу
ну ок, Витачів, а у Ржищеві що?
ну окрім церкви затопленої
автор Ніколи не збрешу 08 апреля в 11:10
Ответ дляСірничок
а що Ви там плануєте робити?
Відпочивати😄
Сірничок 08 апреля в 11:11
Ответ дляНіколи не збрешу
Відпочивати😄
ну якщо Ви хочете на вихідні з ночівлею лишатися, то одна історія, а якщо приїхали, позаглядали і на вечір додому, то інша
marata 08 апреля в 11:12
Ответ дляСірничок
ну ок, Витачів, а у Ржищеві що?
ну окрім церкви затопленої
Кожному своє) Насолоджуватися краєвидом без людей, дихати, медитувати)
автор Ніколи не збрешу 08 апреля в 11:12
Ответ дляСірничок
ну якщо Ви хочете на вихідні з ночівлею лишатися, то одна історія, а якщо приїхали, позаглядали і на вечір додому, то інша
З ночівлею
Зубожиння 08 апреля в 11:20
без авто важко. ви навіть якщо і доїдете, то після транспорту вже нічого не захочеться, а тим більше ще дорога назад
2 2 1
Гарні диньки 08 апреля в 11:22
То оберіть спочатку місце, де хотіли б побувати, а вже потім будете дивитись як туди доїхати. Маршрутки їздять майже всюди. Єдине треба розклад знати наперед.
А Я Самая Самая 08 апреля в 11:29
нікуди
2 1 2
Слава Українi 08 апреля в 11:30
На такси ездили в Вышгород на базу отдыха,там магазины есть, все можно купить
Слава Українi 08 апреля в 11:38
Ответ дляА Я Самая Самая
нікуди
Вы серьезно думаете, что люди без авто никуда не могут доехать?)
А Я Самая Самая 08 апреля в 11:39
Ответ дляСлава Українi
Вы серьезно думаете, что люди без авто никуда не могут доехать?)
смогут,но это гемор,вещи в руках и никакого удовольствия
4 4
Гарні диньки 08 апреля в 11:42
Ответ дляСлава Українi
На такси ездили в Вышгород на базу отдыха,там магазины есть, все можно купить
Можно и дальше. В Глебовку, например. Но автор же не говорит чего хочет. Чтоб вода была рядом или лес, или достопримечательности.
Залізний кіготь 08 апреля в 11:52
Можно и в пределах Киева в Пирогово например
энциклопУдия 08 апреля в 12:12
сначала выбирайте местность, потом ищите там доступное место для ночевки, и потом уже транспорт. можно и на такси в обе стороны поехать
Слава Українi 08 апреля в 12:17
Ответ дляА Я Самая Самая
смогут,но это гемор,вещи в руках и никакого удовольствия
Какие вещи в руках, в такси кинули все и возле базы вытащили
Задолбулька 08 апреля в 14:19
Київське море або
Десна за Вишгородом.
Пірогово
Феофанія
Голосеєво
як,до речі, і Труханов..,і таке відчуття,що вже не Київ.