Як вам шедеври Міядзакі Хаяо?

Обожнюю "Ходячий будинок", "Віднесені привидами" і "Мій сусід Тоторо". Здається, таких мультиків вже зараз не створюючи. А як вам аніме від Міядзакі Хаяо?
Викупана 08 апреля в 21:33
«Аріетті» дивились?
Почемучечка 08 апреля в 21:34
Обожнюю. Як син бувий малий то Мій сусід Тотторо був улюбленим мультом, Рибка Поньо, дуже дивний але добрий мульт. Літаючий замок Лапутта і Віднесені привидами з малим передивлялист дуже часто.
Неймовірний Хайяо
Фляшунька 08 апреля в 21:34
Це шедеври. Люблю його роботи , особливо Відьміну службу доставки
автор ФруктЕщеТот 08 апреля в 21:36
Ответ дляВикупана
«Аріетті» дивились?
Ні
автор ФруктЕщеТот 08 апреля в 21:37
Ответ дляФляшунька
Це шедеври. Люблю його роботи , особливо Відьміну службу доставки
Не дивилася Відьмину доставку. На що схоже?
Перша скрипка 08 апреля в 21:43
У него все произведения шедевры.
Очень жаль, что ’мальчик и птица’ у нас в порокат не вышел(
Фляшунька 08 апреля в 21:43
Ответ дляФруктЕщеТот
Не дивилася Відьмину доставку. На що схоже?
Про дівчинку відьму, яка разом зі своїм чорним котиком проходить ’стажування’ у чужому місті. Добрий і зворушливий мультфільм, трохи не такий як інші роботи Хаяйо, навіть не знаю з чим його порівняти
Не зацілована 08 апреля в 21:44
Авторко, ви назвали 3 моїх улюблених аніме)
Міядзакі геніальний.
euhunter 08 апреля в 21:44
Ответ дляФруктЕщеТот
Не дивилася Відьмину доставку. На що схоже?
Очень детский и милый, мои дочки обожают его. Это о взрослении.
Мальчик и птица - уже для взрослых. Навороченный визуально экшн с кучей символов, некоторое нужно специально изучать в истории м культуре Японии.
Опля Картопля 08 апреля в 21:48
Пам´ятаю свій перший перегляд Віднесених духами досі. Мішанина к голові з елементами - що вони курили? ))) Дивилась потім неодноразово. Мандівний замок відкрив для мене Діану Джонс. Загалом, Міядзакі справді нереально талановитий і унікальний
Викупана 08 апреля в 22:27
Ответ дляФруктЕщеТот
Не дивилася Відьмину доставку. На що схоже?
А «поньо»?
Luxurygirl 08 апреля в 23:54
Принцесса Мононоке советую еще посмотреть
Почемучечка 09 апреля в 00:26
Ответ дляLuxurygirl
Принцесса Мононоке советую еще посмотреть
Ну, такий... він важкий як на мене
постою_послушаю 09 апреля в 03:13
Ответ дляФляшунька
Про дівчинку відьму, яка разом зі своїм чорним котиком проходить ’стажування’ у чужому місті. Добрий і зворушливий мультфільм, трохи не такий як інші роботи Хаяйо, навіть не знаю з чим його порівняти
У нього всі роботи не схожі одна на одну.
Він найкращий.