Леди_на_драндулете• 08 апреля 2024
Як себе поводити коли хлопець пʼє?
Розмови не допомагають, і сварилася, і по-доброму, і навіть дала по голові. Все марно. Обіцяє, а потім знову за своє. Пʼє пиво, за вечір 2-5 літрів. Каже завтра не пʼю і приходе вечір після роботи додому бере пиво. Останній раз пив 6 днів, день перерва і знову три дні. При чому встає зранку іде на роботу. Як тверезий хороший хлопець. Ми живемо разом, зустрічаємось півтора року. За цей час його позбавили прав, за те що керував під 🥃. Говорили, балакали, казав що із-за цього почав, важко психологічно, що були питання на роботі із-за цієї ситуації, могли вигнати. Ну благо на роботі залишили, а от випивати він не залишив. От зараз приїхали в 10 вечора додому, пішов взяв півтори літри і пофігу на моє неодобрення. Я почала збирати речі, пофігу. І самій завтра на роботу, і з цими сумками. Кожен раз вірю йому, надіюся що от от і все закінчиться.
Пукимончиг• 09 апреля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Коли він пʼє, я сама не своя. Як бачу пиво як бик на червону тряпку, кричу, псіхую, можу і кинутись на нього, якщо це вже який день підряд. Він потім робить мене винною, типу це я так себе поводжу, що мені треба лічити голову. А я реально розумію, що з такими нервами дійде до лікарні. Я так хотіла повертатися додому, в комфорт, тепло, до коханої людини.
От я бачу пиво, в мене нерви, сльози, а йому навіть вже все одно що я плачу.
І на рахунок посилати, вже було. І він мене і я його.
Оцей жах, який ви описали - і так люди живуть. І навіть перед знайомими на всяких річницях посміхаються та цілуються. І в очі один одного останніми словами обзивають. Це завжди вибір людини.
Кажете, боїтесь залишитись наодинці - а що вам з того тіла поряд? Чи гірше бути самій, залежати тільки від себе. Просто уявіть собі на секунду той спокій в душі.
Але мої слова, як і слова всіх інших порадниць, вам ничим не допоможуть, пока ви сама не вирішите, як хочете прожити життя.