З родзинкою• 22 марта в 23:46
Чи алкоголізм це?
Я у відносинах з мужчиною біля півтора року, стосунки на відстані. Мужчина 38, наче нічого (вибачте, не Ален делон, але працюючий )) вже звикла, має переїздами до мене в місто. Дзвоню йому , чую випивший, до цього бачила що він сам випиває періодично, або з другом, каже що таким чином знімає напругу, бо переживає через переїзд, як буде на новому місці і т.д. я запитую навіщо взагалі пити, він каже що я не повинна переживать з цього приводу і це не буде проблемою в нашому житті, бо у нього нема алкоголізму. Чомусь у мене від цього дуже неприємі відчуття і здається що якраз він може принести проблеми в мій дім. Я випиваю як всі, десь, колись, за компанію, сама б я ніколи б стопарик не випила за вечерею. Та і у нашій сім´ї це не було заведено. Я дійсно в цьому не розбираюся. Чи це дійсно алкоголізм, чи це нормально що так люди розслабляються. Також, він хворий на цукровий діабет 1 типу, я так розумію що взагалі не можна йому пить, коротше хочу розібратися з цим поки він не переїхав. Це мене дуже непокоїть
Платье Длинное бальное• 22 марта в 23:48
одни минусы, рядом с вами его нет, какие-то попойки, диабет, так понимаю еще и без денег. прынц блин
кстати, у алкашей еще и стоит фигово
Крию матом страшно• 22 марта в 23:51
Вам не кажется, что вы с ним слишком разные? Разные семейные устои, привычки, в том числе и алкоголь. Очевидно, что он пьет больше чем вы, и у вас это уже напрягает. Думаете вас это перестанет напрягать если он станет ближе к вам?
Трохи злякана• 22 марта в 23:52
*Стосунки на відстані* це одне, спробуйте пожити разом тиждень-два, буде видно чи ви взгалі підходите один одному. Те що звонить випивший, нічого ще не означає. Може ви і тверезому мозг винесете)
Спішу - перекидаюсь• 22 марта в 23:53
Важко давати прогнози . Я познайомилася зі своїм чоловіком, теж було відчуття, що це алкоголізм , бо вихідні - то пиво , до вино, то ще щось . Одного разу не витримала , дуже скандалили, я плакала . Але в мене дитяча травма , не переношу пʼяних . Аргументувала і сказала , що я не готова жити з людиною , яка вважає, що можна «рити» всі вихідні . Домовились, що субота вечір - його по праву , більше ніяких вечерніх келихів. Якщо любите , домовляйтеся, але будьте готові , що це потрібно постійно контролювати і без скандалів не обійдеться )
З родзинкою
• 22 марта в 23:55
Є люди які постійно випивають і живуть нормально, мабуть це норма, коли їх це не напрягає, мені то зразу це не подобається, то про що можна говорить
Куколка-мяуколка• 22 марта в 23:57
Автор, вы не подходите друг другу, вы его не понимаете.
Кстати я сама раньше пила алкоголь только в компании шоб как уси. С начала войны пью сама и только тогда хочу забыться, не думать о погибших и ужасах войны.
Куколка-мяуколка• 22 марта в 23:58
Ответ дляЗ родзинкою
Алкоголь это просто средство забвения
Но кто-то уже в зависимости как наркоман, нарки это люди выбравшие свою дорогу. Понятно куда и какую.
Крию матом страшно• 23 марта в 00:00
Ответ дляЗ родзинкою
Дело не в том как пьют другие люди, дело в том, что вас напрягает как пьет конкретный человек) Тут не важно алкоголизм это или нет, важно что вам это не подходит.
Куколка-мяуколка• 23 марта в 00:00
Когда я сижу вечером и вспоминаю увиденные оторванные головы и конечности, я понимаю, что мне надо выпить или уснуть, чтобы забыть хоть на минуту это.
Или почитать самый странный троллинг на советчице.
Потому что реальность хуже чем это все.
З родзинкою
• 23 марта в 00:01
Ответ дляКуколка-мяуколка
Алкоголь это просто средство забвения
Ви хочете сказати, що людина яка п´є часто не обов´язково має залежність, і це не обов´язково закінчиться ’сном під забором’, це спосіб очистити голову...
Куколка-мяуколка• 23 марта в 00:02
Даже написать бывшему и посраться с ним тоже отвлекает от ужасных воспоминаний.
Я не могу ходить по городу.Я везде вижу их, тех кто погиб. Я все помню.
З родзинкою
• 23 марта в 00:03
Ответ дляКуколка-мяуколка
Потому что реальность хуже чем это все.
Я дуже співчуваю, навіть не знаю що написати...
Куколка-мяуколка• 23 марта в 00:03
Ответ дляЗ родзинкою
Можливо. Але це не домогає. Алкоголь виветриться, людина проснеться. Встане піде і знов цей в´єтнамський флешбек
Куколка-мяуколка• 23 марта в 00:04
Ответ дляЗ родзинкою
Мені не шкода себе, лише тих кому я може могла допомогти, але не встигла
З родзинкою
• 23 марта в 00:05
Ответ дляКрию матом страшно
Дякую
Куколка-мяуколка• 23 марта в 00:16
Ответ дляЗ родзинкою
Знаєте, зараз усвідомила, це також невгамовне почуття провини та ненависті за себе що була в тому ж прифронтовому місті, але не змогла врятувати. Я ненавиджу себе за це і це розриває мене зсередини.
Що може якби я не спала так довго, то вийшла б завчасно і когось врятувала.
Жена миллионера• 23 марта в 00:59
Ответ дляКуколка-мяуколка
Потому что реальность хуже чем это все.
Чоловік військовий і коли буває вдома, то на ніч випиває, щоб спокійно спати, без отого всього. І це біда.
Крию матом страшно• 23 марта в 20:23
Ответ дляКуколка-мяуколка
Классно вы на себя и свой предположительный птср тему перетянули.