Гравіцапа• 08 апреля 2024
Буду повертатися з Німеччини в Україну, але досі вагаюся. Підтримайте)
Виїхала ще на початку, бо тут рідна сестра. З дитиною тут вже живемо у своєму житлі, я закінчую курси, вже можна іти на роботу за спеціальністю.
Але вдома чоловік, і за ці 2 роки морально нам дуже важко, розумію що далі так тягнутися не може.
В нашому рідному місті тихо, є також ВПО, але це центр України і прильоти можуть бути, були у сусідньому місті.
І розумію що можливо я просто себе накручую і купа народу живе під час війни спокійно, але страх є. І також жалкую що багато сил вклала в навчання і інтеграцію, сподівалася після війни пожити тут з чоловіком ще пару років, знайти можливо дистанційну роботу у німецькій компанії і потім додому. Вдома роботу я втратила напередодні війни, хотілося спробувати тут попрацювати за спеціальністю. Але родина важливіша ніж мої амбіції.
Сиджу зараз і не можу в собі розібратися, чи вірне моє рішення. Буду рада вашим порадам і підтримці.
Тепличная• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Дуже дякую, як ви і дитина під час тривог? За малого також переживаю
В коридор або на паркінг іноді ходимо. Іноді спимо усі. Від долі не втечеш. Дитина в гарну школу ходить, там шикарне бомбосховище
Ноунэйм• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
В мене сертифікат б2, с1 закінчую, в червні буде сертифікат
Автор ви знущаєтесь?
Мафиозная• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Так Ви в2 ще в вересні здали. А чому так довго с1 вчите? Там же короткий курс як правило.
Скільки ваш курс С1 триває?
Не люблю натовп• 09 апреля 2024
Вибачаюсь - а у яке місто Ви повертатись хочете? Я не читала всі сторінки)
Ось наприклад я у Харкові - не дуже рекомендую, а якщо наприклад десь у Центральну чи на Західну Україну - то так) в мене там знайомі, кличусь до себе, бо у нас не спокійно(((
Ой, прочитала - центр. Купа знайомих живе центрі України - дуууже задоволені, нікуди не збираються, життя йде, робота, відпочинок - все гаразд
НеКонец-Света• 09 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я в Києві, сусідка в травні минулого року вирішила приїхати. Якраз коли нас цілий місяць кожну ніч обстрілювали. Казала як в Німеччині нудно, вже не каже, наші веселощі не зайшли 😅
Я знаю таких, що навіть до мами бояться поїхати, бо їх одразу вб´ють, в Україні страшно. У людей різне сприйняття ,пороги страху,а також звикаєш дійсно до всього.
Коли приїжджала одна, я навіть не прокинулася від вибухів. З дитиною ( вона боїться) був закачаний додаток, вночі моеіторився кідстаф на рахунок коли ховатися в ванну,а коли бігти в укриття. Дві ночі спали в ванній-дитині так спокійніше, на третю вже солодко спали в ліжку і навіть проспали тривогу.
Аноним_• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Так у вас обычный telc с ещё весьма низкими баллами)
Какой с1😅
Ноунэйм• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ви ж пів теми брехали, що маєте С1??
Брюльтик• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ну так вы набрали самый нижний проходной бал
Гравіцапа
• 09 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Показывайте свой учебник С1 со специальной лексикой))
😂 це писала сьогоднішній доклад, процес виробництва паперу, це одна із тем усного екзамену, viel Spaß 🤣
Пупуговка• 09 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Не знаю как морально, знаю, что материально очень тяжело. У подружки кума с ребёнком вернулась в Виннице. Впо. Денег нет. Работы нет. Готова опять выезжать в любую страну. Очень жалеет
Ну, вообще странно выезжать из страны, где есть жилье и доход, на пустое место , без жилья и работы. На что она рассчитывала, когда возвращалась?
Така бойова Я• 09 апреля 2024
Ответ дляПупуговка
Я бы постаралась купить выезд мужу. Как-то ж народ выезжает.
Ну да, поработать, денег подсобирать, года за 3 может получится. Если до тех пор мужа не заберут, выкупить его.
Кракадэ• 09 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Моя подруга из Харькова бежала из подвала, из-под обстрелов сначала в Болгарию, потом в Германию, потом в Польшу - там испугалась подготовки поляков к войне и вернулась в Германию. Сюда приезжала несколько раз к родителям (они в Харьковской области), но вернуться совсем не может психологически. Я и в Киев ее звала - не может.
Тяжелый случай
Аноним_• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
У вас тут текст уровня А2, где С1?))
НеКонец-Света• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Так, без перерв просто вчила, здала б1 і через місяць б2, і тд, курси йшли по 4-5 місяців
Щось не збігається. У вас між В1 і В2 місяць? Ви поліглот? Доречі, я в2 також здала ,правда через 7 місяців. Але це зовсім не означає,що в мене дійсно є той в2
Кракадэ• 09 апреля 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Яка підготовка поляків? Ви цей коментар просто копіюєте і кидаєте в кожну подібну тему, хоч би слова місцями міняли))
Та то аби шось ляпнути
Гравіцапа
• 09 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Скільки ваш курс С1 триває?
З кінця грудня, нам переробляли сертифікати всій групі, прийшли помилкові, тому довго чекали на результати.
Така бойова Я• 09 апреля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
я честно говоря не понимаю чего вы там два года сидели
Может пыталась мужа забыть. Может второго найти.
Мафиозная• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Скільки триває курс С1? 5 місяців? Нема таких
Булку Дай• 09 апреля 2024
Выбирайте себя, дома будете жалеть, что вернулись, и ещё...вы уверены, что здесь будете работать?
Така бойова Я• 09 апреля 2024
Ответ дляКастрюлька
Автор, не сделайте глупость. Конечно оставайтесь в Германии. Ради Вас самой, ребенка и будущего. А муж сидит на прпе ровно? Почему за 2 года не выехал? У меня все знакомые кто действительно хотели - выехали. Правдами и неправдами, с 2/3/10 попытки. Вот это я понимаю - семья в приоритете
Кого не пустили через границу, пытался в багажнике, не получилось в багажнике, Тису переплыл. Теплеет, скоро вода совсем теплая будет, экономия для семьи какая!
Брюльтик• 09 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
А сколько он длиться?
Мюллерная• 09 апреля 2024
Порадили вам, автор? Лайна накидали токсіки місцеві та й по всьому. Ніхто вам не підкаже як краще, на жаль((
Мафиозная• 09 апреля 2024
Ответ дляБрюльтик
А сколько он длиться?
Я хочу спочатку версію автора прочитати)
Гравіцапа
• 09 апреля 2024
Ответ дляНоунэйм
Ви ж пів теми брехали, що маєте С1??
Ви тему дивилися? Там написано що я закінчую курси. С1 в мене буде в червні, як і сертифікат. До чого тут взагалі мої курси, якщо суть теми у іншому?
НеКонец-Света• 09 апреля 2024
Ответ дляТепличная
Повернулися рік назад минулого квітня. Причина та сама, що і у вас, автор. Не шкодую, морально норм, з чоловіком поруч все одно легше. Іноді згадуємо з дитиною країну перебування, ту атмосферу спокою, гарні скандинавські містечка. Але знову їхати бажання немає, хіба що геть буде капець тут
У вас не було відчуття,коли приїхали додому,ніби до цього ви жили в іеґешому вимірі? Я наче між двох світів, в кожному з яких в мене інше життя.
КокошинЭль• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Вы как вундеркинд прям
С1 космос
Не встречала такое ещё
Сколько знакомых В2 с первого раза не сдали и это умные девочки с хорошим английским
С1 космос
Не встречала такое ещё