Гравіцапа• 08 апреля 2024
Буду повертатися з Німеччини в Україну, але досі вагаюся. Підтримайте)
Виїхала ще на початку, бо тут рідна сестра. З дитиною тут вже живемо у своєму житлі, я закінчую курси, вже можна іти на роботу за спеціальністю.
Але вдома чоловік, і за ці 2 роки морально нам дуже важко, розумію що далі так тягнутися не може.
В нашому рідному місті тихо, є також ВПО, але це центр України і прильоти можуть бути, були у сусідньому місті.
І розумію що можливо я просто себе накручую і купа народу живе під час війни спокійно, але страх є. І також жалкую що багато сил вклала в навчання і інтеграцію, сподівалася після війни пожити тут з чоловіком ще пару років, знайти можливо дистанційну роботу у німецькій компанії і потім додому. Вдома роботу я втратила напередодні війни, хотілося спробувати тут попрацювати за спеціальністю. Але родина важливіша ніж мої амбіції.
Сиджу зараз і не можу в собі розібратися, чи вірне моє рішення. Буду рада вашим порадам і підтримці.
Мюллерная• 09 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Зашла впервые за год наверное написать что то)
А, ну тоже понимаю, настроение у вас такое значит. Просто не забывайте, что по ту сторону экрана может быть человек действительно на раздорожье, сомневающийся, ожидающий поддержки. Полно же других тем, где постебаться можно. Эмпатию проявите.
КокошинЭль• 09 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
А кто мы такие решать ее судьбу? Вот Вы интересная.
Про изучение языка это светская беседа просто
Ноунэйм• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Я такий же здавала, але б2))) всьому свій час, і в мене буде. Але бали ваші чудові шось я не бачу)))на такій бумажці і незданий приходить
Ні автор поки що ви просто брехло...
Мюллерная• 09 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Вы знаете, прозвучит не совсем в тему наверное, но это тупо буллинг пошёл.
Решать её судьбу вы боитесь, а унизить, обсменять - это аж бегом.
КокошинЭль• 09 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
А почему Вы ко мне именно прицепились? Наверное потому, что я Вам отвечаю?
Гравіцапа
• 09 апреля 2024
Ответ дляАноним_
После текста про бумагу уже лучше вам ничего не писать🤣🤣
яке завдання, такий і текст) треба обрати продукт і розказати етапи його створенння на виробництві😅 спробуйте хоча б англійською😉
МамОмужа• 09 апреля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Автор, вы с нормального региона, курсы закончатся вас отправят работать абы куда, оно вам нужно на складах работать? Семья есть семья- странно, что вы до сих пор еще в Германии
Тоже не понимаю сидящих в великой Германии без семьи, дети без отца. А как же и в горе и радости. Даже собачек с кошечками вывозят, а тут самый родной человек. Ладно с оккупации или прифронтовые города, но тут на чаще весов язык, фирма и семья...
Мюллерная• 09 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Понравились вы мне😂
Не отвечайте, я что, заставляю? Не обижусь и переживу как-то 😉
КокошинЭль• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Я понимаю что это непросто кстати) так как тем может быть десятки и везде своя лексика
Однозначная• 09 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Она вас буллит😉
Виниловая пластинка• 09 апреля 2024
Я б ехала к мужу если там нет прилетов. Очевидно, что у Вас есть чувства. Найти своего человека в жизни это тоже очень важно и будет ударом его потерять
Однозначная• 09 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Боже, як страшно це читати - викупити.... як кріпака якогось...
Реалии у нас такие сейчас.
Дошли до ручки.
МамОмужа• 09 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Вы думаете, еслиб война была бы на территории Европы, то там мужчин бы выпускали без проблем или они сами бы бежали на защиту?
очки_ннадо• 09 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
Вот это вы и лайкающие вам гоните... ну вот как я своего контрактника, который за полгода до полномасштабной контракт в нацгвардии подписал, вывезу? Научите, не понимаю...
Как можно было его пустить пойти по контракту ? Не понимаю (((
Виниловая пластинка• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ні, я вирішила, але є страх зробити помилку і втратити те, що вже напрацьоване. Хочу послухати тих, то повернувся, як їм зараз морально знаходитись в країні
Я вернулась, но я в спокойном городе поэтому все хорошо и не пожалела ни разу. Но смотря в какие условия возвращаться.
Ответ дляUebersetzerin
Каждый день все два года по пять часов?
Неубедительно
Насправді вони так і вчать. В мене подруга ще до війни поїхала, так і вчила, за пару років також вивчила.
Але я можу тільки співчувати, мова не дуже приємна, щоб ото вчити її було роботою, то можна вигоріти вщент....
КокошинЭль• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
У Вас будет только своё мнение и свои ощущения и чувства. Вообще никто не ориентир
Аноним_• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ваше сочинение не уровня С1 и даже не В2, да, у telc слабые требования, я в курсе. Но какая удаленная работа в немецком офисе, ну серьезно))
Если бы у вас был сертификат Test DAF или Гете, другой разговор.
МамОмужа• 09 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Я думаю, що я хочу бути подалі від будь-якої країни, де існує рабство. Якщо це буде європейська країна - і від неї також.
тогда вам на Марс и то не факт) а еще Африка или леса Амазонки)
Напланетянка• 09 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну і нашо він вам, ні виїхати за два роки не вирішив як, ні критичного мислення не має
Напевно хтось тримає його там поки ви у Німеччині
Не начинайте.
Не все такие
Гравіцапа
• 09 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Якби жила на західній, я б і не вагалася, але ми там де теоретично може прилетіти, хоча нас спасає те що не велике місто і немає воєнної або критичної інфраструктури поряд. Нажаль через нас літають і ракети і газети, але тьху тьху транзитом
очки_ннадо• 09 апреля 2024
Ответ дляПупуговка
Ну, вообще странно выезжать из страны, где есть жилье и доход, на пустое место , без жилья и работы. На что она рассчитывала, когда возвращалась?
Домой хотела ) думала, что найдёт работу и вытянет. Увы. Сказала, что не ожидала таких цен .
МамОмужа• 09 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Дякую, я наразі живу в країні, де рабства немає. Як буде завтра - то поїду деінде.
А война есть там? У нас до войны тоже выпускали мужчин. А во время ковида - что там было, тоже не было рабства и летали самолеты?
Фиона Шрековна• 09 апреля 2024
а робота? чи у вас немовля? у нас в БаВю навіть з 2-річними дітками і навіть без А2 гонять пахати, але водночас не беруть роботодавці через мову навіть на прибирання...
я повереулася, бо перспектив взагалі для сеье там не бачу.
якщо син-підліток, то залишилася б може в німеччині.. а так - ожнозначно мені в 35 років тут нема шо робити..
звісно, якщо прям прифронтове містечко, то може прям ьуди не повертатися, ну хоча б за 100км від лініі фронту..
ПешитеБесАшипок• 09 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Езжайте.
Не поедете, не узнаете.
Вернуться всегда сможете, если передумаете.
Не поедете, не узнаете.
Останні закони бачили? Так що не факт,що і вони з дитиною виїдуть потім до Європи, якщо передумають.
Ответ дляМамОмужа
Ви в чому хочете мене переконати? Що мене має влаштовувати рабство, якщо в країні війна? Але мене не буде воно влаштовувати ні в якому випадку.
Як вам добре - то ваш вибір.
Як буде так там, де я живу - я поїду далі. А може назад. Як вже буде. Але я не хочу ні бути рабом, ні бути господарем рабів. Я принципово проти того, щоб одні люди мали повну абсолютну владу над іншими людьми. Це моя принципова позиція.
Як у вас інша - то ваша справа. Чи ви мене хочете переконати, що війна виправдовує рабство, щоб раби воювали, так?
Як вам добре - то ваш вибір.