Гравіцапа• 08 апреля 2024

Буду повертатися з Німеччини в Україну, але досі вагаюся. Підтримайте)

Виїхала ще на початку, бо тут рідна сестра. З дитиною тут вже живемо у своєму житлі, я закінчую курси, вже можна іти на роботу за спеціальністю.
Але вдома чоловік, і за ці 2 роки морально нам дуже важко, розумію що далі так тягнутися не може.
В нашому рідному місті тихо, є також ВПО, але це центр України і прильоти можуть бути, були у сусідньому місті.
І розумію що можливо я просто себе накручую і купа народу живе під час війни спокійно, але страх є. І також жалкую що багато сил вклала в навчання і інтеграцію, сподівалася після війни пожити тут з чоловіком ще пару років, знайти можливо дистанційну роботу у німецькій компанії і потім додому. Вдома роботу я втратила напередодні війни, хотілося спробувати тут попрацювати за спеціальністю. Але родина важливіша ніж мої амбіції.
Сиджу зараз і не можу в собі розібратися, чи вірне моє рішення. Буду рада вашим порадам і підтримці.
Птица Говоруша• 08 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Устроилась на аптечный склад сборщиком лекарств)
Неплохая работа, единственный минус - 8 часов ходить, это не каждый выдержит.
Тяжело, но лучше работы я тут пока не нашла.
Какая зарплата и какой город?
Айпишница• 08 апреля 2024
Ответ дляUebersetzerin
А почему за два года до С2 не выучили?
2 балла до С2 не хватило просто. Вместо ß написала ss и всё...
Тоска в носках• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
С1
Ничего себе у вас уровень.
У меня муж еле еле за 2 года доучился до В2, так он занимался с репетитором 1 на 1
Однозначная• 08 апреля 2024
Ответ дляПускаю бісики
Легко. Если есть бабосики
Даже с бабосиками нелегко.
Кидают на бабосики.
Надо еще найти проверенных, а то можно без бабосиков остаться, и это в лучшем случае.
В худшем, загреметь под суд.
Брюльтик• 08 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
Ничего себе у вас уровень.
Автор что-то темнит !
іронічна антитеза• 08 апреля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Знаєте,фантазії на тему ´ще трошки а потім після війни пожили б разом з чоловіком у Німеччині´ це лише солодкі мрії. Війна надовго. Після війни чоловіки все одно будуть невиїзні. Так шо буде Ваш чоловік в Україні жити ще років 4-7. Дивіться правді в очі. Ви готові?
Я б ще додала питання з яким статусом чоловік пару років буде в Німеччині жити. Безвіз в нас 3 місяці, тимчасового захисту вже не буде. Хіба якщо автор за цей час знайде роботу і внж отримає, як воззʼєднання родини
руки_Крюги• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Якби його «вирішив» щось рішало… ми пробували перевірити групу інвалідності батьків, батько має 3 групу і йому була рекомендована друга, але комісія відклонила. Тому наразі офіційно ніяк
все выезжают, в у вас уникальный случай
автор Гравіцапа • 08 апреля 2024
Ответ дляUebersetzerin
А почему за два года до С2 не выучили?
Тому що тоді б я ще півроку вчилася, курс по місяцям розподілений)) але с1 мені достатньо 😁
Ms. Искренность• 08 апреля 2024
Не бачу жодної причини повертатися. Якби чоловік хотів жити з сім´єю, то давно був би з вами.
Да, я блондинка!• 08 апреля 2024
Ответ дляПускаю бісики
Легко. Если есть бабосики
У меня все знакомые кто хотел выехали еще в начале войны, и не за миллионы как тут пишут, в 2022 г март-апрель выезжали за 1000$ легко
Однозначная• 08 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Какая зарплата и какой город?
Около 1000$, город околицы Катовиц.
ГороховаЯ• 08 апреля 2024
Варіанти 2. Або жити родиною,повернувшись додому,або крокувати вперед,інтегруватися в Німеччині,але не морочити чоловіку голову,розлучатися,хай будує своє життя і автор хай будує.
автор Гравіцапа • 08 апреля 2024
Ответ дляАйпишница
С 0 до С1? Ещё и Гёте?
Не, конечно, возвращаться! В Украине острейшая нехватка маркетологов с немецким С1.
Ви цікава) ви думаєте за 2 роки по 5 годин на день не вивчиш з нуля?)) я спілкуюся з німцями, а курси заточені саме під професійну діяльність з їх термінологією
Птица Говоруша• 08 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
І як Вам було? Бо в мене сусідка теж в Німеччині, приїхала 1 раз як раз коли сильні обстріли були, теж думала повертатися/не повертатися. Сиділа 3 дні у ванні ридаюла і жерла гідазепам. Вже вертатися не хоче
Моя подруга из Харькова бежала из подвала, из-под обстрелов сначала в Болгарию, потом в Германию, потом в Польшу - там испугалась подготовки поляков к войне и вернулась в Германию. Сюда приезжала несколько раз к родителям (они в Харьковской области), но вернуться совсем не может психологически. Я и в Киев ее звала - не может.
Ноунэйм• 08 апреля 2024
Ответ дляАйпишница
С 0 до С1? Ещё и Гёте?
Гьоте С1 в Німечині не цінується..
Птица Говоруша• 08 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Около 1000$, город околицы Катовиц.
Хватает на жизнь, жилье?
Брюльтик• 08 апреля 2024
Ахренеть ) я просто в опусе. Я за два года еле в1. Но нашла , как мужа перетянуть)))
А тут такие способности и нет выходов
Кастрюлька• 08 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
Вы так пишете легко, почему за 2 года не выехал🤦
У нас же так легко выехать из страны
А я писала что легко? Конечно нужно прилагать усилия. Я в Германии, в окружении много украинцев. Сначала приехали жены с детьми, выезжали быстро, осмотрелись/отдышались и семья начала думать что делать дальше. Или жены с детьми вернулись в Украину в течении полугода, или мужья выехали к ним. Абсолютно разные мужчины, с разным образованием, с разными финансовыми возможностями и т.п. Просто мам с детьми в моем окружении аж одна, но там просто муж не хочет выезжать в Германию, а жене страшно возвращаться.
Uebersetzerin• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Каждый день все два года по пять часов?
Неубедительно
Однозначная• 08 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Хватает на жизнь, жилье?
Я с мужем, он тут уже несколько лет, поэтому хватает вполне, оба работаем.
автор Гравіцапа • 08 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
В цілому терпимо, але одну ніч літав десь шахед і збивали, чула все це, то звичайно страшно. Особливо це гостро, тому ще не звикла. Можливо хто живе давно, не звертає уваги
Айпишница• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Да легко! Вы живое подтверждение этому!
Я же говорю : возвращайтесь, Вы нужны стране, у нас тут маркетологи нарасхват. Держим за Вас кулачки.
НеКонец-Света• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ні, я вирішила, але є страх зробити помилку і втратити те, що вже напрацьоване. Хочу послухати тих, то повернувся, як їм зараз морально знаходитись в країні
Я не повернулась,Але я декілька разів їздила в Україну, і не бачу причин,чому б я і далі мучила німців своєю присутністю, крім того,що ми тут вссією сім´єю, але додому хочеться страшенно.
З приводу роботи і інтеграції, те що ви закінчили курси і готові шукати роботу, то ви спробуйте її спочатку пошукати. Я шукаю майже 6 місяців, поки що не бачу бажання німців брати мене на роботу.
Да, я блондинка!• 08 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Даже с бабосиками нелегко.
Кидают на бабосики.
В худшем, загреметь под суд.
Так чего вы сидели, третий год война они только очнулись) выезжать нужно было сразу, было дешевле и легче, в первые дни так вообще и без денег пропускали всех подряд, у меня кум проехал с тремя детьми без денег, дети не его) в машине ехала сестра его с детьми, он только свидетельства показал издалека и все, пускали всех подряд
іронічна антитеза• 08 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Я в Києві, сусідка в травні минулого року вирішила приїхати. Якраз коли нас цілий місяць кожну ніч обстрілювали. Казала як в Німеччині нудно, вже не каже, наші веселощі не зайшли 😅
автор Гравіцапа • 08 апреля 2024
Ответ дляБрюльтик
Вы за два года выучили до С1? 🙀
Серьезно?
Так, без перерв просто вчила, здала б1 і через місяць б2, і тд, курси йшли по 4-5 місяців
Птица Говоруша• 08 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Тогда да. В городке, где мы были, я пошла в местный ЦЗ - сказала, у меня ребенок маленький, мне бы работу на 8 часов - посмотрели как на сумасшедшую, 12 часов и больше пожалуйста, так и не предложили ничего за 4 месяца.
автор Гравіцапа • 08 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Автор, ви як маленька. Треба було мотивувати комісію, то так хотіли
Ну я там не можу керувати, батьки робили що могли🙈
Аноним_• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Deutsch für den Beruf🤣🤣
Ms. Искренность• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Здала і вивчила, то трохи різне в рівнях мови