08 апреля в 23:49

Це правда що у Польщі обовʼязково тре робити прививку собаці, бо буде штраф?

Прививка від сказу треба робити раз у рік в одну й ту ж дату ,якщо не робити то штраф. Це мені сказали ,це правда?
Розвідка Маші 08 апреля в 23:50
Ха ха. Вряд-ли.
Несу добро людям 08 апреля в 23:51
Ні, брехня. Я живу в селі і тут купа псів бігає сусідських і котів по вулиці, чисто як в Україні. Кожного року пишуть оголошення, про проведення безкоштовного щеплення собак і тільки для бажаючих. Примусу немає. В день безкоштовного щеплення, охочих мало, бачу це бо пункт біля мене на першому поверсі
Зоркая Зорро 08 апреля в 23:52
В один и тот же день - брехня. Но отсутствие прививок, штраф - правда. .
3 1
Я такая наивная 08 апреля в 23:54
Ответ дляЗоркая Зорро
В один и тот же день - брехня. Но отсутствие прививок, штраф - правда. .
А кто это контролирует?
Несу добро людям 08 апреля в 23:54
Ответ дляЗоркая Зорро
В один и тот же день - брехня. Но отсутствие прививок, штраф - правда. .
Єдиної бази тварин немає в польщі, так шо не вигадуйте про штрафи. Навіть бази обов’язкової єдиної чіпованих тварин немає. Всі заносять чіпованих тварин в бази по бажанню.
Несу добро людям 08 апреля в 23:55
Ответ дляЯ такая наивная
А кто это контролирует?
Ніхто цього не контролює. Не слухайте цю пані.
Джавеліна 08 апреля в 23:56
автор, а у чому проблема це робити? Це адекватно!
автор Неновая почта 08 апреля в 23:56
Ответ дляНесу добро людям
Єдиної бази тварин немає в польщі, так шо не вигадуйте про штрафи. Навіть бази обов’язкової єдиної чіпованих тварин немає. Всі заносять чіпованих тварин в бази по бажанню.
Якщо прививку не зробити,потім собака наприклад захворіла і людина з її документом йде до лікаря,лікар побачить що там нема наклейки про щеплення
Несу добро людям 08 апреля в 23:58
Ответ дляНеновая почта
Якщо прививку не зробити,потім собака наприклад захворіла і людина з її документом йде до лікаря,лікар побачить що там нема наклейки про щеплення
Побачить. І шо?
Я вожу кота до вета, він бачить, що я його не щеплю, бо при відвідуванні даю паспорт завжди і маю карту амбулаторну в цій клініці претензій нема. Все за бажанням.
3 2
успокойте_Меня 08 апреля в 23:59
Ответ дляНесу добро людям
Ні, брехня. Я живу в селі і тут купа псів бігає сусідських і котів по вулиці, чисто як в Україні. Кожного року пишуть оголошення, про проведення безкоштовного щеплення собак і тільки для бажаючих. Примусу немає. В день безкоштовного щеплення, охочих мало, бачу це бо пункт біля мене на першому поверсі
где оголошення видите?Где их развешивают?
Несу добро людям 09 апреля в 00:01
Ответ дляуспокойте_Меня
где оголошення видите?Где их развешивают?
Ужонд гміни пише на сайті, в фейбуці і на дверях ужонду є вивіска/ оголошення заздалегідь
автор Неновая почта 09 апреля в 00:01
Ответ дляНесу добро людям
Побачить. І шо?
Я вожу кота до вета, він бачить, що я його не щеплю, бо при відвідуванні даю паспорт завжди і маю карту амбулаторну в цій клініці претензій нема. Все за бажанням.
Дивно,мені вет сказав саме так як я написала. Щеплення від сказу раз у рік обовʼязкове.
Несу добро людям 09 апреля в 00:03
Ответ дляНеновая почта
Дивно,мені вет сказав саме так як я написала. Щеплення від сказу раз у рік обовʼязкове.
Можливо залежить від клініки, може хочуть заробити , тому тулять ніби обо’язково. Я і каструвала кота в них, ні разу не згадували вони про щеплення
Пацан к успеху шел 09 апреля в 00:07
Блин, да сделайте собаке ту прививку. Она копейки в Польше стоит.
Я во Франции сделала кошке-50 евро, а в Польше делала - столько же, только в злотых
Сделайте и не парьтесь. И собаке хорошо, и Вы спокойны будете.
Раз в год день в день, это для поездок. Если пропустите дату, то после следующей прививки месяц нельзя выезжать. В паспорте пишут дату прививки, и дату, когда можете путешествовать с животным.
автор Неновая почта 09 апреля в 00:08
Ответ дляПацан к успеху шел
Блин, да сделайте собаке ту прививку. Она копейки в Польше стоит.
Я во Франции сделала кошке-50 евро, а в Польше делала - столько же, только в злотых
Сделайте и не парьтесь. И собаке хорошо, и Вы спокойны будете.
Раз в год день в день, это для поездок. Если пропустите дату, то после следующей прививки месяц нельзя выезжать. В паспорте пишут дату прививки, и дату, когда можете путешествовать с животным.
Та справа не в копійках. А якщо я проти будь яких прививок що людям що тваринам
Несу добро людям 09 апреля в 00:09
Ответ дляПацан к успеху шел
Блин, да сделайте собаке ту прививку. Она копейки в Польше стоит.
Я во Франции сделала кошке-50 евро, а в Польше делала - столько же, только в злотых
Сделайте и не парьтесь. И собаке хорошо, и Вы спокойны будете.
Раз в год день в день, это для поездок. Если пропустите дату, то после следующей прививки месяц нельзя выезжать. В паспорте пишут дату прививки, и дату, когда можете путешествовать с животным.
Тварини часто погано реагують на щеплення. Ходять днями вʼялі, без апетиту, ригати можуть., підвищена температура Саме з цієї причини , я не щеплю кота. Мій реагує погано.
1 3
Пацан к успеху шел 09 апреля в 00:11
Ответ дляНеновая почта
Та справа не в копійках. А якщо я проти будь яких прививок що людям що тваринам
Да не вопрос. Только поехать с собакой никуда не сможете. И если, не дай бог, заболеет бешенством, думаю, тогда взгляды Ваши поменяются.
И чтоб не было проблем - выбирайте хорошую прививку.
Несу добро людям 09 апреля в 00:12
В Україну пускають без всяких питань, тому я якщо буду вертатися додому, то знаю що пропустять. А в Україні я вже можу попросити любого вета, вилити щеплення в унітаз і просто вклеїти наклейку в паспорт.
Пацан к успеху шел 09 апреля в 00:14
Ответ дляНесу добро людям
В Україну пускають без всяких питань, тому я якщо буду вертатися додому, то знаю що пропустять. А в Україні я вже можу попросити любого вета, вилити щеплення в унітаз і просто вклеїти наклейку в паспорт.
Вы уже вьезжали в Украину с котом без прививки?
Нагайна 09 апреля в 00:14
Ответ дляНеновая почта
Дивно,мені вет сказав саме так як я написала. Щеплення від сказу раз у рік обовʼязкове.
Вы потеряете титры, если просрочите вакцинацию от бешенства.
Несу добро людям 09 апреля в 00:14
Ответ дляПацан к успеху шел
Да не вопрос. Только поехать с собакой никуда не сможете. И если, не дай бог, заболеет бешенством, думаю, тогда взгляды Ваши поменяются.
И чтоб не было проблем - выбирайте хорошую прививку.
Не перебільшуйте. Немає так поголовно і всюди того сказу. Одиничні випадки на всю країну , про які навіть ніхто не знає. Та і в Україні це повинен бути безпризорний пес, і жити на дворі, щоб його покусала десь скажена лисиця.
2 1
Нагайна 09 апреля в 00:15
Ответ дляНеновая почта
Та справа не в копійках. А якщо я проти будь яких прививок що людям що тваринам
А что бешенство смертельно для человека, знаете?
Несу добро людям 09 апреля в 00:16
Ответ дляПацан к успеху шел
Вы уже вьезжали в Украину с котом без прививки?
Ні, бо назад би не вернулась, в Європу вже не пустять без титрів, а це довго. Я їздила на початку 22 го пару раз додому, коли ще не ввели жорсткий контроль. Пересікала без проблем.
Нагайна 09 апреля в 00:16
Ответ дляНесу добро людям
В Україну пускають без всяких питань, тому я якщо буду вертатися додому, то знаю що пропустять. А в Україні я вже можу попросити любого вета, вилити щеплення в унітаз і просто вклеїти наклейку в паспорт.
П.ц. Все страшнее по улицам ходить(
Оновлена версія 09 апреля в 00:16
Ответ дляНеновая почта
Та справа не в копійках. А якщо я проти будь яких прививок що людям що тваринам
А если ваша собака кого-то укусит?
Оновлена версія 09 апреля в 00:17
Ответ дляНесу добро людям
В Україну пускають без всяких питань, тому я якщо буду вертатися додому, то знаю що пропустять. А в Україні я вже можу попросити любого вета, вилити щеплення в унітаз і просто вклеїти наклейку в паспорт.
Вот почему в Украине никогда не будет порядка
Несу добро людям 09 апреля в 00:17
Ответ дляНагайна
П.ц. Все страшнее по улицам ходить(
Починайте плакати. Мене теж бійтеся, бо я теж без жодної вакцини, а записані всі)
Пацан к успеху шел 09 апреля в 00:18
Ответ дляНесу добро людям
Не перебільшуйте. Немає так поголовно і всюди того сказу. Одиничні випадки на всю країну , про які навіть ніхто не знає. Та і в Україні це повинен бути безпризорний пес, і жити на дворі, щоб його покусала десь скажена лисиця.
Я не перебільшую. Есть страны свободные от бешенства, и вас на пушечный выстрел не подпустят к границе. А поодинокі випадки, как Вы пишете, это не равно нет совсем. И всегда есть вероятность животному заразиться.
Но мне всё равно. Это ваши животные, делайте, что хотите
Нагайна 09 апреля в 00:18
Ответ дляНесу добро людям
Не перебільшуйте. Немає так поголовно і всюди того сказу. Одиничні випадки на всю країну , про які навіть ніхто не знає. Та і в Україні це повинен бути безпризорний пес, і жити на дворі, щоб його покусала десь скажена лисиця.
Только в Харьковской области за последний год несколько районов было закрыто на карантин по бешенству. Один из последних случаев - домашний кот покусал хозяина. Бешенство у кота подтвердили
1 1
Несу добро людям 09 апреля в 00:19
Ответ дляОновлена версія
А если ваша собака кого-то укусит?
Ііііі???? Помиють рану і зʼїдять антибіотик. Ви темна чи шо, думаєте що вкус тварини = сказу??