Будь ласка, заповніть анкету для моєї курсової роботи

Я студентка, вивчаю психологію. Прошу взяти участь в моєму дослідженні для курсової роботи.

Вже писала сюди один раз, багато хто тоді відгукнувся. Всім дуже дякую! Але мені потрібно дуже багато заповнених анкет, поки не добираю необхідної кількості.

Розумію, що то клопіт. Тому готова одразу заплатити всім, хто заповнить по 50 грн. (розумію, що то небагато, але мені їх справді багато потрібно, сотні, тому не можу більше). Займає заповнення приблизно 15 хвилин, іноді менше, залежить від вашої швидкості.

Крім 50 грн., я готова також надіслати індивідуальні результати тестів всім бажаючим (там буде про рівень довіри до світу та інших людей, відповідальність за власне життя, толерантність до невизначеності, особисті риси характеру).

Посилання на анкету: https://forms.gle/w4YvgXGkNgfCRxtXA

Пишіть в особисті, коли заповните і обговоримо спосіб оплати: можу на картку, можу телефон поповнити – як вам зручніше.

Буду дуже вдячна всім, хто відгукнеться!
YaЯна 09 апреля в 22:52
Зараз пройду і відпишусь
автор Navochka 09 апреля в 22:54
Ответ дляYaЯна
Зараз пройду і відпишусь
Дуже дякую! )
птицаворона 09 апреля в 23:03
Ща заповню (за так, грошів не треба, результатів теж).
Подруга жизни 09 апреля в 23:14
Послезавтра пройду, ибо сегодня скоро спать планирую ложиться.
Напомните мне, пожалуйста!
Я такая дама, что с моим плавающим графиком могу забыть.
Мне денег не нужно.
РойЛеля 09 апреля в 23:16
Пройшла, автор. Вже аж дрімала, але виручила вас
Ната Шацька 09 апреля в 23:21
Пройшла
Ирише4чка 09 апреля в 23:23
Пройшла. Удачи з курсової
dream7 09 апреля в 23:27
Ответила. Для меня самое сложное в этом тесте это слова. На ночь глядя голова уже не варит )
Просто Галюня 09 апреля в 23:30
Обіцяю на завтра, син такі опитування проводить в нашій родинній групі в Вайбер, студентам потрібно допомагати безкоштовно😄
автор Navochka 09 апреля в 23:33
Мені не проблема заплатити трохи, аби відповіді назбирати ) Тому буду дуже вдячна, якщо пройдете!
natamala 09 апреля в 23:53
Відповіла. Безвозмездно
Ilona27@ 09 апреля в 23:58
+
inna1446 10 апреля в 00:03
Пройшла. Не треба ніякої оплати. Просто так від душі допомогла, мені теж допомагали люди, як була студенткою. І Ви колись комусь допоможіть потім.
Удачі з курсовою
дякую аж підскакую 10 апреля в 00:30
+
TaFo 10 апреля в 01:06
+
Incanto77 10 апреля в 06:59
Пройшла. Щасти з курсовою
С4астье1105 10 апреля в 07:39
+