Свезло так свезло• Изменено 10 апреля 2024
Чоловік ставить мені умову після виходу на роботу
Що зароблені гроші я повинна нести в загальний бюджет. Я сказала, що мої гроші то мої, на що він відповів, що тоді також так буде робити.
Я зависла, бо ніколи це не обговорювали до шлюбу, я думала, що само собою, моя зп моя. Зараз є час обдумати що сказати, нічого не лізе в голову. Допоможіть скласти відповідь.
Я тертий жук• 10 апреля 2024
Ответ дляДа Щас же
Я эти работы не делаю. У меня есть муж который этим занимается. Ну конечно же он раз в неделю в выходной занимается ремонтом. Или вы думаете, я буду с 15-летним ремонтом жить? Нет, конечно, он вышел из моды.
А почему у вас раковину ставил сантехник? Ваш муж слишком занят был? Вообще установить раковину и унитаз может абсолютно любой мужчина если он не инвалид и руки из плеч.
10 лет не менять потолок - нда. Я бы так не жила. Но ваше право. Не смею осуждать.
З чого Ви взяли, що я роблю ремонти раз на 15 років?
Але це не щоденна робота. І чому не чоловік? Ну, може, тому що і я не плету шкарпетки та не вишиваю рушники. Нам зручніше заробити гроші іншим чином, а такі речі делегувати.
Парова машина• 10 апреля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
На 50 000 легче жить одному чем на 70 000 вдвоем))
Так пусть живёт. Я вот одна и это супер), морально особенно
Золота орда• 10 апреля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Багато сімей так живуть , бюджет спільний, звідти беруть скільки кому потрібно, великі покупки обговорюють. Але це, якщо обидва партнери адекватні.
А как может быть общий бюджет, если у каждого отдельная карта и на нее платят зп. Нет общей карты. Уже бюджет у каждого свой. Как он может быть общий?
Замороженная селедка• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Відносини погіршились, не хочу бути залежною.
То станьте незалежною!
Візьміть і хоч місяць закрийте ВСІ ваші витрати: комунальні, оренду житла (половину, якщо живете на зйомі), одяг, взуття, закупи в магазині (продукти, побутова хімія і т.д), за свої гроші утримуйте свою машину і якщо щось лишиться, то це вам на красу(нігті, вії, брови і т.д).
Золота орда• 10 апреля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
То ви вже пробували жити зі спільним бюджетом?
Бюджет не может быть общим, т.к. у каждого своя карта.
Замороженная селедка• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він побутом не хоче займатись порівну.
Так і ви не хочете.
Так і скажіть, працюєте вдвох, то і побут та діти на двох
Замороженная селедка• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
То ті копійки, що я зароблю, я не можу витратити собі на перукаря чи піти в спортзал? Зараз я не можу собі дозволити.
Якщо при цьому в домі немає, що їсти, то так- не можете, бо ви родина.
Бюджет родини формується із всіх доходів і потім розподіляється на витрати по пріоритету.
Замороженная селедка• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ні, я шукаю роботу, він проти. Каже, що я нічого не знайду і не зароблю.
Я за 3 в Києві знайшла на 20 тис без досвіду.
Бабка_в_кедах• 10 апреля 2024
Взагалі з таким чоловіком краще працювати. Чи то він спочатку чекав що й Ви заробляти будете, чи то любов пройшла і став таким, але у Вас особливо вибору нема. Рано чи пізно все розвалиться, Ваше сімейне життя, чи з його чи з Вашої подачі, так що краще все ж працювати.
Спершу важко, потім втягнетесь. Єдине що не варто йому розказувати всю суму зарплати, на перших порах лише, бо спочатку Вам багато заробити не вийде. Далі як сума буде підніматись чи премія якась, то відкладайте собі і не говоріть йому. Краще не стане, відносини у Вас уже зіпсовані, а Вам ще жити з ним чи без.
Заодно вийдете на роботу і зрозумієте чи то чоловік жмот, чи реально зараз йому просто важко щось міняти і тягнути забезпечення родини. Поки не влаштуєтесь на роботу, не взнаєте. А щоб щось змінити в майбутньому, Вам теж потрібні будуть гроші, чоловік Вам їх не дасть, треба заробити.
Звісно, приховувати гроші негарно та все таке, але з такими не треба показувати все(Мужу-псу не показуй жопу всю)
...аяприкольная• 10 апреля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
В цілому, жінка народжуючи, ризикує своїм життям і здоровʼям. Ніхто ж не хоче народжувати бомжу, всі шукають, щоб чоловік нормально заробляв, або мав потенціал, що голова у нього варить і з голоду ніхто не помре, поки жінка підрощує дитину. Тому між чоловіками і є конкуренція за жінок, а не навпаки. Тому чоловік і показує свої можливості на етапі залицяння, інакше кому він потрібен.
Серьёзно конкуренция у мужчин, а не у женщин?
Ms. Откровенность• 10 апреля 2024
Ответ для...аяприкольная
Ось що значить не розмовляти на тему сімейного бюджету і не планувати його (фінансове життя) ДО весілля/ проживання разом..
Автор, скільки ви у шлюбі?
Йти працювати, всю суму чоловікові НЕ казати, все НЕ витрачати.
Це я вам кажу, як людина, яка наробила цих помилок(( а зрозуміла пізно.
Автор, скільки ви у шлюбі?
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Ви не вмієте вкрутити лампочку? Тим паче сучасні верусують досить рідко. Щоденна домашня робота - це таки їжа, посуд, прання, прасування, прибирання, винести сміття + турбота про дітей. Все
Нет. И даже не собираюсь уметь. Мне это неинтересно. Никакого прасуваняя ежедневно нет а к еде у всех разное отношение. Выносить мусор то вообще смешно
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Тобто вся світова статистика ніщо проти ваших спостережень. Ок
Нет никакой статистики
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Как раз навпаки и давно. Женщина ищет удачную шею и быстрее рожает чтобы застолбить мужика.
Захекалася читать• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Ага проти волі чоловіка жінка народжує,ну що ви пишите
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Ну а вы что пишете? Ккэакая конкуренция блин? Да ждут залета жэчтобы в ЗАГС затащить..а сколько обмана на фоне деторождения
Поросенка• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Заробляйте нормально, а не копійки! Нашо копійки заробляти?
Області пітьми• 10 апреля 2024
Семью два человека создают или один? Если двое, то и вкладываться должны двое.
Поросенка• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Прикольна логіка. А нічого, що жінка за час декрету втрачає навички, часто роботу, здоровʼя під час вагітності та пологів? Чи ці дрібниці можна тактовно замовчати?
Ну деяеі жінки під час декрету навпаки розвивпються, проходять навчання, підвищення кваліфікації, бо як раз є вільний час... звичайно якщо 3 роки нічогісінько не робила - то це чистий лист :(
Скокмоно - стокнуно• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Коли це рожанієм можна застовпити мужика? Насильно милим не будеш, хоч 10 дітей народи.
А от випадки навпаки знаю, коли хлопець дівчині зробив дитину, проколовши презерватив. Бо вона з ним трохи позустрічалась і хотіла покинути, але ж дуже йому подобалась, хотів женитися на ній.
Інший чоловік так само, клепанув другу дитину жінці, щоб та на роботу не вискочила і коло ноги сиділа.
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Завжди. БЬґудеш не будш ,,все залежить від людини . Років так на три так точно прив´язки а там маніпуляції і так далі
Жодного такого випадку не знаю.не смішить. Тут тем повнотде жінка другу дитину хоче аж пищить,а чоловік нів´яку
Не смішить с тим клепанням. Народжує тільки жінка
Карма хамелеона• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Тоді я заробляю 10 тис і витрачаю на себе, а він в цілому заробляє 18, з них 4 комуналка і 10 він також забере собі, залишиться 4. От на них усе.
Вы питаетесь на 4000 на троих?
Зачем анализы,вам просто надо начать нормально питаться
Мошей ницца• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Не ходить к гинекологу не = не следить за здоровьем. Как по мне, то это вообще бесполезный врач, если нет ЗППП.
ну от. Для багатьох лікарі бесполєзні. А потім - hello, міома...
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляМошей ницца
Проф осмотр серьезную проблему все равно не покажет) у меня сестра оперирующий гинеколог , потому не надо мне рассказывать ничего на эту тему
Мошей ницца• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
і УЗД нічого не покаже??
тобто сестра ваша безсполєзний спіціаліст?
Чи вона вже на випадок для тих, хто ігнорив гінекологів ісе життя і нафіг треба все викинути?
Не ходіть, ваша справа.
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляМошей ницца
і УЗД нічого не покаже??
Не ходіть, ваша справа.
Сестра моя оперирует, помогает решить проблему, а в поликлинике гинеколог нужен только для лечения ЗППП и ведения без проблемой беременности.
В моїй хаті моя правда• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Автор писала, что декрет мешает карьеру построить)
Так если обычная работа, то декрет ни на что не повлиял и автор спокойно может продолжать работать, разве не так?
Автор просто хоче отримувати гроші за працю, щоб почуватися вільно і самостійно і не залежити від такого жаднюги, дріб´язкового мудака.
В моїй хаті моя правда• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Ну автору прям жмёт деторождение, то хай будує
Только есть подозрения что плохому танцору мешает всё
Не треба зневажливо ставитись до факту народження дитини, який повністю міняює життя жінки і сім´ї. Гормональні перебудови, 24 години на роботі, недосипи, сам собі не належить, відповідаєш за дитину. Та на роботу в рази легше ходити, ніж в декреті ’відпочивати’. У нас же в суспільстві чомусь є думка, що жінка народжує для себе, сама повинна піклуватись про дитину, а потім ще утримувати дім, готувати, вигулювати дітей і ще й працювати. А чоловіки нічого не винні- можуть платити мізерні аліменти і вся відповідальність і батьківство закінчується.