Болт, уклон чи убер. Що найдешевше?

Щаслива Я 10 апреля в 07:54
Болт
Ms. Android 10 апреля в 07:54
Нет понятия дешевле . Надо смотреть в моменте, у кого больше машин на районе стоит , у того и дешевле .
В рот не ложи 10 апреля в 07:54
Найдешевше Болт, але водії там відповідні.
Леся Українка 10 апреля в 07:55
Ответ дляMs. Android
Нет понятия дешевле . Надо смотреть в моменте, у кого больше машин на районе стоит , у того и дешевле .
Поддержу. У меня в часы пик уклон всегда дешевле, а так бывает болт на 5-10 грн дешевле
Все буде Україна 10 апреля в 07:56
Коли як, треба дивитись, коли вже їхати. А ще уклон часто знижки дає.
автор Сегодня не целуюсь 10 апреля в 07:57
Ответ дляЛеся Українка
Поддержу. У меня в часы пик уклон всегда дешевле, а так бывает болт на 5-10 грн дешевле
В мене просто велика відстань 41 км. Це я на п´ятницю продумую. Ще й їхати треба в 7 ранку. Мабуть, тарифи в цей час вищі, ніж вдень
РокерША 10 апреля в 07:58
Надо смотреть в моменте. Часто одинаково болт и уклон, и болт даже дороже.
Безпорадна Кроко 10 апреля в 07:59
Ответ дляСегодня не целуюсь
В мене просто велика відстань 41 км. Це я на п´ятницю продумую. Ще й їхати треба в 7 ранку. Мабуть, тарифи в цей час вищі, ніж вдень
Викличте не в 7, а в 6:50
Докладальниця 10 апреля в 07:59
Ответ дляСегодня не целуюсь
В мене просто велика відстань 41 км. Це я на п´ятницю продумую. Ще й їхати треба в 7 ранку. Мабуть, тарифи в цей час вищі, ніж вдень
Водій болта не захотів мене везти за місто, прийняв замовлення, під´їхав, подивився,куди їхати і відмовився ))). Водії Уклона не брали замовлення поки я не повисила ціну на 100грн.
Безпорадна Кроко 10 апреля в 08:00
Я відкриваю одночасно декілька додатків і моніторю, де дешевше. Знижки дають часто Уклон і Болт
Оце так цабе 10 апреля в 08:01
Ответ дляСегодня не целуюсь
В мене просто велика відстань 41 км. Це я на п´ятницю продумую. Ще й їхати треба в 7 ранку. Мабуть, тарифи в цей час вищі, ніж вдень
Якщо, не дай Бог буде тривога, тариф буде космічний у всіх.
Ви в момент замовлення перевірте у всіх вартість ц всіх (через додаток).
Букет троянд 10 апреля в 08:03
Уклон я заказную через сайт і там можна зробити дешевше чим пише ціну. Самій регулювати.
Я не знаю чи є таке в Болт.
Щаслива Я 10 апреля в 08:05
Ответ дляВсе буде Україна
Коли як, треба дивитись, коли вже їхати. А ще уклон часто знижки дає.
В мене чомусь Болт дешевше ніж Уклон зі знижкою. Хоча раніше знижки нормальні були.
Лялька в колисці 10 апреля в 08:06
сейчас болт...
ПолБатона 10 апреля в 08:20
Уклон
Поміркована думка 10 апреля в 08:49
Ответ дляВ рот не ложи
Найдешевше Болт, але водії там відповідні.
Нормальні водії. Ттт, умене нема претензій,привіті, приїздять вчасно, запитують за музику і вікно. За весь мій освід 1раз молодий пацан не туди заїхав і мені щось там пред´являв і дід ще був з запахом оцта в машині) але то 2 випадки зі 100 умовно
175см55кг19лет (она) 10 апреля в 09:09
Ответ дляСегодня не целуюсь
В мене просто велика відстань 41 км. Це я на п´ятницю продумую. Ще й їхати треба в 7 ранку. Мабуть, тарифи в цей час вищі, ніж вдень
Еще 838 пробуйте
Ms. Android 10 апреля в 09:09
Ответ дляСегодня не целуюсь
В мене просто велика відстань 41 км. Це я на п´ятницю продумую. Ще й їхати треба в 7 ранку. Мабуть, тарифи в цей час вищі, ніж вдень
У болта немає міжміського тарифа. Нещодавно сама не повірила, за місто тариф треба в рази підвищувати, в програмі він не вірний
тогдалия 10 апреля в 09:12
Ответ дляMs. Android
У болта немає міжміського тарифа. Нещодавно сама не повірила, за місто тариф треба в рази підвищувати, в програмі він не вірний
Що значить не вірний? У них за декілька хвилин може на третину піднятися чи упасти. Ви водій таксі? Їздила декілька разів за місто, ціна у водія була однакова з додатком
Мяо мой мяо 10 апреля в 09:15
Ответ дляОце так цабе
Якщо, не дай Бог буде тривога, тариф буде космічний у всіх.
Ви в момент замовлення перевірте у всіх вартість ц всіх (через додаток).
Смотря какой город , у нас без разницы есть тревога или нет.
Ненька наша 10 апреля в 09:23
Ответ дляСегодня не целуюсь
В мене просто велика відстань 41 км. Це я на п´ятницю продумую. Ще й їхати треба в 7 ранку. Мабуть, тарифи в цей час вищі, ніж вдень
По перше, треба обирати службу таксі, яка на таку відстань повезе. Ви впевнені, що у вашому регіоні і болт, і убер будуть виїжджати на відстань сумарну більше 80 км?
Ненька наша 10 апреля в 09:32
А, і ще, автор, майте на увазі, що водії Убера не бачать вашого місця призначення, а тільки точку, де вас треба забирати. Для водія деталі маршрутах відкриваються тоді, коли він до вас приїхав. І, якщо з´ясується, що до ваших умовних п´ятихаток він їхать не зможе, то він просто поїде, а з вас знімуть штраф за відміну замовлення при посадці. І ви втратите і гроші, і час.
Ms. Android 10 апреля в 09:53
Ответ длятогдалия
Що значить не вірний? У них за декілька хвилин може на третину піднятися чи упасти. Ви водій таксі? Їздила декілька разів за місто, ціна у водія була однакова з додатком
Мені водій болта чи уклона , точно не пам’ятаю, відповів що тарифи лише по місту . Був спір у тікток , він там на прикладах показав
ОйЙой 10 апреля в 10:23
У меня пять приложений, всегда мониторю. Цена зависит от многих факторов, так не угадаешь, где будет дешевле.
тогдалия 10 апреля в 10:39
Ответ дляНенька наша
А, і ще, автор, майте на увазі, що водії Убера не бачать вашого місця призначення, а тільки точку, де вас треба забирати. Для водія деталі маршрутах відкриваються тоді, коли він до вас приїхав. І, якщо з´ясується, що до ваших умовних п´ятихаток він їхать не зможе, то він просто поїде, а з вас знімуть штраф за відміну замовлення при посадці. І ви втратите і гроші, і час.
А чому вона мусить відміняти замовлення?
Ненька наша 10 апреля в 11:01
Ответ длятогдалия
А чому вона мусить відміняти замовлення?
Тому що водій поставить таку відмітку. І потім через форму для скарг треба буде пояснювати, що ти не сіла в машину не тому, що передумала, а тому, що водій не міг здійснити запланований маршрут. У мене особисто була така ситуація, коли у великому обласному центрі, де працюють і Убер, і Болт, і 838, я викликала таксі до заміського готелю. Таксі приїхало, водій відкрив свій застосунок і сказав, що сервіс працює тільки в зоні 10 км від окружної. І що у мене застосунок склав маршрут і навіть порахував мені вартість - то не його, а мої проблеми. Після цього він поїхав, а у мене знявся з картки штраф.
автор Сегодня не целуюсь 10 апреля в 11:14
Ответ дляНенька наша
По перше, треба обирати службу таксі, яка на таку відстань повезе. Ви впевнені, що у вашому регіоні і болт, і убер будуть виїжджати на відстань сумарну більше 80 км?
Це Київська обл. Треба Київ переїхати з Броварів в село під Києвом
В рот не ложи 10 апреля в 11:52
Ответ дляПоміркована думка
Нормальні водії. Ттт, умене нема претензій,привіті, приїздять вчасно, запитують за музику і вікно. За весь мій освід 1раз молодий пацан не туди заїхав і мені щось там пред´являв і дід ще був з запахом оцта в машині) але то 2 випадки зі 100 умовно
А Ви не читали в новинах про згвалтування у таксі українки у Варшаві?
Поміркована думка 10 апреля в 21:53
Ответ дляВ рот не ложи
А Ви не читали в новинах про згвалтування у таксі українки у Варшаві?
До чого тут Варшава? Ми ж за наше таксі говоримо