Готова до другої• 10 апреля 2024
Как реагировать на это?
занятие ребенка, а тот, кто их проводил, занимался своими делами на занятие все ли занятия я не знаю, но последние 15 минут точно это слышала, что ребенок что-то свое делал
Муж говорит, что я себя накручиваю и все хорошо ничего такого нет , и что я за каждую копейку вдавлюсь
Тішуся неперетішуся• 10 апреля 2024
занятие онлайн?
что значит своимим делами - отключилась и ушла..
подробнее пожалуйста
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
занятие онлайн?
подробнее пожалуйста
Нет же
В кабинете
Тішуся неперетішуся• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
Нет же
В кабинете
английский или что у ребенка?
Не зацілована• 10 апреля 2024
Моя донька ходила додому до репетитора анг мови. Бувало таке, що репетитор запізнювалася, бо ще працювала викладачем, але урок закінчувала по графіку, а не по часу заняття. Ще могла мити голову під час уроку, сваритися з чоловіком, займатися вихованням своїх дітей.
Коли я про це дізналася, ми змінили репетитора.
А ще додам, що моя донька могли прийти на урок, їй відкривала мама реп тора і говорила, що уроку не буде, бо її визвали на роботу.
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Спросите у ребёнка
Он аутист в том и дело,не расскажет ничего
Директор Пляжу• 10 апреля 2024
Все правильно вы делаете! Я так же делала, и я удавлюсь за каждую копейку конечно, они на меня с неба не летят. Контролируйте весь процесс, время, эффективность. Если вы не видите результата, без промедления меняйте. У нас очень сложно найти действительно высокое качество обучения
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
английский или что у ребенка?
коррекционные занятия
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляНе зацілована
Жесть
Тішуся неперетішуся• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
коррекционные занятия
поняла...
ну тогда это не правильно - обычно с таким никогда не сталкивалась, оплачен час - час занимаются
я на вашей стороне
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну муж другого совершенно мнения ..
Пліснявілий сир• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
коррекционные занятия
Таке заняття повинно проходити з постійним залученням дитини. Просто посидіти можна і вдома безкоштовно.
Весёлая морковка• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
коррекционные занятия
спросите план последнего занятия и сравните с тем что слышали
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ничего не расскажет
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Це ви про мене?
Пліснявілий сир• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
Це ви про мене?
Та ви що, про вашого викладача! Теж вважаю, що кожна хвилина заняття повинна бути корисна, тим більше у вас корекційні.
Бюст Березуцкого• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
Ну муж другого совершенно мнения ..
Говорю вам как человек, занимавшийся репетиторством одно время - это не нормально! И лучше сменить специалиста вашего. Потому что подобные вещи - это внутренняя ответственность, разговором вы не добьётесь того, что тот педагог или кто там у вас, изменится.
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Ну от що мені робити, чоловік проти щоб ми їх трошки скоротили
Каже ,що він(дитина) втомився вже і вона дала йому відпочити час
КинДза• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
Це ви про мене?
А какой смысл в онлайн занятиях для ребенка, который не коммуницирует? Как вы можете оценить, есть ли какой-то толк и прогресс?
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляКинДза
Не онлайн
Яичница с беконом• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
Смарт часы и включаете в режим прослушивания или даже камеру
На часах ничего не отображается при этом
Рятівник Малібу• 10 апреля 2024
Я б поспостерігала ще, а потім робила висновки.
Ми колись від непоганооо репетитора, бо вона на уроці то їла,то посуд мила,то з собакою розмовляла
Готова до другої
• 10 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Он же их снимет потом
40каградусная• 10 апреля 2024
Ответ дляНе зацілована
Памятаю в дитинстві батьки знайшли репетитора, на зайнятті та сказала мені читати параграф і пішла займатися внуком, так пройшло 45 хв. Надалі я вирішила все безкоштовно читати дома.
40каградусная• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
Ну муж другого совершенно мнения ..
До чого тут ’вдавлюся за кожну копійку’. Не проведена корекційна робота - це втрачений час та сили, це в майбутньому може вилитися в щось серйозне і витрати сил та грошей можуть стати в рази більші. Чоловік наче сам потребує корекції, раз не розуміє. До цього ж педагога пішли за результатом, а не просто прогулятися.
40каградусная• 10 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
Он же их снимет потом
покладіть смарт-годинник дитині до кишені, чи ще кудись. Чи скажіть, що хочете бути присутні на уроці, щоб мати змогу займатися з дитиною дома.