Мальовнича даль• 10 апреля 2024

Удаление волос на ногах подростку 12 лет . Каким способом ?

автор Мальовнича даль • 10 апреля 2024
Бритвой точно не вариант
постою_послушаю• 10 апреля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Бритвой точно не вариант
Чтоб потом щетина не выросла?
По-моему для ног ребёнку оптимально именно бритвой пользоваться
автор Мальовнича даль • 10 апреля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Чтоб потом щетина не выросла?
Боится что порежеться
Тюрюнь_Тюнь• 10 апреля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Боится что порежеться
Тоді чекати поки бажання побрити ноги переборе страх. Для лазерної епіляції всеодно потрібно збривати волосся і її можна дітям з 14років.
Эскиз бесконечности• 10 апреля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Боится что порежеться
Купите электро бритву и не порежется. Там нечем.
Спасу мир• 10 апреля 2024
Крем для депиляции,воск, сахар.
Бритва вполне может вызвать зуд и раздражение , ну и порезы.
Без QR коду• 10 апреля 2024
Депиляция
Бойцовская• 10 апреля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Боится что порежеться
Вам бритва от прадеда по наследству досталась? Ну даже если так, ну потратесь уже на женский современный станок, чттб не резаться
frolik• 10 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Консультувалась у дитячого дерматолога, вона не радила користуватись чимось, окрім бритви, до 18 років, зокрема не радила для дітей лазерну епіляцію.
Задираю носа• 10 апреля 2024
Племяннице воском удаляли. Лет с 14 где-то.
Звезда в шоке• 10 апреля 2024
Ми вибрали для доньки епілятор в 12 років. Має темне волосся. Зараз їй 19 і так і користується епілятором, бритвою ніколи не користувалася
Лама_мама• 10 апреля 2024
З 12 була бритва/крем для депіляції
З 14 шугаринг (поборола страх до цієї процедури)
Шалена невинність• 10 апреля 2024
моїй майже 15, поки що бритвою користується. Крем їй не зайшов, воск, шугаринг не просила поки що. Лазер робити ще зарано, але як тільки доросте до потрібного віку - одразу відведу її. Тому що все інше - фігня у порівнянні з лазером.
Кто крайний?• 10 апреля 2024
воск робимо , як тільки буде можна - зробимо лазер