10 апреля в 08:27

Как доехать из БЦ до жд в Киеве?

Подскажите, плз, какая остановка маршруток в Белой Церкви находится максимально близко к ЖД вокзалу?

Еще лучше точкой на карте покажите, плз )
Люблю кетчуп 10 апреля в 08:30
Не знаю где в БЦ, но в Киеве у них есть конечная на Лыбедской. От туда 3 маршрутки и 2 троллейбуса идут до вокзала. Маршрутка 507 до южной стороны, остальное всё на центральную часть.
Вот Она Я 10 апреля в 08:31
Подружка недавно їхала електричкою (35 грн,). Маршрутка наче більше 100 грн. Але швидше
автор Маю натхнення 10 апреля в 08:33
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не знаю где в БЦ, но в Киеве у них есть конечная на Лыбедской. От туда 3 маршрутки и 2 троллейбуса идут до вокзала. Маршрутка 507 до южной стороны, остальное всё на центральную часть.
Супер, але я їду з Білої Цекрви до Києва )
Люблю кетчуп 10 апреля в 08:47
Ответ дляМаю натхнення
Супер, але я їду з Білої Цекрви до Києва )
Ну в Киеве вам на вокзал же надо, правильно?
автор Маю натхнення 10 апреля в 08:50
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну в Киеве вам на вокзал же надо, правильно?
А як це мені допоможе знайти маршрутку в БЦ, просто цікаво?
Лінива, не каюсь 10 апреля в 08:50
Ответ дляМаю натхнення
Супер, але я їду з Білої Цекрви до Києва )
😂а ви думаєте, враховуючи відстань від БЦ до Києва, що якась із зупинок в БЦ ближче до жд вокзалу Києва?
Чи може вам потрібна зупинка в БЦ, з якої маршрутка їде саме на жд вокзал?)
1 2
автор Маю натхнення 10 апреля в 08:53
Ответ дляЛінива, не каюсь
😂а ви думаєте, враховуючи відстань від БЦ до Києва, що якась із зупинок в БЦ ближче до жд вокзалу Києва?
Чи може вам потрібна зупинка в БЦ, з якої маршрутка їде саме на жд вокзал?)
А може б ви перечитали моє питання?
Бо саме це мене і цікавить
jampo88 10 апреля в 08:54
Маршрутки їдуть з вокзалу БЦ тому знайдете . До вокзалу спитайте будь кого на вашій зупинці чим доїхати тай все
Люблю кетчуп 10 апреля в 08:54
Ответ дляМаю натхнення
А як це мені допоможе знайти маршрутку в БЦ, просто цікаво?
Ваша язвительность вам точно не поможет. Я вам написала, какую маршрутку нужно искать в БЦ, что б потом без лишних пересадок попасть на вокзал в Киеве. Вам остаться выяснить, где в БЦ она останавливается. Это уже существенно облегчает вам задачу.

Пс, вот после таких как вы автор, пропадает желание вообще кому либо что то подсказывать.
Удачи.
автор Маю натхнення 10 апреля в 08:56
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ваша язвительность вам точно не поможет. Я вам написала, какую маршрутку нужно искать в БЦ, что б потом без лишних пересадок попасть на вокзал в Киеве. Вам остаться выяснить, где в БЦ она останавливается. Это уже существенно облегчает вам задачу.

Пс, вот после таких как вы автор, пропадает желание вообще кому либо что то подсказывать.
Удачи.
Вибачте, що не підтримую флуд в темі )
Люблю кетчуп 10 апреля в 08:57
Ответ дляМаю натхнення
Вибачте, що не підтримую флуд в темі )
Запись к доктору через хелси. ми доступна круглосуточно.
Лінива, не каюсь 10 апреля в 08:59
Ответ дляМаю натхнення
А може б ви перечитали моє питання?
Бо саме це мене і цікавить
Спочатку навчіться ці питання задавати
Бесбардак 10 апреля в 09:09
З центра міста (пл.Волі) ідуть маршрутки до вокзалу.
Червона рута 10 апреля в 09:12
Ответ дляМаю натхнення
Вибачте, що не підтримую флуд в темі )
А рівень власної адекватності не бажаєте підтримати і перечитати, що і як ви запитали? Хіба з вашого питання можна зрозуміти, де вам потрібен вокзал - в БЦ, чи в Києві? А потім відкрийте Гугл і побудуйте потрібний вам маршрут там.
Взагалі, зараз відповідати на логістичні питання, що де й до чого близько - категорично не потрібно. Автор що - в пустелі? Нема, кого поспитати, як в Київ доїхати?