40ка• 10 апреля 2024

Англійська в школі, які зміни в граматиці?

От колись в майбутньому часі були слова shall і will.
А зараз тільки will тому, що в звичайному спілкуванні носіїв мови shall з часом пропало, окрім зовсім офіційного спілкування.
Бо звучить занадто грубо.
Тому зараз вивчають по-іншому.
А які ще зміни?
WhiteWidow• 10 апреля 2024
В мене був препод з англ, такий справжній англієць, то казав, що я гарно говорю, але not polite) типу, не можна говорити ’you must do it’, а потрібно ’you should do it’)) якось так вбив в голову, капєц) а в школі було must, наскільки пам´ятаю

Екатерина27• 10 апреля 2024
Ответ дляWhiteWidow
Ви не правильно памʼятаєте. Є і must і should. Просто ці два модальні дієслова мають різний ступіть вираження обовʼязку
Полковой раввин Изя• 10 апреля 2024
Глаголы долженствования разнообразны, и их необходимо употреблять правильно. Must - обязан, should - рекомендовано, но не является жестким требованием, have to - если про себя сказать, shell - если про себя уточнить...
_Galochka_• 10 апреля 2024
Ответ дляWhiteWidow
Ну то так вчили.
Завжди must було найсильнішою формою, прямо як наказ.
Крім нього, є should, have to
WhiteWidow• 10 апреля 2024
Ответ для_Galochka_
Ну то так вчили.
Крім нього, є should, have to
Ну от мені в пам´ять врізалось, що в школі ми казали must)
Екатерина27• 10 апреля 2024
Ответ для_Galochka_
Ну то так вчили.
Крім нього, є should, have to
Є ще ought to