Бокс-орун• 10 апреля 2024

Що саме вам заважає заробляти більше?

Підібрала купу варіантів різних варіантів та усвідомлень, що нав´язані нам суспільством. Які "ваші"?

1. Вважаю що утримувати має чоловік.
2. Небажання працювати, лінь, шкода докладати зусиль.
3. Обгрунтована неможливість працювати (інвалідність чи догляд за недієздатним)
4. Страх нового - місце, люди, прибутки, тощо
5. Необхідність вивчати щось нове
6. Я тупа і не зможу освоїти щось додаткове для підвищення кваліфікації, або щоб перекваліфікуватися на іншу спеціалізацію.
7. Я не гідна вищої ЗП
8. Я все одно ніколи не зможу купити квартиру чи авто
9. Я працюю над збільшенням прибутків постійно.
10. Нема потреби в грошах
11. Великі гроші - великі проблеми
12. Я маю займатися дітьми та домом
13. Це змінить моє життя і це лякає
14. Я б хотіла заробляти більше, але.. (напишіть які саме але)
Результат:
вже голосів: 142
23 (16.2%) 2
17 (11.97%) 4
15 (10.56%) 9
13 (9.15%) 14
11 (7.75%) 5
11 (7.75%) 6
11 (7.75%) Тиць
10 (7.04%) 1
9 (6.34%) 12
7 (4.93%) 3
7 (4.93%) 13
3 (2.11%) 8
3 (2.11%) 10
2 (1.41%) 11
0 (0%) 7
Сусановна• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
А навіщо ви вирішуєте чужі проблеми?
Бо створюють їх мені))) В мене нема вибору, на жаль

ХвилювАллочка• 10 апреля 2024
Я вообще не работаю
МаксХмара• 10 апреля 2024
Внутрішній блок, сама собі не дозволяю вищий рівень життя.
Наприклад: хочу відкрити піцерію але про себе думаю, та нууу піцерію відрити, я не зможу, хто Я така?! мій рівень - на кухні пекти і по знайомим продавать.
Червона ікорка• 10 апреля 2024
Хочу монетизувати улюблену справу - творчість, але поки складно все це йде, хоча вже вклала немало грошей в ці зусилля (курси, планшет і т.п.).

Так би я могла більше часу присвячувати основній роботі і тоді б виходило більше грошей, але я хочу вже з цього вирватись, тому заради мрії поки трохи жертвую матеріальним. Але далі сподіваюсь, що творчість буде приносити набагато більше)
Життє Бентежне• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
А чому не хочете?
хочу тратить время на что-то другое, что интересно мне. Не работать же весь день )
Tammy21• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
Це ви про себе особисто чи про суспільство?
Деякі пункти це те, що стопорило особисто мене, деякі про суспільство в цілому.
Fashion_besties• 10 апреля 2024
Ох і тупий опитувальник.
А 5 і 6 дублюються, хоча це не саме недолуге в ньому
Tammy21• 10 апреля 2024
Ответ дляПодтяжка
Де вони є? Жадібність править світом
А де ви працюєте та на якій посаді?
Единорог помог• 10 апреля 2024
Я не готова менять специализацию, потому что в этой у меня высокий уровень.
Хороший график, понятные обязанности, .. но зарплата - слезы.
Найти подобное нет возможности.

Tammy21• 10 апреля 2024
Ответ дляЧервона ікорка

Приймете пораду?)
Не буде творчість приносити більше поки ви не почнете до неї відноситися як до повноцінного бізнесу.
Червона ікорка• 10 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Приймете пораду?)
Я так і відношусь. Але бізнес теж часто спочатку працює в нуль і в мінус, а вже потім щось приносить.
В мене вже навіть є трохи заробітки, але вони поки невеличкі)
Бибер-анонимер• 10 апреля 2024
Отсутствие времени на саморазвитие из-за наличия работы, отсутствие финвозможности длительное время не работать.
Seehund• 10 апреля 2024
Автор, а какой ваш заработок?
СМСница• 10 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Найти подобное нет возможности.
а смысл в высоком уровне специализации, если деньги - слезы? Может, раздобыть дополнительную или даже не одну и стать ценным специалистом на стыке сфер, за которого будут платить больше?
Попельшка• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
А убезпечили себе на випадок його смерті чи розлучення?
Нет. Бомжевать на вокзал пойду, живут же как то там люди, чем я хуже? Или беженкой в Германию поеду.
Tammy21• 10 апреля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ви написали про творчість і мене це тригернуло, бо одну таку творчу я забезпечую (родичка), закривая ії хвости, бо людина елементарно не може відійти від того, що те, що вона робить це хороше ремісництво, а не улюблені творчі створіння, які ще в вмовити треба продати))) Тобто, я писала про більшу відстороненість емоційну від свого продукту та зосередженість саме на бізнес процесах. Добре, якщо ви саме так і робите. Шанси на те, що все спрацює підвищуються у рази. Нехай все вийде!
БлинчикБезСметанки• 10 апреля 2024
Хочу заробляти більше, але не знаю як😭
_inka_• 10 апреля 2024
для заробляння більше грошей треба витрачати більше часу, зусиль, а я не хочу , бо не в грошах щастя
СМСница• 10 апреля 2024
Ответ для_inka_
Ні. Для заробляння більше грошей треба мати голову і досвід. Тоді і часу йде в рази менше, а грошей більше

Зілля до весілля• 10 апреля 2024
Я мама трьох) і я потрібна своїм дітям і сімʼї.

Працюю, заробляю не багато, на свої потреби, отримала другу вищу освіту, постійно вчуся в даному напрямку, готую ґрунт для майбутнього доходу і реалізації, коли дома уже буду потрібна менше.
Шиворот Навыворот• 10 апреля 2024
У Вас немає пункту люблю свою професію і працюю за покликанням, але нажаль спеціальність мало оплачувана, тому більше заробити неможливо.
Каяспер• 10 апреля 2024
Медсестра.
Я хороший специалист в своей профессии и очень её люблю.
Но, увы, в нашей стране это копейки.
Всю жизнь бегала по домам, ставила капельницы, делала уколы. Получается работа от рассвета до заката а в итоге копейки.
Мой ответ : много зарабатывать мешает профессия .
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляМаксХмара
Що робите з тим щоб це змінити?
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А на що саме інше?
Я так розумію, ваша робота вам геть нецікава?
Життє Бентежне• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
А на що саме інше?
семья, быт, прогулки, чтение, фильмы, друзья, бассейн, природа, хобби... да дофига ))
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Найти подобное нет возможности.
А що вам дає вискоий рівень в поточній спецалізації?
Життє Бентежне• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
А на що саме інше?
я обожаю свою работу, и обожаю то, что она меня не напрягает и у меня есть много времени на жизнь
Ковбой Хагис• 10 апреля 2024
я просто не маю достатньо розуму
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
А якщо створити фін подушку і все таки за її рахунок вкластися у підвищення кваліфікації?
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Автор, а какой ваш заработок?
Достатньо високий, але прагну вищого