Бокс-орун• 10 апреля 2024

Що саме вам заважає заробляти більше?

Підібрала купу варіантів різних варіантів та усвідомлень, що нав´язані нам суспільством. Які "ваші"?

1. Вважаю що утримувати має чоловік.
2. Небажання працювати, лінь, шкода докладати зусиль.
3. Обгрунтована неможливість працювати (інвалідність чи догляд за недієздатним)
4. Страх нового - місце, люди, прибутки, тощо
5. Необхідність вивчати щось нове
6. Я тупа і не зможу освоїти щось додаткове для підвищення кваліфікації, або щоб перекваліфікуватися на іншу спеціалізацію.
7. Я не гідна вищої ЗП
8. Я все одно ніколи не зможу купити квартиру чи авто
9. Я працюю над збільшенням прибутків постійно.
10. Нема потреби в грошах
11. Великі гроші - великі проблеми
12. Я маю займатися дітьми та домом
13. Це змінить моє життя і це лякає
14. Я б хотіла заробляти більше, але.. (напишіть які саме але)
Результат:
вже голосів: 142
23 (16.2%) 2
17 (11.97%) 4
15 (10.56%) 9
13 (9.15%) 14
11 (7.75%) 5
11 (7.75%) 6
11 (7.75%) Тиць
10 (7.04%) 1
9 (6.34%) 12
7 (4.93%) 3
7 (4.93%) 13
3 (2.11%) 8
3 (2.11%) 10
2 (1.41%) 11
0 (0%) 7
13чудоСВЕТА• 10 апреля 2024
Не вистачає часу в добі)) ось є декілька пропозиція додаткових , а в мене тупо часу немає, так прикро. Чому в добі тільки 24 години ?)

автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляПопельшка
Нет. Бомжевать на вокзал пойду, живут же как то там люди, чем я хуже? Или беженкой в Германию поеду.
А що вам заважає себе підстрахувати вже зараз?
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Хочу заробляти більше, але не знаю як😭
А чим займаєтеся наразі? Що добре вмієте? Щоб вам цікаво?
Seehund• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
Достатньо високий, але прагну вищого
Поэтому сидите на Советчице?))
Единорог помог• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
А що вам дає вискоий рівень в поточній спецалізації?
Быстрое выполнение работы и свободное время для поныть))
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ для_inka_
для заробляння більше грошей треба витрачати більше часу, зусиль, а я не хочу , бо не в грошах щастя
А зараз на все необхідне вистачає поточного прибутку?
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Я мама трьох) і я потрібна своїм дітям і сімʼї.

Працюю, заробляю не багато, на свої потреби, отримала другу вищу освіту, постійно вчуся в даному напрямку, готую ґрунт для майбутнього доходу і реалізації, коли дома уже буду потрібна менше.
Чим плануєте займатися?
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
У Вас немає пункту люблю свою професію і працюю за покликанням, але нажаль спеціальність мало оплачувана, тому більше заробити неможливо.
Ви хочете сказати що ваша спеціалізація в принципі не може бути високооплачуваною?
Попельшка• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
В смысле? Зарезервировать место на вокзале или уже выезжать в Германию?

автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляКаяспер
Медсестра.
Я хороший специалист в своей профессии и очень её люблю.
Но, увы, в нашей стране это копейки.
Всю жизнь бегала по домам, ставила капельницы, делала уколы. Получается работа от рассвета до заката а в итоге копейки.
Мой ответ : много зарабатывать мешает профессия .
А що заважає довчитися чи перекваліфікуватися?
Шиворот Навыворот• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
Так і є.
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
семья, быт, прогулки, чтение, фильмы, друзья, бассейн, природа, хобби... да дофига ))
А хто закриває ваші потреби?
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
я просто не маю достатньо розуму
А чому ви так думаєте?
Тюрюнь_Тюнь• 10 апреля 2024
Виховую сама дитину, яка має проблему з імунітетом і часто хворіє, а я заражаюсь від неї, ходжу на лікарняні. Допомоги не маю, вдова, батьки вже також померли. Тому працюю там, де працюю, вже 15 років. Хоча працюю в міжнародній компанії, тобто робота хороша, але завжди хочеться кращого.
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Щоб ви розставляли пріоритети)
Життє Бентежне• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
А хто закриває ваші потреби?
я )
Червона ікорка• 10 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви написали про творчість і мене це тригернуло, бо одну таку творчу я забезпечую (родичка), закривая ії хвости, бо людина елементарно не може відійти від того, що те, що вона робить це хороше ремісництво, а не улюблені творчі створіння, які ще в вмовити треба продати))) Тобто, я писала про більшу відстороненість емоційну від свого продукту та зосередженість саме на бізнес процесах. Добре, якщо ви саме так і робите. Шанси на те, що все спрацює підвищуються у рази. Нехай все вийде!
Дякую. В мене в чомусь схожа ситуація, бо багато в чому фінансово допомагає чоловік. Я теж заробляю, в мене середня зарплата, але всі свої курси, матеріали, підписки і техніку я б одна не витягнула(

В мене ціль - стати ілюстратором. І я почала вивчати спочатку академічний малюнок, бо подобається саме реалізм. Потім зрозуміла, що пора вже почати заробляти, а не лише вчитись. Але продавати картини - це досить складно, та й я ж хотіла на замовлення малювати, тому почала вчитись на планшеті малювати.

Зробила собі потфоліо, думала, зараз як зайду на фрилансерські сайти - і одразу буде купа замовлень. Замовлення були, але мало, я багато всього перепробувала, потім знов купила курси, бо нічого не виходило. Соцмережі теж потроху розвиваю, але це не дуже швидкий процес.

Ну і завдяки курсам я зрозуміла, що в мене дуже вузька ніша, тому й мало навіть переглядів. І тому зараз знайшла ще ідеї, але треба переробляти портфоліо повністю і знов пробувати)
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Поэтому сидите на Советчице?))
А що саме мені має завадити сидіти тут?
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Тобто це більш цінно для вас, ніж вищий заробіток?

автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляПопельшка
Зробити фін подушку
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Так і є.
Можна дізнатися що це за спеціалізація?
Каяспер• 10 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Так не тратьте время на советчицу и его станет больше 😀
Попельшка• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
Зробити фін подушку
Та вы шо?! Это ж гениальная идея! Как же я раньше до такого не додумалась. Пошла набивать подушку деньгами. Спасибо за совет.
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляПопельшка
Най щастить
Единорог помог• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
Мой опыт показывает, что чем больше работаешь и зарабатываешь - тем меньше времени на жизнь.
Да, я хочу зарабатывать больше, до войны было больше, сейчас - минималка... но я хочу зарабатывать именно в своей профессии, а она стала мало оплачиваемая.
Каяспер• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
Ну сейчас то уже лет мне много.
А если Вы про выучится на врача , то всё та же причина - небыло денег.
Я из маленького города, родители бедные.
Заочно медицинский вуз ( чтоб можно было работать) закончить нельзя. Вот и всё.
Шиворот Навыворот• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
Можна дізнатися що це за спеціалізація?
Бібліотекар-бібліограф. Працюю завідувачкою бібліотеки.
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ви вважаєте, що чим більше заробляєш - тим менше часу на життя?
БлинчикБезСметанки• 10 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
Продаж меблевих тканин. Взагалі філолог іноземних мов за освітою, але в цьому напрямку не розвивалася. Думала про репетиторство, але диплом без права викладання. Мені 41, не знаю в якому напрямку рухатися. На роботу беруть зазвичай до 35, за винятком спеціалістів. Я не спеціаліст на жаль
автор Бокс-орун • 10 апреля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
А що саме вам подобається в цій професії?