10 апреля в 18:37

Хто таким користувався? Допоможіть

Дівчата, мені з Польщі цієї фірми привезли мило, а заодно і таких 2 бутилки/банки. Хто користувався цією фірмою? Щось не можу зрозуміти що для чого)
Більша з пшикалкою, ніби поямовивідник.
Пушкининиана 10 апреля в 18:38
Гугл все знає . Чи пошукати замість вас?
маска Ілона 10 апреля в 18:43
в пшикалке чистящее средство с марсельским мылом, в банке-сода для чистки
МинерАлочка 10 апреля в 18:53
Включаете Гугл-переводчик, наводите камеру на состав/инструкцию, и он вам определит язык и переведет все надписи
Зубожиння 11 апреля в 01:25
Або назву в гугл вбиваєте і шукаєте інфо українською