Идеальная оптимистка• 10 апреля 2024

Хто таким користувався? Допоможіть

Дівчата, мені з Польщі цієї фірми привезли мило, а заодно і таких 2 бутилки/банки. Хто користувався цією фірмою? Щось не можу зрозуміти що для чого)
Більша з пшикалкою, ніби поямовивідник.
Пушкининиана• 10 апреля 2024
Гугл все знає . Чи пошукати замість вас?

маска Ілона• 10 апреля 2024
в пшикалке чистящее средство с марсельским мылом, в банке-сода для чистки
МинерАлочка• 10 апреля 2024
Включаете Гугл-переводчик, наводите камеру на состав/инструкцию, и он вам определит язык и переведет все надписи
Зубожиння• 11 апреля 2024
Або назву в гугл вбиваєте і шукаєте інфо українською