Холодная каша• Изменено 10 апреля 2024
Порадьте програму для....
Дівчата, порадьте, будь ласка, програму, додаток для висадки квітів, вірніше, цибулин квітів. Є територія, яку можна прикрасити, але треба спочатку її розбити територію. Можливо, є схеми висадки. Буду вдячна за пораду.
Поторописька• 10 апреля 2024
До чего дошёл прогресс, а я раньше искала в интернете примеры ландшафтного дизайна, чертила на бумаге схему и писала, что и где у меня будет находится...
Холодная каша
• 10 апреля 2024
Ответ дляПоторописька
Це коли в себе вдома, то взяв тяпку і посадив, що де хочеш. В нас є спеціальна комісія від міста, яка перевіряє стан прибудинкової території. Домовласник дозволив посадити, але просто посадити на великому шматку землі перед будинком абияк не вийде. Тим більше, ландшафт має особливості. Програма може допомогти зробити все швидше і зрозуміти, що з чим садити
Ловлю капці• 10 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Ми тяпкою креслимо, а як у вас так техніка дійшла, то нехай і вираховує густоту і діаметр цибулин
Холодная каша
• 11 апреля 2024
Ответ дляЛовлю капці
В нас немає сапок. Я живу закордоном. Не треба іронізувати. Це не горОд. І якщо ви не знали, то існує безліч програм, які вираховують сезонність квітів, враховують клімат, підказують квіти-партнери, щоб потім на клумби було приємно дивитись. А ви сапкою креслите і пишаєтесь цим, не знаєте навіть, що є інше. Мабудь, вам всеодно, як виглядає місце у вас перед будинком. В нас до цього інакше підходять. І перед кожним будинком дуже гарно, як в Україні в деяких парках. Це називається ландшафтний дизайн, якщо що і його сапкою не розмітиш.