до яркого віку очі малого стануть карими?

Дівчатка, у кого кароокі дітки, підкажіть, в якому віці очки стали карі? Народжуються ж не одразу з такими? У мене кароокий чоловік, я з сіро-блакитними. Малий 7 тижнів - темно-блакитні. Чи варто зе чекати змін на карі і якщо так, то до якого віку?
Прикуси Язика 11 апреля в 09:46
Дочка одразу народилася з темно карими , в сина десь до 2-х років поступово змінювався , але карими так і не стали, мають зеленуватий відтінок.
1 3
Чай не пью, только кофе 11 апреля в 09:49
До року стали. Але і не були блакитними ніколи. Були темно-сірі. У вашої дитини за законами генетики не виключені світлі очі, якщо у когось з предків чоловіка були такі.
Чудо в декрете 11 апреля в 09:49
В дочки після року змінились десь. Поступово.
1 1
Света С Приветом 11 апреля в 09:50
Сын родился с голубыми. У меня зелёные, у мужа тёмно-карие. В три года была операция. Когда открыл глаза после наркоза увидели, что его глаза стали карие.
1 5
А_я_ЛОЖУ! 11 апреля в 09:50
Были голубые, постепенно темнели, к 4 стали светло-карими
Не любовница 11 апреля в 09:51
В три місяці вже видно було, що будуть карі.
У мене з чоловіком так як і у вас. Один син з карими вийшов, другий, з сірими.
Матраскин Брат 11 апреля в 09:52
У доньки ближче к року поступово змінили колір
Джинци на Флісі 11 апреля в 09:52
Ответ дляСвета С Приветом
Сын родился с голубыми. У меня зелёные, у мужа тёмно-карие. В три года была операция. Когда открыл глаза после наркоза увидели, что его глаза стали карие.
Ничего себе. Наркоз так повлиял?
автор yulia_stylist 11 апреля в 09:52
Ответ дляНе любовница
В три місяці вже видно було, що будуть карі.
У мене з чоловіком так як і у вас. Один син з карими вийшов, другий, з сірими.
А в 2 місяці ще не було остаточно це видно, правильно?
годовасик 11 апреля в 09:53
В доньки навпаки були аж чорними (є фото), а потім посвітлішали до сіро-зелених, але не пам’ятаю у якому віці
автор yulia_stylist 11 апреля в 09:53
Ответ дляСвета С Приветом
Сын родился с голубыми. У меня зелёные, у мужа тёмно-карие. В три года была операция. Когда открыл глаза после наркоза увидели, что его глаза стали карие.
Зайчик маленький! Здоров’ячка вам!
Света С Приветом 11 апреля в 09:53
Ответ дляДжинци на Флісі
Ничего себе. Наркоз так повлиял?
Получается, да.
Общий наркоз так повлиял, что изменился цвет глаз.
Джинци на Флісі 11 апреля в 09:54
А у моих детей так и остались голубые. И у мамы и ее сесры голубые, хоть и у их отца темно карие были.
автор yulia_stylist 11 апреля в 09:54
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Были голубые, постепенно темнели, к 4 стали светло-карими
4 місяці чи роки?
Chaterbox 11 апреля в 09:54
Автор, чого ви за очі так хвилюєтеся, тобто за колір?)
КошкинДом 11 апреля в 09:55
А колір волосся темний?чи більш світлий русий?
Кудесница_с_пургеном 11 апреля в 09:55
Моя родилась с серыми , к полугоду стали карими
Не любовница 11 апреля в 09:55
Ответ дляyulia_stylist
А в 2 місяці ще не було остаточно це видно, правильно?
В 2 місяці якийсь темний колір був, точно ще не карий. Але видно відразу, що не будуть сірими.
автор yulia_stylist 11 апреля в 09:56
Ответ дляКошкинДом
А колір волосся темний?чи більш світлий русий?
Темний! Волосся викачується новонароджене і росте нове теж темненьке
Чай не пью, только кофе 11 апреля в 09:57
Ответ дляКошкинДом
А колір волосся темний?чи більш світлий русий?
А на що це впливає? У мене малий майже до школи блондином був. З карими очима. Зараз вже попелясто-русявий.
Сижуревувшоке 11 апреля в 09:57
В мене чоловік кароокий, а я сір-зелені очі маю. У двох синів очі більш до моїх, сірі з відтінком.
автор yulia_stylist 11 апреля в 09:57
Ответ дляChaterbox
Автор, чого ви за очі так хвилюєтеся, тобто за колір?)
Не хвилююсь, просто цікаво. Копія тато, окрім очок, а я би хотіла таткові карі, він на війні у нас, хай буде йому приємно бачити свою маленьку копію.
А в цілому аби здоровенький, просто цікавлюся швидше
3 1
Chaterbox 11 апреля в 10:00
Ответ дляyulia_stylist
Не хвилююсь, просто цікаво. Копія тато, окрім очок, а я би хотіла таткові карі, він на війні у нас, хай буде йому приємно бачити свою маленьку копію.
А в цілому аби здоровенький, просто цікавлюся швидше
Раз вилитий тато, то буде все як у тата))) В мого малого навіть на спині родимки розташовані точнісінько , як у тата. Все татове, але очі мої, карі) І ще жодна людина не сказала, що він на мене схожий.
когдадеЦкие 11 апреля в 10:00
Старшая как родилась с черными, так и живет. Младшая родилась с зелеными, в 3 дня стали темно-серыми, к 4 месяцам - темно-карими с серым ободком, к 8 месяцам полностью темно-карими.
Chaterbox 11 апреля в 10:02
Ответ дляyulia_stylist
Не хвилююсь, просто цікаво. Копія тато, окрім очок, а я би хотіла таткові карі, він на війні у нас, хай буде йому приємно бачити свою маленьку копію.
А в цілому аби здоровенький, просто цікавлюся швидше
Хай ваш чоловік повернеться до вас з синочком, живим і неушкодженим.
любименькая 11 апреля в 10:03
я сразу родилась с темно-карими, а сын сначала с синими, а потом буквально через неделю стали понемногу кареть)) то есть не сразу полностью, а постепенно, сначала ободок, потом больше и больше, к месяцам 3-м, точно ужен были карими
Вишиванка 11 апреля в 10:04
Я з темно-карими, чоловік карі з зеленуватим відтінком, син одразу мав темно-карий колір. Скоріш за все ваш буде з блакитними, хлопчики часто беруть саме мамині гени
Чай не пью, только кофе 11 апреля в 10:09
Ответ дляВишиванка
Я з темно-карими, чоловік карі з зеленуватим відтінком, син одразу мав темно-карий колір. Скоріш за все ваш буде з блакитними, хлопчики часто беруть саме мамині гени
Та ну, де ж тоді у мого малого мої сіро- блакитні очі і каштанове волосся? Син кароокий і світло-русявий
А_я_ЛОЖУ! 11 апреля в 10:09
Ответ дляyulia_stylist
4 місяці чи роки?
Роки
Стетоскопуло 11 апреля в 10:09
Я так теж думала, що зміняться, але
не дочекалася, очі сірі в дитини, хоча у чоловіка коричневі, а а мене каро-зелені.