11 апреля в 10:35

А ваши дети носят шлепанцы летом или только босоножки?

Викликаю на дебати 11 апреля в 10:37
Летом носят кроссовки и кроксы
черная мамба 11 апреля в 10:37
Носят, конечно. Я найду 100 грн на шлепки)
Вероятненько 11 апреля в 10:38
Носить, але не базарні
dulenok 11 апреля в 10:39
лет до 10 носила летом только босножки, в шлепках убилась бы
язззззь!!! 11 апреля в 10:39
Ні, не носять.
Вони бігають, пригають, катаються на самокатах, велосипедах.
Цього у шльопках не зробиш
автор Я тут Живу 11 апреля в 10:39
Ответ дляВероятненько
Носить, але не базарні
Це які не базарні?
Весняний Марафон 11 апреля в 10:40
Мой планирует только кроссовки в этом году
Вероятненько 11 апреля в 10:40
Ответ дляЯ тут Живу
Це які не базарні?
Адідас, крокс і скетчерс

Босоніжки не хоче. Кеди чи кроси.
Цідило правди 11 апреля в 10:40
Кроссовки и кеды носит
пані Солоха 11 апреля в 10:41
Ответ дляЯ тут Живу
Це які не базарні?
Мабуть, ті, в яких не деформується підошва через кілька днів користування.
2 2
Вероятненько 11 апреля в 10:42
Ответ дляпані Солоха
Мабуть, ті, в яких не деформується підошва через кілька днів користування.
Да. Я купила собі в дворі ходити за 200 грн. Просіла пятка на одну сторону
Блондинка в Законе 11 апреля в 10:42
Нет, у детей должна бытт фиксирована пятка, никаких шлепок
пані Солоха 11 апреля в 10:43
Ответ дляВероятненько
Да. Я купила собі в дворі ходити за 200 грн. Просіла пятка на одну сторону
Ну от це дуже шкідливо, особливо для дітей
Затишне кубло 11 апреля в 10:43
Только на пляже или возле бассейна
А так в босоножках ходит
Я_не_аноним_100% 11 апреля в 10:43
Сын, подросток, только кроксы и кроссовки. Впрочем, муж так же. Сандали не идут вообще
Істеріомама 11 апреля в 10:43
Старші діти +10 років носять шльопки китайські з закритими носками. Молодший босоніжки. Один раз відкритим шльопком зачепився за проволоку та падаючи зламав ногу, то тепер не ризикую.
Вероятненько 11 апреля в 10:44
Ответ дляпані Солоха
Ну от це дуже шкідливо, особливо для дітей
Вона навіть таке не взує))) діти тепер продумані.
Затишне кубло 11 апреля в 10:45
ну уместность должна же быть. Зачем в таких ходить по улице? Это же не пляж
Пухнасті штани 11 апреля в 10:46
Ответ дляЯ тут Живу
Це які не базарні?
Адидас, например. с пупырышками по стопе. В каждой спортивной марке есть шлепки.
мой сын носит, когда жарко
Вероятненько 11 апреля в 10:47
Ответ дляЗатишне кубло
ну уместность должна же быть. Зачем в таких ходить по улице? Это же не пляж
По протоколу не можна?))
Затишне кубло 11 апреля в 10:49
Ответ дляВероятненько
По протоколу не можна?))
по какому протоколу? Вы на работу ходите в спортивном костюме адидас с тремя полосками? Или в шлепанцах адидас в пупырышках?
Ну, правда, смотря какая работа)))
2 3
Зрадорозганячка 11 апреля в 10:51
Купую босоніжки, а по факту все літо в кроксах і кросах.
Tammy21 11 апреля в 10:51
Вік який? Після того як навчилися ходити і до того як привчаться не бігати постійно, ніякого взуття без фіксації.
Зараз на дієті 11 апреля в 10:55
мій носить в основному шльопки - біркенстоки, інколи крокси. Я теж люблю крокси - в мене і шльопки ( відкриті) і босоніжки.
Маурита 11 апреля в 10:56
Шлёпанцы носит только дома. На улицу, в сад босоножки. Ребёнок в 5 лет носится как конь, какие ему шлёпанцы на улицу ? Он их на ходу терять будет )
Tammy21 11 апреля в 10:58
Ответ дляЗатишне кубло
по какому протоколу? Вы на работу ходите в спортивном костюме адидас с тремя полосками? Или в шлепанцах адидас в пупырышках?
Ну, правда, смотря какая работа)))
Пожартувати про те, що наймані працівники ходять як треба, а власники як забажають?)))
Прибираю щодня 11 апреля в 10:59
Моя дочка летом носит текстильные кроссовки
Медсестричка 11 апреля в 11:02
Доньці 13, носе босоніжки і шльопки (наприклад на пляж). Я зла мамка, не даю носити кросівки влітку і мені пофіг хто що думає.

П.С. сама не ношу кросівки чи закрите взуття влітку і джинси також, і намагаюсь так налаштувати дитину. Бо минулого літа я з донькою та її подружками пішла на пляж, моя єдина була в купальнику та футболкі з шортами, всі інші були в джинсах+кроси і без купальників, купались в футболках або в топах (білизні).
Вумна, аж страшно 11 апреля в 11:03
Шлепки только на отдыхе,пляж,бассейн
Просериарила молодость 11 апреля в 11:08
Шлепки только на пляже или у бассейна.
Дети подростки носят что хотят. Шлепки никогда не хотели.