11 апреля в 12:54

Нерегулярний енурез. Чи проблеми зі здоровʼям?

Сину майже 9. Минулого тижня попісявся в ліжко вночі, хоча ніколи такого не бувало. Тобто енурезу немає. Спав без піжами, як звично, можливо змерз. У ваших дітей таке буває час від часу? У мене самої був енурез, памʼятаю, але аварії траплялись регулярно
В моїй хаті моя правда 11 апреля в 12:57
Я в дитинстві років до 8 теж страждала цим після того, як вкусив собака. У двох моїх дітей проблем немає з раннього дитинства.
Фокус-Покус 11 апреля в 12:59
Теж у сина було так років до 10.І в мене в дитинстві теж.Зараз сину 13 р ,все добре. До лікарів не звертались
КаваЗМолоком 11 апреля в 13:00
1 раз-это не энурез, не переживайте. Ну было пару раз такое у дочки, ей 10 сейчас. Не так давно было, кстати. Приснилось что-то. Хотя у меня энурез был долго очень. Не стоит ставить ребёнку диагноз,которого нет при одной аварии ))
Даха-сваха 11 апреля в 13:02
Нет
Потребую апгрейду 11 апреля в 13:18
У сына таких проблем никогда не было, а лет в 9-10 случилось несколько раз. Что это было, без понятия. Я грешила на стресс, потому пошли к психологу, буквально пару консультаций. Само прошло или психолог помог не знаю.
Брюльтик 11 апреля в 14:01
Стресс. А может просто очень крепко спит. Можно для успокоения несколько дней будить среди ночи на туалет
Миллениалка 11 апреля в 14:08
У меня было такое в 9 лет на даче один раз.