Марина310385• 11 апреля 2024

Хтось зрозумів, що мається на увазі....

Якщо у власності чоловіка 1 авто, то це авто можуть забрати через суд, якщо в нього не буде військового квитка при собі? Чи як це трактувати?
Звонить кума і говорить, що потрібно переоформлювати авто на жінку, це так?
Jul_L• 11 апреля 2024
Если больше одного авто.
Julieta78• 11 апреля 2024
Ще навіть текст закону не оприлюднили.
Чекайте на аналіз юристів.
КукухаСлетела• 11 апреля 2024
Пусть отбирают у тех кто голосовал за слуг народа и зеленского.
автор Марина310385 • 11 апреля 2024
Ответ дляJul_L
Если больше одного авто.
Тобто, якщо в мене є авто , і я жінка і друге авто чоловікове буде на мені. В мене, як в жінки можуть одне авто забрати?
Бо по трактовці, раніше наче говорилось, що це стосується чоловіків. А тепер пишеться про громадян в тексті
irisha2424• 11 апреля 2024
Ответ дляМарина310385
Якщо у власності людини більше 1 транспортного засобу, автомобіль можуть мобілізувати. Думаю, що варіант «переписати все на жінку» заздалегідь передбачили.
Николай-b526• 11 апреля 2024
не паникуйте..через Дию переоформите, если припрет...
КукухаСлетела• 11 апреля 2024
Автор рука лицо вам ставят ярые патриотки только почему они тут а не на фронте.
TAM-rico• 11 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Правильно. Их аж 73%
Dumky• 11 апреля 2024
Тим часом.
КукухаСлетела• 11 апреля 2024
Ответ дляDumky
Тим часом.
В Харькове отопления больше не будет вроде.
Елена1265• 11 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Автор «чула дзвін, та не знає, де він»
Елена1265• 11 апреля 2024
Автомобиль могут забрать у того, у кого в собственности больше 1 автомобиля. И это не зависит от пола и от наличия военного билета
Ирина_Б_• 11 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
нее у всех кто причастен с 2013 года!
Dumky• 11 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
І в Миколаєві є загиблі. В Одесі
Николай-b526• 11 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
так его и по Украине в этом году не будет)))
КукухаСлетела• 11 апреля 2024
Ответ дляНиколай-b526
Ну да вспомнился город Алчевск в 2006 году.
вре_Динка• 11 апреля 2024
прямо уявляю як на фронті зʼявляться мобілізовані лексуси, мерси, бехи, аудюхи чи навпаки смарити, мікрюхи, мінікупери) я думаю вони самі ще не зрозуміли що мали на увазі
Bransoletka• 11 апреля 2024
Дівчата, а розгляньте і такий варіант. Чоловік має фоп, на яке числиться одне вантажне авто. Саме під фоп підвязане. Окрім цього має ще легкове авто. Можуть забрати в нього вантажний автомобіль?
Николай-b526• 11 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
могут и могли раньше
Teonaa• 11 апреля 2024
Ответ дляМарина310385
То він якщо ще не переоформив на Вас то зараз де тоже - піди пройди влк і потім переоформлюй (ну а йти туди ж не рекомендується взагалі ні для чого ..)
Олимпиада80• 11 апреля 2024
Ответ дляНиколай-b526
А як? Так можна?
Mystery -ing• 11 апреля 2024
Так один авто на себя, другой на мужа. Все, проблем нет.
Николай-b526• 11 апреля 2024
Ответ дляОлимпиада80
А як? Так можна?
https://freeradio.com.ua/ru/perereiestruvaty-avto-...
Margo-01a6• 11 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
Ну смотрите, у меня в пользовании есть 4 авто, это део нексия старая,продана по ТП но на мне числиться, старая газель,стоит дома, Опель виваро 16 года 9 мест и Сузуки гранд Витара....как думаете что у меня заберут? От буса и джипа сомневаюсь что откажуться