Шкала Радощів• 12 апреля 2024

настільки вимучена, знесилена, ображена і виплакана

В мене було непогане дитинство, юність.
Але вибрала не того чоловіка, і після розлучення почався жах. Ми пару років боролись за дитину, потім ледь поділили квартиру. На фоні цього я починаю хворіти і хворіти. Іду до батьків, які чомусь стали іншими (і також почали принижувати), збираю гроші, винаймаю квартиру собі з дитиною - і тільки тоді видихаю хоч трохи. Але починаються знов хвороби, колишній, який вистежує і т.п.
А потім війна. Їдемо з дитиною за кордон. І спочатку було терпимо, а далі я просто зависаю в шалених витратах, хворобах. На фоні того всього працюю як ненормальна (віддалено), бо треба чимось платити за оренду, житло. Хворіє і дитина, і я.
За три місяці дитина приймає третій антибіотик, ми другий раз в лікарні.
Вона хвора - я хвора. Я не знаю коли я була здорова. Потім виявляю, що моя перфорація в носі збільшилась і носової перегородки просто нема.
Лікую дочку, лікарня, плачу, працюю просто від "не можу".
Колишній знущається, постійно пише і вимагає привезти йому дочку в Україну. Хвалиться їй який він багатий, розказує їй, що вона має жити з ним.
А я постійно працюю і не можу дочці приділити нормально уваги.
І хвора. Ще вчора з 39 працювала пів ночі.
І я думаю тепер періодично.. Те, що життя не є для радості, а для страждання я зрозуміла. Думаю, ну народила я дитину.. а чим гордитись? привела її мучитись? вона бачить виживаючу маму, яка бореться із жорсткокою реальністю.
В чому моє питання)) Як ви себе виручаєте, як тримаєтесь, коли зовсім погано в багатьох сферах одночасно?
Всех в сад• 12 апреля 2024
Я думала перфорация носовой перегородки бывает лишь у кокаинистов, извиняюсь.
Повелитель бітка• 12 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
От того,что и вы натупить в жизни можете.
Жили треба розумом, а не сюсю - мусю, плаку- плаку.
Найбільше шкода дитини: що доброго вона при такій мамаші побачить?
Істерика, депресію і постійні хвороби ?
Не краще віддати її батькові , а самій свою психіку привести в порядок, поки ще й дитину не скалічила?
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
З такою неврівноваженою мамашею дитині буде краще з батьком.
Може і так.
Але в мене поїхала подруга за кордон. За день знайшла квартиру. Все супер, задоволена.
В мене ж одні невезіння. Якби не ті хвороби все ж би норм було
Плекаю думи• 12 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Нет,ей не нравится.обстоятельства так сложились,и энергии нет
Вы не в теме, простите.
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Автор, вам нужен психотерапевт! Срочно. Вам нравится быть жертвой!
Не збираюсь більше їх збагачувати
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Нет, я серьёзно. Я была в положении автора, ей нужно менять мышление, тогда и поступки подтянутся.
А як його поміняти, якщо навколо одне невезіння?
празники не помню• 12 апреля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Істерика, депресію і постійні хвороби ?
Все такие кругом умные,откуда же столько лажающих в разных ситуациях берется?
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляВсех в сад
Например для того, чтобы выдохнуть, вылечиться и успокоиться.
В Польщі соціалу нема. Їхати кудись, там папу місяців жити в таборі - я не потягну
празники не помню• 12 апреля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Вы не в теме, простите.
Потому,что это бред.
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Так ей нравится. Да, бессознательно, но это её выбор быть жертвой. Ей нужен психотерапевт. Иначе все будет и дальше только ухудшаться.
Я була раніше і не в одного. Суцільна викачка грошей
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Да.улучшения почувствуете сразу)
Це типу хтось мені поробив?..
Колишній мріє, щоб дочка повернулась, але щоб аж так...
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляВсех в сад
Ні. Часті нежить в дитинстві, пшикалки в ніс..
Плекаю думи• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Може і так.
Вы болеете из-за длительного стресса. Но при этом вы впрягаетесь ещё больше в работу и, соответственно, ещё больше болеете.
Вам нужно было перезагрузиться, поехать на социал, язык учить, общаться с людьми. Потом строить новые планы на перспективу. А вы пррсто загоняете себя и не понимаете, что не так.
празники не помню• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Це типу хтось мені поробив?..
Не обязательно поделал.энергия оттекает,негатив накопился.это самая простая и действенная чистка
Всех в сад• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Лучше пару месяцев в лагере, чем годами в депрессии. Уже тепло. Подлечитесь, настройтесь и поезжайте. Отпустите ситуацию и будь, что будет.
Рогнеда Карповна• 12 апреля 2024
Ответ дляБла бла бла
Все проблемы от мыслей в голове. Вы даде своей писаниной притягиваете негатив и неудачи.
100%
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Істерика, депресію і постійні хвороби ?
А при чому тут психіка?
Не вилазити з хвороб - кожен може з розуму зійти.
хтось живе нормально і в нього все складається, або 50:50. А в когось може бути одна Ж.
От я придбала курс і вебінари в психолога. Цікаво коли займатись. То одні хвороби, то інші
Комиссия50%• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Може і так.
При чем тут болезни к квартире?
Рогнеда Карповна• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
А навіщо соціал, якщо маю роботу?
чтобы спокойно полежать повыздоравливать, а не ночи напролёт с ноутом сидеть, даже в больничке
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Вы не в теме, простите.
Моя подруга також сама з дитиною. Її дитина не хворіла. Чоловік передає гроші. От в неї норм психологічний стан.
А де мені взяти нормальний? Коли я тільки думаю про заробляння грошей, а світ мені постійно палки в колеса
Комиссия50%• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
А при чому тут психіка?
Ну как Вам сказать. У людей в возрасте у у всех болячки уже хроничесуие возрастные. Но кто-то ноет, а кто-то живёт
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Якщо б не хвороби , я б справилась.
Як і справлялися до того. З ж вилізла, квартиру зняла, потім впрягалась і купила квартиру .
Тому соціал точно ні. Я хіба додому можу повернутись. Чого так хоче колишній
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
А я не обріжу нічого важливого?
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляВсех в сад
Я люблю свою роботу. В мене 5 чоловік підлеглих у відділі - прекрасні колеги. Після нормальної роботи не зможу мити унітази
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляКомиссия50%
При чем тут болезни к квартире?
Я про те, що в когось все добре, бо все добре складається
празники не помню• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
А я не обріжу нічого важливого?
Нет)))
автор Шкала Радощів • 12 апреля 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Німецькк мову вчитись буде важче))
А про соціал. З імунітетом моїм і моєї дочки- там буде повний абзац
Замороженная селедка• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
в лікарні я одна на колінах з ноутом постійно працюю))
на мене дивляться як на дурко))
але зате до всіх приходять чоловіки. А я одна
Антиковід кололи і собі, і доньці?
Рогнеда Карповна• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Німецькк мову вчитись буде важче))
В общем, с такими пораженческими настроениями ты слона не продашь (с)

Про немецкий - ну по моему, в Польше Вы больше, простите, опу рвёте, нежели бы на социале сидели и просто учили немецкий по три часа в день. Еще бы и лечились по страховке бесплатно.
Всех в сад• 12 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Ну если вас все устраивает, то не жалуйтесь. Если ничего не менять, то ничего и не изменится.
Мы все, конечно, разные. Застрелись бы мне нравилась работа, где надо сидеть из больницы с т.39! С любыми прекрасными коллегами. Ни за что. Еще и в минусе в результате. 🤦‍♀️
Тем более, когда можно не работать, заниматься ребенком, собой, здоровьем и столько же получать, а то и больше.