Хочу пошукати роботу у благодійних організаціях. Порадьте на які компанії/ сфери звернути увагу? Мені 28, тому вже починаю панікувати щодо віку
Ответ длятогдалия
Рассмотрите вакансии консьержей
Давайте без троллінгу
Сиренькая• 11 марта в 00:03
В ритуальне можна піти, пригледітися там, може знижки якісь будуть, вже пора.
тогдалия• 11 марта в 00:03
Ответ дляAnastasiia-9046
Давайте без троллінгу
Ритуальные дома хорошо платят, если правильная речь
Ответ дляСиренькая
Дуже смішно
Сиренькая• 11 марта в 00:04
Ответ дляAnastasiia-9046
Дуже смішно
Да хіба ж з старих людей сміються, ну ви шо, автор.
НаБалКоніХодять• 11 марта в 00:13
Ответ дляНаивная Хо
А что,реально не хотят брать на работу людей старше 35?
Настя просто в 28 выглядит на 48
Трільчиха• 11 марта в 00:18
любая где маленькая зарплата и адская работа. учитель в школе, врач в районной поликлинике, библиотекарь, повар в школьной столовке, воспитатель... все не коммерческое
БезВзяток• 11 марта в 00:24
А на яку посаду плануєте подаватись?
Ми наймали минулого року десь 7 нових співробітників. На вік взагалі не зважала, але молодше 30 нікого не взяли. Більшість в проміжку від 30 до 40, але 52 не стали перешкодою.
Ответ дляБезВзяток
А на яку посаду плануєте подаватись?
на найнижчу посаду, щось типу помічника
Ответ дляНаБалКоніХодять
А вы шо, вернулись?
буду, бо треба щось шукати до 30 краще, бо потім як повернусь, то буду бомжувати
Ответ дляНаивная Хо
В Україні ейджизм завжди був і буде
Ответ дляТрільчиха
сумно
Наивная Хо• 11 марта в 00:53
Ответ дляAnastasiia-9046
В Україні ейджизм завжди був і буде
Так а в других странах нет,даже в Литве и Латвии нет его
Ответ дляНаивная Хо
У нас інший менталітет. Український бізнес цінує лише молодих бо з них можна вижати все з мін витратами. І так по колу
Смайлик• 11 марта в 01:02
Ответ дляБезВзяток
А на яку посаду плануєте подаватись?
А що за посади?
Анти-анонім• 11 марта в 01:02
Ответ дляAnastasiia-9046
Я в свої 21-22 не могла знайти роботу, ніхто не хотів брати без досвіду. По спеціальності я так і не влаштувалася.
Анти-анонім• 11 марта в 01:04
Я би не довіряла занадно молодим юристам наприклад, але це кваліфікована робота. А так...ріелтор - мені хотілося щоб агент з нерухомості був людиною солідною, а не 20-річною дівчинкою.
Ответ дляАнти-анонім
Так, деяких професій важливий вік
Наивная Хо• 11 марта в 01:13
Ответ дляAnastasiia-9046
А вы думаете ничего у нас в будущем не изменится? Если например вступить в ес или придет нормальный правитель,который наладит все в стране
Сонечко• 11 марта в 01:17
Автор, почему вы не уточняете, что сейчас живете не в Украине?
Какие компании вам должны советовать, если вы живете в Великобритании? И в какой сфере вы уже столкнулись с эйджизмом?
Невгамовна шахиня• 11 марта в 01:45
Кассиры, вахтеры, как выше посоветовали, клининг, уход за пожилыми (понимаю, что вы уже сами почти в том возрасте, когда уход нужен), продавец, няня в д/с, учитель, ассистент учителя , кладовщик, сборщик заказов
Бабуся мороз• 11 марта в 02:04
Ответ дляAnastasiia-9046
Давайте без троллінгу
а вы не троллите в 28 с эйджизмом?
мне 48 если что
БезВзяток• 11 марта в 04:25
Ответ дляСмайлик
А що за посади?
Менеджер/координатор проектів
Асистент проектів
Менеджер проектів в регіоні
Кейс менеджери
Смм фахівець/фазівець з комунікацій
Асистент проектів
Менеджер проектів в регіоні
Кейс менеджери
Смм фахівець/фазівець з комунікацій