Тра Ля Ля• 12 апреля 2024
Обращались ли вы к гадалке?
Я в это все не особо верю, но какой-то интерес все равно присутствует. Особенно сейчас, когда в отношениях с мужчиной какая-то непонятная неопределенность.
Обращались ли вы к таким людям? Если да, то оказались ли ее слова правдой? Совпало ли что-то?
Перемелица• 12 апреля 2024
Обратилась, она меня накрутила очень хорошо. Итог мы расстались, в одном она угадала, а в остальном промахи
Йап, ще практично дитиною, пішла за компанію з старшою подругою. Я розсміялася, виставили. Подруга залишила там сумарно на ’процедури’, ’матеріали’ та саме гадання сумарно десь 1500-2000 т $ (це по цінам начала нульових). Ніяки вмовляння не допомогали. Як і доволі специфічні ’обряди’, як зустрічалася з папиними корзиночками, так і продовжила.
Тра Ля Ля
• 12 апреля 2024
Ответ дляTammy21
нічого собі розцінки
Пік Антна• 12 апреля 2024
Ответ дляTammy21
и как подействовал обряд?
Сирожено_пирожено• 12 апреля 2024
Мені колись по долоням гадали. Як не дивно, багато в результаті зійшлось (а саме в плані здоров´я і переїзду).
А звичайні гадалки часто говорять щось розмите, по типу ’хтось щось подарував і приніс невдачу’. Тому всіляким бабкам не дуже довіряю
Пік Антна• 12 апреля 2024
в детстве баловались,ни одно гадание не сбылось,и глупые обряды тоже не сработали естественно
Тра Ля Ля
• 12 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
и как подействовал обряд?
написали ж, что как встречалась с ’папиными корзиночками’, так и встречается)) видимо, что-то не сработало)
Пік Антна• 12 апреля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
потому и говорят в шаблоне неопределенности-мозг сам достраивает картину
Пік Антна• 12 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ну це як подивитися) Заміж (це було ціллю) вона вийшла, але років через 7-8, не за того на кого обрядували і між ним та чоловіком ще купа муд@#₴в була.
если бы логически анализировала этого мудилу-а не обряд делала который не сработал и все равно отношения естественно не получились с мудаком.денег жалко просто
Хлопаю ресницами• 12 апреля 2024
Зверталась і не раз все збувалося, щей те що рекомендувала зробити я робила та життя налагоджуеться.)
Ответ дляПік Антна
Так( Але там було дуже багато комплексів по зовнішності, і хлопці в неї були як з одного ліплені -- з бейбі фейсом, непрацюючи та @#даки. Терапія тоди була не те щоб опцією, а друзів вона не слухала особо.
Пік Антна• 12 апреля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
стратегия сработала просто веру в результат положительный,совпадение
Пік Антна• 12 апреля 2024
Ответ дляTammy21
нужно статью уголовную за мошенничество-слишком много гадалок развелось
Кусюче сонечко• 12 апреля 2024
Зверталась декілька разів з все життя. Вони не можуть бачити все. У кожної щось збувалось, при чому конкретне. Наприклад, одна мені нагадала операцію на щелепі, я тоді ще дуже здивувалася, а через рік вже робили операцію. Інша нагадала мені життя з моїм теперішнім чоловіком, сказала на яку букву буде ім´я. Але багато чого і не збувалось.
Ответ дляПік Антна
Я тільки за. Але практично то неможливо, думаю. Ну будуть якусь ФОПовську бумажку перед ’обрядом’ з відмовою від претензій підписувати та й все. Людям потрібна підтримка. Хтось ії у близьких шукає, хтось у релігії, хтось в психотерапії, а хтось у магії)
Перемелица• 12 апреля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Мне нагадали, что с парнем не будем. И мне нужно срочно бросить. У него другая, он ее любит., а меня использует. Я по этому поводу вынесла мозг, что мы разошлись . Сбылось, но я помогла, что сбылось
Пік Антна• 12 апреля 2024
Ответ дляTammy21
была статья вроде при януковиче за магию
Пік Антна• 12 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ги) Несподівано))) Там тоді така магія з бізнесами відбувалася, а реальних магінь кинули під заборону)))
а кадыров вообще убил личную гадалку,догадываюсь по каким причинам
Хлопаю ресницами• 12 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
Навіть якщо це просто віра в результат то це теж дуже добре якщо це так працює,Але я їй все одно дуже вдячна, бо звернулася тоді до неї і була вся на нервах, а коли з нею поспілкувалася то значно заспокоїлася, зникла депресія .)
ПростоБелка• 12 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ага. У гадалки, до речі чудовий великий дім був не далеко від площі Льва Товстого (зараз Героїв, якщо не помиляюся). Так що гроші упрок там йшли)))
А там був приватний сектор?
Слобожаночка• 12 апреля 2024
Не звертались поки ... Була у чоловіка складна ситуація на вибір дві пропозиції по роботі, ходив, псіхував, бо треба було дати відповідь. Дзвоню я знайомій (я бачила колоду Таро), питає він, вона відповідає на питання, по пораді подібні питання задають картам через два дні , знову конспектує . Прийняв він рішення. Дуже задоволений новим колективом, роботою. Одне, що переїзд не в спокійне місце, але вона сказала для нього це розвиток, нові контакти, новий рівень
ПростоБелка• 12 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
А ворожка не розпізнала свого майбутнього вбивцю?)
Пік Антна• 12 апреля 2024
Ответ дляПростоБелка
наверное платил хорошо