Вчора він мені більш менш сподобався. Сьогодні бачу що то іпсо. Ви всі тут пишете «ага, тепер бачете, мол…(щось), не знаю що ви тут бачете, я не бачу нічого. Поясніть мені яка мета цього вкиду була, і це добре чи погано?
Я прочитала тему чого Укр не капітулює. Хотіла спать, а сон втік!!! Лежу з витаращенними очима і бажанням десь купить плащ-невидимку.
Я вже вчора вам писала, що вже не бачу логіки ніде ніякої. А тепер ще в штани накладаю.
І друге питання. В тій темі ви писали що кспітуляція не дорівнює мир/заморозка/кінецб війни. Що будем висіти на всіх стовпах. Що чоловіків уб‘ють, жінок самі знаєте шо. Дозвольте уточнити таке питання: на окупованих живуть цілі села і міста. Батьки моєї сусідки для прикладу. То вони даже по вайберу щодня майже спілкуються. Да, взимку не було тепла, рідко зв‘язок. Но на стрвбах не висять.
Чому бадемо висіти ми: кияни, дніпряни, черкащщани і львів‘яни ітд???????
А. І третє питання. Про поліцію. От петиція моюілізувати срочно поліцію. Вдада скаже нє. І от візьмем гіперболізований уявний сценарій: прорвали харківщину/наступ з півночі, зсу не утримує натиск, козлота заходить за три нодини до києва, за 6 до хмельччини, за 9 до закарпаття, люди, ясно, тікають - да, і чоловіки теж. З сім‘єю і дітьми. Просто всі ідуть до кордону. Так от. Що в цей час робить поліція? Біжить на рівні з усіма (тікаєс рятується)?; долучається терміново до оборони своєї області; чи навпаки далі ловить чоловіків? А якщо ще гіперболізувати і цей останній варіант - якщо 30 км до кордону, ловлять чоловіка, а в 10 км позаду вже кацапи наздоганяють і ведуть, ясна річ,вогонь, то що робитиме поліція тоді? І надалі триматиме чоловіка? І кацап, коли їх настигне, розстріляє лише чоловіка? А поліцейський навіть для кацапа недоторканий???
Хто може мені трохи розложить по полкам моєї голови? Я геть втратила орієнтацію у просторі. Мене це вже дратує!
Взагалі-то я не схильна думати що в 22м вони не прорвались особо, а зара раптом прорвуться. Но я точно бачу що навколо є певний «кіпіш». Не виключаю що сфабрикований. В тому числі і подібними темами, це ж як сніжний ком, ідею запустили, а ми (і я) вже понеслииии і розкрутили і роздули. Я це все розумію, не треба повчань.
Ответ дляYuljwa
Что за апокалиптический сценарий?
Все бегут, русня до западной границы за часы дошла.
Что вам даст это накручивание себя и остальных?
Что за садомазохизм здесь бесконечный последнее время?
Нє
Це не сценарій. Це гіперболізований уявний сценарій. Перебільшення щоб проще по полках було. На пальцях типу.
Ответ дляYuljwa
Что за апокалиптический сценарий?
Хто живе на півночі, тоже кажуть всі на ушах стоять. Хвилювання довкола. Якийсь кіпіш. Підготовка.
Ответ дляTeonaa
Есть какие-то достаточные группировки свежие, способные что-то изменить?
Если бы кацапы собрали кулак 200-220 тыс , а малыми силами, на крупные областные центры идти невозможно, это бы стало заметно всем.
Пока бои все на тех же рубежах Роботино и Красногоровка идут, а вы о десятках и сотнях км рассуждаете.
Зачем?
Ответ дляTeonaa
Наверное, логично кацапам бы было оккупировать те земли, которые они уже в свою конституцию вписали.
А так, мяса у них много, сформируют большие группировки, можно будет начинать бояться, пока это напоминает ипсо со всех утюгов.
Ответ дляFilomena
Закрийте очі і подумайте про себе, а не гіпотетичного поліцейського чи лівого мужика.
Чого ви за них розпереживалися?
«Лежу з витаращеними очима»)
Чого ви за них розпереживалися?
«Лежу з витаращеними очима»)
Тоді не звертайте увагу на 2 і 3, а тільки скажіть який і кому був сенс в іпсо про турецький план. Мені злається це щось важливе.
Ответ дляYuljwa
Зачем?
Щоб не опинитися в ситуаціі що срочно тікать а у мене нема навіть чемодана
Ответ дляTeonaa
Но покушатьмя на них навіть і кацап не буде, я вірно зрозуміла?
ну якщо вони дадуть згоду на співробітництво з кацапами, то так не будуть.
але це моя особиста думка. частина, звичайно спробує боротися, частина здрисне ще напередодні наступу як то було на окупованих територіях а частина погодиться працювати на нову владу
Ответ дляTeonaa
Такого не будет.
В 2022 г группировки на границах были, все писали разведки об опасности, мы просто продолжали ржать по глупости...
Чтобы большую группировку создать, ей создаётся база, опорные пункты, медицинское и продовольственное сопровождение и т.д.
Дней 10 у вас будет точно
Klokkertoppen• 12 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Як це не буде? Коли брали Херсон, всі пости мвд розстрілювали в упор по дорозі(
Ответ дляTAL_A
так это уже было
Весной 2014 года СБУ потеряла около 90% своего крымского состава – теперь уже бывшие ее сотрудники либо уволились, либо перешли в ряды российской ФСБ.
«Всего 10% сотрудников крымской СБУ переехали на материковую часть Украины после аннексии Крыма. То есть 90% сотрудников СБУ – это были или агенты ФСБ, или те, кто «сочувствовали», – заявлял ранее глава комитета Верховной рады Украины по вопросам национальной безопасности и обороны Сергей Пашинский.