Мишка-шалунишка• 12 апреля 2024
Залицяється чоловік, але маленького зросту. Я дурна?
Як людина подобається. Ззовні - ні.
Зростом см на 10 вищий за мене ( я 160) як займатись з ним сексом - не уявляю. Не збуджує.
Був би він вищий - закохалась би 100%.
Не знаю, як вчинити…
Був би він вищий - закохалась би 100%.
Не знаю, як вчинити…
Невгамовна Бу• 12 апреля 2024
Ответ дляАнаномчикус
😵💫дайте шанс чоловіку знайти адекватну жінку
100%
Мишка-шалунишка
• 12 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
А ви на себе в дзеркало дивилися? Чи ви міс краси? 170 це середній зріст. Надіюсь ви залишите його в спокої) І він знайде когось нормального
Дай Бог
Вболіваємо за нього разом
Мишка-шалунишка
• 12 апреля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Навіщо мені його пісюн якщо мені він ззовні не подобається
Мама Карло• 12 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Для мужчины рост 170 - это ниже среднего
Мишка-шалунишка
• 12 апреля 2024
Ответ дляМама Карло
От от
Перекус беру завжди• 12 апреля 2024
Повірте, якби подобався, то і вашого зросту підійшов би. В мене теж смак на високих чоловіків, але один раз я зустріла чоловіка свого зросту і мені було начхати на його зріст. Аж пищала
Йосип_молодий• 12 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Оставьте его в покое , а .....
Невгамовна Бу• 12 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Дай Бог
Вболіваємо за нього разом
Якщо вам не комфортно з ним, то не витрачайте час ні свій ні його
Княгиня пітьми• 12 апреля 2024
Не полінилася та все перечитала, бо хлопця вже жаль. Він вам не подобається, не збуджує, соромно друзям показати. Але, як людина - він норм. То скажіть йому, що ви ставитесь до нього, як до друга. Навіщо він має надію? Чи вам просто прикольно, що він обхажує? Це - хрєново, автор. Жорстоко і егоїстично
Шиворот Навыворот• 12 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Відповідь на Ваше питання - так.
Мишка-шалунишка
• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
У мене теж таке було
Причому він десь був 170
Але я закохалась по вуха
Причому він десь був 170
Але я закохалась по вуха
МаксХмара• 12 апреля 2024
Це ще не дуже низький ріст, ви ж не одного зросту, він все одно вищий за Вас, не бачу проблеми…тим паче, що все інше у нього норм
Я шалунья• 12 апреля 2024
Тю
10 см разница это норм
У меня муж на 4 см выше меня, я 168
Все прекрасно
10 см разница это норм
У меня муж на 4 см выше меня, я 168
Все прекрасно
Перекус беру завжди• 12 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
У мене теж таке було
Причому він десь був 170
Але я закохалась по вуха
Причому він десь був 170
Але я закохалась по вуха
То значить цей чоловік вам просто не подобається
бювет_в_обед• 12 апреля 2024
Він вам не подобається, навіщо ця тема🤷🏼♀️. В мене чоловік вищий за мене на 31 см, 31, Карл. Я як ви 160, він 191. Мабуть виглядаємо дивно), але я його просто кохаю
Хочу наколоти губи• 12 апреля 2024
Зріст-це така маячня взагалі,аби людина нормальна була. Я низького зросту(155), на мене завжди заглядалися мужчини виключно високі-180-193,але любила я того,хто був зростом 170. І навіть якщо він був би мого зросту, я б його все одно любила,бо люблять не за зріст.
Залиште в спокої людину.
Неначасі• 12 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
У неї, бідної, зовсім не було з кого вибрати?
Ви огидна
Мишка-шалунишка
• 12 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Залиште в спокої людину.
Ви так кажете наче його хтось за лямку штанів тримає
Сумчатая кошка• 12 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Вы хотите ему в пупок дышать? И на носочки становится? Не понимаю вас, у меня муж ниже на 2см вообще)
Минет, наверное, делать удобно. Нагибатьчя не нужно
Мавка• 12 апреля 2024
Автор, сейчас вас заплюют, а я вас понимаю, ибо сама это прошла. Я 165, был ухажер 170. Мои выводы: 1) не очень он вам и нравится, если думаете о росте. Когда нравится, думаешь бля я ж люблю блондинов, а он брюнет вот как так? А вы за уши притягиваете аргументы в его пользу-квартира, машина-но душа не лежит и это заметно 2) у мужчины маленький рост это предмет комплексов. К сожалению, даже если вы смиритесь, он может это пережевывать и найдет себе кого-то ниже, это будет вдвойне обидно. Короче, не стоит
Мавка• 12 апреля 2024
И вообще кто пишет, что выбирать по росту/весу/внешности это позор и прочее, вспомните, что мужчина с вами даже не заговорит, пока не просканирует вас и вы не подойдете под его параметры, ибо любят глазами. Так чем женщины хуже? Надо выбирать чтоб сердце лежало
Ворожу на каві• 12 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Не знаю, чи це врятує його
Бо він мені ще і ззовні не подобається
То шо Ви тоді хочете? Залиште хлопця в спокої, хай знайде ту, яка його цінитиме. Мій чоловік вищий за мене на 5 см, спочатку було трохи дивно, перестала носити підбори, але зараз щаслива, що мізків вистачило придивитися о людини краще - я за ним як за стіною
Мама Карло• 12 апреля 2024
Ответ дляМавка
Да прям - не заговорит
Мишка-шалунишка
• 12 апреля 2024
Ответ дляВорожу на каві
а ви теж 160 ростом?
Мавка• 12 апреля 2024
Ответ дляМама Карло
Да прям - не заговорит
Ну спросите у мужа или знакомых мужчин как они оценивают женщин. Женщина может убедить себя, что «он же хороший», полюбить кривого/косого/неправильного из жалости и тд и тп, мужчина в этом плане прост-нравится ок, нет до свидания
Мишка-шалунишка
• 12 апреля 2024
Ответ дляМавка
погоджуюсь на 100%
Мама Карло• 12 апреля 2024
Ответ дляМавка
Не для всех невысоких мужчин рост является предметом комплекса. Мой первый мужчина см на 4 ниже меня ростом, и у него нет комплексов по поводу роста