Всміхайлик• 12 апреля 2024

Люди добрі, чому жінки готові підібрати кого завгодно?

Чого у кожного принцип "хоть плохонький, да свой"
Криві, косі, тупі, зрадники, гуляки, ледарі, без машини, без квартири, страшні, некрасиві, моральні уроди - всі, абсолютно всі одружені.
Чому жінки не перебирають? Чому навіть тут коли тобі не подобається чоловік, тобі пророкують самотню старість? Чому ви готові лизати п´яти будь-кому, аби був пеніс? Поясніть мені, може я ще не в темі (мені 22)
курасаны• 12 апреля 2024
Хто вам це все сказав? Чи у вас оточуючі одні маргінали?
В мене такого оточення немає, у всіх знайомих гарні чоловіки.

Доль Чекомбана• 12 апреля 2024
В мене таких жінок в оточенні не має.
Христя в тiстi• 12 апреля 2024
Текст такой, как будто лет 50
Замурмишка• 12 апреля 2024
Ви чому звертаєтесь до всіх зразу? З якого перепугу ви вирішили, що всі геть ’готові лизати п´яти будь-кому, аби був пеніс’??? Ви одна така розбірлива? У 22? Не хочу і читати(
ЖаннаНеАгузарова• 12 апреля 2024
А все женщины королевы? Подобное притягивает подобное. Вот так вот они и женатыми оказались, эти мужчины.
Докладальниця• 12 апреля 2024
Автор, то кидайте вже свого кривого, скіко можна
Куплю орехи• 12 апреля 2024
А эти тетки какие?похожи по вашему на принцесс,с кучей недвиги,образованием и работой классной?
Крем для арбуза• 12 апреля 2024
Ну то не облизуйте чужі п´ятки. В чому проблема то?
Коко На Страже• 12 апреля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Текст такой, как будто лет 50
І завжди сама

Перша на селі• 12 апреля 2024
Так у таких и женщины им под стать
Відірву та викину• 12 апреля 2024
Согласна! С кучей детей от прошлых браков, курящие как паровоз и пьющие, никчемные в своей жизни (ни жилья, ни карьеры, ни стремлений), бабники - на расхват. Уважения у женщин нет совсем.
Сон і дрімота• 12 апреля 2024
А что у вас есть кроме писечки?))
Самохвалова• 12 апреля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Так и женщины есть такие, у которых ни жилья, ни карьеры, ни стремлений
Баба на горошині• 12 апреля 2024
Підбирають, як пса, вкладають у нього, а воно шляється, гадить в хаті, жре відро. А потім підлеститься і наче норм! А як виженеш, звикла ніби... Приблизно так
Скокмоно - стокнуно• 12 апреля 2024
Ответ дляСамохвалова
Не, тут де принято что женщина кроме писечки ничего не должна))
Стремиться только к тому чтоб писечку подороже продать)
avizo5• 12 апреля 2024
Це не так. У нас в парку деякі чоловіки роками вже ходять і знайомляться . Але ще ніхто їх не підібрав
Сладкий лимончик• 13 апреля 2024
В 22 вы рассуждаете как та толстая тетка из Карлсона.
Цирк на дроті• 13 апреля 2024
Ну не судите же по себе