Такой мемчик увидела…

показать весь текст
Маргарита и Мастер 12 апреля в 22:48
Аби люди знали, що ті гроші підуть куди треба, то і краще скидали б.
Пік Антна 12 апреля в 22:50
Ответ дляTammy21
Офігезно хейтити людей на третій рік війни за бюджетну Зару після збору селеб.
Та капець. Українська народна забава - хейтити один одного.
1 1
Заюшка_хозяюшка 12 апреля в 23:00
Ответ дляБодіпозітівна
У мене немає ні на Зару, ані на донати.
В мене мінімалка, і на роботі почали збирати гроші майже кожен тиждень, а більшість людей живуть в борг, не мають на лікування, мають великі борги. Але здаємо.
Можу брикнути 12 апреля в 23:01
Ответ дляTammy21
Офігезно хейтити людей на третій рік війни за бюджетну Зару після збору селеб.
Я теж не зрозуміла. Все одно одяг треба купляти. Для мене зара ок - дешево, актуально, сідає як треба, вистачає на 2-3 роки, що ще треба. Склад беру натуральний, там багато льону,бавовни,вовни. Деякий речи взагалі невбиваєми. Навіть взуття.
Можу брикнути 12 апреля в 23:02
Ответ дляМаргарита и Мастер
Аби люди знали, що ті гроші підуть куди треба, то і краще скидали б.
Я для цього волонтер в двох оф БФ. І бачу,як ,куди, кому йдуть всі збори.
Мамзелькіна 12 апреля в 23:05
Ответ дляАфродитаПетровна
да было бы ща что... эта зара - по виду колхоз... открылся у нас. зашла дочкам-подросткам джинсы глянуть... блин... глянуть не на что... купила в инсте у девочек, то что надо. мне не ТМ важна. а фасон и ткань. шмотка есть шмотка - сносили и выкинули... а не перепродавать потом с придыханием... Заааааараааааа.... лейбооооочкаааааа....
З яким придиханієм, це массмаркет 😂 І, доречі, є в них і дуже навіть непогані речі у трохи дорожчих лімітованих ’випусках’. Можливо, оцінили покупну здатність потенційних покупців й завезли до вашого магазину найдешевше. Не беріть але до чого тут лейбочки...
Маргарита и Мастер 12 апреля в 23:17
Ответ дляМожу брикнути
Я для цього волонтер в двох оф БФ. І бачу,як ,куди, кому йдуть всі збори.
Я живу в іншій країни(виїхала за багато років до війни) Я як почалась війна то скидала купу донатів на різні фонди, агітували друзів іноземців скидати, на одній платформі де в мене пасивний заробіток(cgtrader) я взагалі поставила 100% заробітку(а це 300-500$ на місяць) і так 2 місяці було, на донати України, купу сама в фонди переказувала. А як пішли мої близькі, друзі, рідні, то виявилось що від трусів і шкарпеток до броні, касок, флешок, ноутбуків, дротів, каністри для палива і саме паливо все все все за свій рахунок. Немає нічого. Куди пішли всі ті кошти? Де вони?(це звісно не до вас питання, а в повітря) Вже півтора роки тільки особисто на картки скидаю. І ще приютам для тварин які я знаю як ще жила в Україні і там є прозора система, рахунки, чеки, фотозвіт.
Я не ні в якому разі не відмовляю від донат. Донадьте і допомогайте обов´язково , але тим кого знаєте, друзям, рідним, друзям друзям, перевіреним БФ. Я дуже поважаю таких людей як ви і впевнена у вас все прозоро, але думаю ви не гігантська організація, а збираєте на конкретні потреби. Якщо ваші БФ відомі і велики, то я дуже рада, що кошти йдуть куди треба . Напішіть будь ласка назви. Бо в мене свій час просто відчай і повне розчарування було, перший друг в ЗСУ в червні 2022 пішов, в розвідку, ноутбук, дроти, флешки, взуття, шкарпетки, броню(вони в поля все одно одно їздять)все все збирали серед друзів і рідних. Тоді був просто шок. І знову, я не відмовляю донатити, я закликаю хоч 10 грн скинути, як ж можливість, але я є можливість це зробити знайомим і кого знаєш, знайомому знайомого, то краще особисто скидати
Черговий по кухні 12 апреля в 23:19
Ответ дляАфродитаПетровна
да было бы ща что... эта зара - по виду колхоз... открылся у нас. зашла дочкам-подросткам джинсы глянуть... блин... глянуть не на что... купила в инсте у девочек, то что надо. мне не ТМ важна. а фасон и ткань. шмотка есть шмотка - сносили и выкинули... а не перепродавать потом с придыханием... Заааааараааааа.... лейбооооочкаааааа....
Колхоз - це відсутність смаку і стилю, а не зара
графиняВишенка 13 апреля в 00:03
А вот интересно, сколько Резников, Данилов, Кулеба, Ермак и сам пан презе задонатили за эти годы. Со своих карманов. Бо зп у них доросла до миллионов
автор Фуліганка 13 апреля в 01:23
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я живу в іншій країни(виїхала за багато років до війни) Я як почалась війна то скидала купу донатів на різні фонди, агітували друзів іноземців скидати, на одній платформі де в мене пасивний заробіток(cgtrader) я взагалі поставила 100% заробітку(а це 300-500$ на місяць) і так 2 місяці було, на донати України, купу сама в фонди переказувала. А як пішли мої близькі, друзі, рідні, то виявилось що від трусів і шкарпеток до броні, касок, флешок, ноутбуків, дротів, каністри для палива і саме паливо все все все за свій рахунок. Немає нічого. Куди пішли всі ті кошти? Де вони?(це звісно не до вас питання, а в повітря) Вже півтора роки тільки особисто на картки скидаю. І ще приютам для тварин які я знаю як ще жила в Україні і там є прозора система, рахунки, чеки, фотозвіт.
Я не ні в якому разі не відмовляю від донат. Донадьте і допомогайте обов´язково , але тим кого знаєте, друзям, рідним, друзям друзям, перевіреним БФ. Я дуже поважаю таких людей як ви і впевнена у вас все прозоро, але думаю ви не гігантська організація, а збираєте на конкретні потреби. Якщо ваші БФ відомі і велики, то я дуже рада, що кошти йдуть куди треба . Напішіть будь ласка назви. Бо в мене свій час просто відчай і повне розчарування було, перший друг в ЗСУ в червні 2022 пішов, в розвідку, ноутбук, дроти, флешки, взуття, шкарпетки, броню(вони в поля все одно одно їздять)все все збирали серед друзів і рідних. Тоді був просто шок. І знову, я не відмовляю донатити, я закликаю хоч 10 грн скинути, як ж можливість, але я є можливість це зробити знайомим і кого знаєш, знайомому знайомого, то краще особисто скидати
Повернись живим 10 років існує - нічого поганого за нього не чула.
А взагалі збирвють на автівки, дрони та таке, що в магазині не купиш. До чого тут шкарпетки.
В мене рідні були там, хтось був повністю забезпечений, хто теж взуття докупав. Але ж не рушницю та боєприпаси.
Миссис Буркул 13 апреля в 02:00
Ответ дляОбращеница
Та прям… а вообще зло берет! У нас в соседнем сквере вчера наблюдала высадку деревьев. Сквер новый, деревьев там достаточно, но срочно надо добавить. Может и надо. Но сейчас нужнее на другое деньги выделять и расходовать. И так во всем: люди по крупицам собирают, а брусчатка кладется, деревья садятся…
резникова сняли за воровство из министров обороны и теперь он будет заниматься беспековыми программами. Туда же финансирование пойдет.
Что вы с деревцами? - это мелочевка, масштабы нужны!( сарказм)
А люди по крупицам собирают - это правда.
УжеВотДа 13 апреля в 06:54
Ответ дляФуліганка
Как этобессмыслено - это же для наших ребят
Якось це звучить не по нашому... Звідки ви?
1 1
Можу брикнути 13 апреля в 12:25
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я живу в іншій країни(виїхала за багато років до війни) Я як почалась війна то скидала купу донатів на різні фонди, агітували друзів іноземців скидати, на одній платформі де в мене пасивний заробіток(cgtrader) я взагалі поставила 100% заробітку(а це 300-500$ на місяць) і так 2 місяці було, на донати України, купу сама в фонди переказувала. А як пішли мої близькі, друзі, рідні, то виявилось що від трусів і шкарпеток до броні, касок, флешок, ноутбуків, дротів, каністри для палива і саме паливо все все все за свій рахунок. Немає нічого. Куди пішли всі ті кошти? Де вони?(це звісно не до вас питання, а в повітря) Вже півтора роки тільки особисто на картки скидаю. І ще приютам для тварин які я знаю як ще жила в Україні і там є прозора система, рахунки, чеки, фотозвіт.
Я не ні в якому разі не відмовляю від донат. Донадьте і допомогайте обов´язково , але тим кого знаєте, друзям, рідним, друзям друзям, перевіреним БФ. Я дуже поважаю таких людей як ви і впевнена у вас все прозоро, але думаю ви не гігантська організація, а збираєте на конкретні потреби. Якщо ваші БФ відомі і велики, то я дуже рада, що кошти йдуть куди треба . Напішіть будь ласка назви. Бо в мене свій час просто відчай і повне розчарування було, перший друг в ЗСУ в червні 2022 пішов, в розвідку, ноутбук, дроти, флешки, взуття, шкарпетки, броню(вони в поля все одно одно їздять)все все збирали серед друзів і рідних. Тоді був просто шок. І знову, я не відмовляю донатити, я закликаю хоч 10 грн скинути, як ж можливість, але я є можливість це зробити знайомим і кого знаєш, знайомому знайомого, то краще особисто скидати
Та будь ласка, назви ’корпорація монстрів’ та ’з надією в майбутнє’ , це відомі фонди в Одесі. Щодо ’пішов і все з нуля треба покупати’ - в мене дуже багато прикладів,коли родина бійцю все купляла сама, а він потім все назад відправлял,так як йому видалі ВСЕ, найсучасніше.
автор Фуліганка 13 апреля в 14:15
Ответ дляУжеВотДа
Якось це звучить не по нашому... Звідки ви?
Как то Ваша фраза звучит как из Гугл переводчика.
УжеВотДа 13 апреля в 14:25
Ответ дляФуліганка
Как то Ваша фраза звучит как из Гугл переводчика.
Так звідки? ’Наші мальчікі’ в Україні не говорять.
автор Фуліганка 13 апреля в 14:31
Ответ дляУжеВотДа
Так звідки? ’Наші мальчікі’ в Україні не говорять.
Навскидку ссылка с нашего новостного канала с таким же заголовкомhttps://youtu.be/r3xoM9TiJCU?si=1_IDKeSB7YSb9I5K
https://t.me/uniannet/129892
УНИАН звидки?
Фантазируйте дальше
УжеВотДа 13 апреля в 14:39
Ответ дляФуліганка
Навскидку ссылка с нашего новостного канала с таким же заголовкомhttps://youtu.be/r3xoM9TiJCU?si=1_IDKeSB7YSb9I5K
https://t.me/uniannet/129892
УНИАН звидки?
Фантазируйте дальше
Звідки ви? Конкретно. Без ссилок на ютуб.
автор Фуліганка 13 апреля в 14:41
Ответ дляУжеВотДа
Звідки ви? Конкретно. Без ссилок на ютуб.
Конкретно я не обязана Вам сообщать свой город. Точно не с западенских сел, где война с военкомами идёт и детей битами бьют защищая подюбочников от мобилизации
УжеВотДа 13 апреля в 14:44
Ответ дляФуліганка
Конкретно я не обязана Вам сообщать свой город. Точно не с западенских сел, где война с военкомами идёт и детей битами бьют защищая подюбочников от мобилизации
Зрозуміло... тамбов чи ще якісь мокшанські болота...