13 апреля в 15:08

Нурофен бажано тільки при температурі?

Ану советчіци,я точно знаю що ви знаєте. Скажіть мені чи можна дати дитині нурофен при відсутності температури,але дуже болить горло.Попшикали, пополоскали,посмоктали тольку нуль...Якщо можна то в якому дозуванні і чи буде толк.А може можна щось інше ,дитині 10.
Дуняша 13 апреля в 15:09
можна. в якості знеболення половину дози.
але не впевнена чи горло знеболить
Просто каралева 13 апреля в 15:09
Конечно можно как болеутоляющее. Я дочке даю от головной боли например, или тоже сильно горло болела, давала.
Щебетуха 13 апреля в 15:10
Це ж ще і знеболювальне
Я даю, коли голова болить у малого
Моль Моллівна 13 апреля в 15:10
Можна.
Я давала при зубному болю
Шотуткоїться? 13 апреля в 15:10
можна. Гарно працюють таблетки лідоксан з лідокіїном і полоскалка Тандум верде - саме для знеболення.
ГейТуда 13 апреля в 15:10
Можна. Дитині після видалення аденоїдів призначали від болю в горлі Нурофен. Дозування не пам´ятаю, напевне по вазі.
Просто каралева 13 апреля в 15:10
Ответ дляДуняша
можна. в якості знеболення половину дози.
але не впевнена чи горло знеболить
Почему половину дозы? Это болеутоляющее. Обычную дозу дают. Смысл в половине.
Как_б_не_так 13 апреля в 15:11
Ответ дляДуняша
можна. в якості знеболення половину дози.
але не впевнена чи горло знеболить
Половина дозы не сработает.
Нурофен можно давать как обезболивающее, да.
Пугачиха 13 апреля в 15:12
Можна. На коробці пишуть при болі, температурі.
Пʼю ібупрофен також при місячних і головному болі, також при горлі сімейна призначала.
Как_б_не_так 13 апреля в 15:12
Ответ дляПугачиха
Можна. На коробці пишуть при болі, температурі.
Пʼю ібупрофен також при місячних і головному болі, також при горлі сімейна призначала.
Я Парацетамол пила пару раз при месячных, другого не было ничего. Отлично обезболивает.
Как_б_не_так 13 апреля в 15:13
Ответ дляГейТуда
Можна. Дитині після видалення аденоїдів призначали від болю в горлі Нурофен. Дозування не пам´ятаю, напевне по вазі.
При отите назначают Нурофен тоже, как обезболивающее.
автор Пешеходик 13 апреля в 15:20
Ответ дляШотуткоїться?
можна. Гарно працюють таблетки лідоксан з лідокіїном і полоскалка Тандум верде - саме для знеболення.
Оце ним і пшикали,видно глибше болить