Хто працює віддалено?

Чи надає вам роботодавець ноутбук?
Рожайтретьего 14 апреля в 18:13
Так. Ноутбук, навушники, додатковий монітор, мишка
Обращеница 14 апреля в 18:13
Мені надавали, можна було обрати ноут або моноблок
Жена миллионера 14 апреля в 18:14
Да, ноутбук, монитор.
АБВГДейка 14 апреля в 18:14
я працюю віддалено на своєму ноуті, але в мене це все підробітки, неофіційно та не на повний день
Аноним_1858 14 апреля в 18:15
За бажанням . Я на своєму працюю
Marmu 14 апреля в 18:16
Автор, ну це як домовитесь уже. мені видали як адміністративному працівнику, а нашим експертам ні.
АнтиТроль 14 апреля в 18:16
Только на корпоративном ноуте можно работать, на личном нет (секьюрность)
Подтяжка 14 апреля в 18:20
Нічого не надає
Луноходик_Ик 14 апреля в 18:21
Так, усім 300 працівникам видали, коли пішли на дистанційку в ковід
Люблю_смаколики 14 апреля в 18:42
На своєму, він коли зламався спочатку лагодили потім закупили новий. Коли звільнялася мені залишили
Киця-бриця 14 апреля в 18:43
ні на своєму
Сегодня не целуюсь 14 апреля в 18:51
На робочому ноуті, з робочим телефоном, номером телефона, навушники, мишка, сумка, рюкзак, потужний павер та екофло
Губи до вух 14 апреля в 20:16
Ноутбук, гарнитура (мне не надо, не использую), рабочий айфон, даже оплатил обустройство рабочего места типа покупку стола и стула и каждый месяц 150грн на интернет))