Чудовий каламбур• 18 апреля 2024

неприємний керівник

Сьогодні безпосередній керівник сказала: "Настя, я дивлюсь у тебе в голові нічого немає, треба усе контролювати".
Це я забула зранку розіслати новий графік, на сайті замінила (були проблеми з сайтом, довго возилася), а розіслати вордівський файл я навіть не подумала.
Оце єдиний провтик, усі інші задачі виконані, навіть те що в мої посадові обов´язки не входить, документи по-максимуму підготовлені вже на наступний тиждень.
Взагалі дивно це чути від людини яка не в змозі виставити інтервали і відступ першого рядка в офіційних листах, хоча по доброму заздрю її зарплаті, отримувати 80штук і не вміти користуватися елементарними офісними програмами, то треба мати хист.
Вкотре переконалася що наші з нею шляхи не поруч, мені вона обіцяла 30, а отримую я 20 з копійками, бо наш головний премії більшої не дає.
Як їй треба, то як лисичка ходить, "облизує" мене, а як на хвоста їй хтось наступить, то я крайня кругом-бігом.
Це типу норм зараз чи я все ж права і треба пакувати свої валізи?
автор Чудовий каламбур • 18 апреля 2024
Якшо шо, графік на наступний тиждень і воно не горить, можна було б і завтра розсилати.

Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 апреля 2024
так не нужно было исполнять не свои обязанности. Ясный пень, что она на своей работе по блату, а не устраивалась.
автор Чудовий каламбур • 18 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ну я ж типу помічник керівника, хвости заносити то моя робота
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 апреля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
ой, желаю вам встретить отличного руководителя и любовника, чтобы вы не мучались)
автор Чудовий каламбур • 18 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
дякую, а це типу два в одному чи можна на роль коханця чоловіка записувати?
Сама не знаю• 18 апреля 2024
Меняйте на приятного
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 апреля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
если есть муж, то как-то не с руки любимой женщине работать с какими-то неприятными гондурасами.

автор Чудовий каламбур • 18 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
тепер часи не спокійні, треба триматися, я ще до червня точно тут, а потім як карта ляже, хочу тікати, не люблю коли мене обманюють, але взагалі не працювати зараз не варіант
Любимка-анонимка• 18 апреля 2024
Для вордівських документів є такі , як авторша.
Керівник не повинен собі цим забивати голову.
Я инженер, меряю от 1• 18 апреля 2024
А руководитель не для того вам дан, чтобы делать вам приятно
Указка• 18 апреля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Вот и заносите. Будете как она с зп 80 штук будете отступы делать и вылизывать подчиненных.
А вообще, советую коммуницировать с людьми. С ней в частности. А не только хаять ее на форуме.
Вопрос у вас, кстати, в чем?

пы.сы.
Я закрыла глаза на то, что первая буква в предложении маленькая. Отступы можете не делать.
автор Чудовий каламбур • 18 апреля 2024
Ответ дляУказка
Вопрос у вас, кстати, в чем?

пы.сы.
пьі.сьі.це не офіційний документ
Вільний митець• 18 апреля 2024
Я б відповіла, так, пам´ять дівчача, Мар´я Іванівна, шо поробиш) і все. Бо якщо ви йшли в помічники, то розуміли, що прийдеться підлаштовуватися
автор Чудовий каламбур • 18 апреля 2024
Ответ дляВільний митець
Та там просто часом паяє людину, а так взагалі робота норм, буває щось не зробила - погано, чи навпаки, ти зробиш - теж погано, просто бо в неї поганий настрій