Пугачиха• 14 апреля 2024

Собака, какую породу выбрать?

Посоветуйте, пожалуйста, породу комфортную для проживания в доме. Чтобы минимум проблем с шерстью и уходом за ней.
Кракадэ• 14 апреля 2024
Никакую
Бензопирен• 14 апреля 2024
Плюшевий песик хіба що
Гл. Амурная• 14 апреля 2024
никакую
Намакушка• 14 апреля 2024
Алабай
Добрий, теплий, комфортний
Ума Палата• 14 апреля 2024
Папільйон
автор Пугачиха • 14 апреля 2024
Ответ дляУма Палата
Папільйон
Как они по характеру?
Вумна вутка• 14 апреля 2024
осчастливить дворняжку из приюта
Веккy• 14 апреля 2024
Француз
Ниф_ниф• 14 апреля 2024
Мета? Де буде жити? Ваш стиль життя?
автор Пугачиха • 14 апреля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Мета? Де буде жити? Ваш стиль життя?
Приватний будинок, житиме в будинку. Мріємо про собаку вже дуже давно
Стебель березы• 14 апреля 2024
Чихуахуа. Шерсти минимум или подберите под цвет дивана. Преданные, ласковые. Если повезет. Как и с любой другой породой бывают исключения
Ниф_ниф• 14 апреля 2024
Ответ дляПугачиха
Собака для...? Від цього залежить. Як багато у вас вільного часу? Скільки готові гуляти/ тренувати/ витрачати на собаку?
автор Пугачиха • 14 апреля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Гуляти на вулиці десь дві години на день в середньому, влітку більше
Ниф_ниф• 14 апреля 2024
Ответ дляПугачиха
З вами тяжко) витягувати по півслова ? Ви ж маєте розуміти,що мід алабаєм і чихом є різниця
Знову Я• 14 апреля 2024
Ответ дляПугачиха
у мене такса уже 7 років. Страшна маніпуляторка. Але й безмежна любов.
автор Пугачиха • 14 апреля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Собаку хочу для душі. Сімʼя не спортивна, але любимо їздити на природу, рибалку. Серед тижня працюємо, але діти на дистанційні вдома. Молодшій 15 років. Не знаю, що ще))))
ЛижТолько• 14 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Алабай
Добрий, теплий, комфортний
При попытке обокрасть квартиру ему даже гавкать незачем будет - просто можно выйти поздороваться с ворами)
ЛижТолько• 14 апреля 2024
Ответ дляВумна вутка
осчастливить дворняжку из приюта
И заиметь геморрой на лет 10-15)
П.с Хозяйка дворняжки
Ниф_ниф• 14 апреля 2024
Ответ дляПугачиха
Лабрадор, голден, сеттер, кокер?
автор Пугачиха • 14 апреля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Лабрадор, голден, сеттер, кокер?
Бажано, щоб не дуже линяла. Хоча ці всі породи дуже подобаються
Замулена ріка• 14 апреля 2024
поцікавтесь породою папільйон - вага до 4.5 кг, розумний і безмежно любить хозяїна, деб я не пішла завжди біля тебе і не відводить погляд
а який красавчик, потребує щоб розчисували 2-3 рази на тиждень