В мене одне бажання ни чути його не бачити.Для кого його оті слова?Людям від цього легше?
Семицветка• 14 апреля 2024
Ответ дляZvezdochkina
Когда он говорит - у тебя всегда есть выбор - слушать или нет.
Это намного лучше, чем когда выбора нет.
И твой «президент» молчит и после теракта сутки, и при наводнении.
+100
Колючая Роза• 14 апреля 2024
ніколи не слухала. хай цей придурок не ляпає язиком, а працює. Хто там вже невдоволений і тицяє палець донизу, образила вашу бубочку?
Семицветка• 14 апреля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Краще б мовчало
У вас не работает кнопка выключения телевизора?
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
healer09648293• 14 апреля 2024
ні вже не слухаю давно. навіщо? одне і те ж. а коли війна закінчиться і так дізнаюсь
marydgayne• 14 апреля 2024
Ответ дляосинка
А я слухаю обох. Цікаво.
Але не щодня.
Крепкие у вас нервы
Ответ дляСемицветка
Я не слушаю.Просто интересно для кого оно вещает
Ответ дляосинка
Щоб не потрапила в топ
:))Та ну .Какой топ:)
Колючая Роза• 14 апреля 2024
Ответ дляосинка
А тепер напишіть прізвище бажаного Вами президента? Хто б Вас задовольнив своєю діяльністю?
я за зелю не голосувала, справа не втому за кого я.....а в тому....що він ніхера не зробив, щоб укріпити ту ж Київську обл, скільки із за нього жертв, лив нам про шашлики і що боявся підірвати єкономіку, а на людські життя йому пох
Success2013• 14 апреля 2024
Он постоянно теряет нить разговора,сам у себя переспрашивает.Весь ТТ завален его щедеврами.
Ні не слухаю, не можу сприймати його голос. Але часто читаю його промову в текстовому варіанті. Мені потрібна віра в перемогу. Не голосувала за нього, проте нам всім потрібно його підтримувати, йому також нелегко в ці часи з такою відповідальністью. Он русня свого дегенеративного карлика підтримує, хоч би що той не молов і не робив. А ми Зеленським незадоволені . Я взагалі думаю що в нашій складній ситуації ти або за Україну і Зеленського, а якщо проти і критикуєш, то ти русняве іпсо і за путіна.
Ответ дляSuccess2013
Я вообще не понимаю о чем он вещает.Один раз послушала .Набор слов
olgabaluta• 14 апреля 2024
А 2 года назад тут и слова про Зе сказать было нельзя. Он был прямо героем, вместе с Арестовичем и Притулой 😂🤡😻!