Мюллерная• 14 апреля 2024

Дівчата, кому удаляли поліпи в матці...

Дівчата,кому удаляли поліпи в матці...підтримайте,будь ласка,це не складна процедура?Чи довго були в наркозі і як все пройшло?
Дякую всім хто відпише
Покращена• 14 апреля 2024
швидко. легко.
зуби складніше лікувати.
але от чекаю ще результат гістології.
вам скільки сказали за процедуру?
автор Мюллерная • 14 апреля 2024
Ответ дляПокращена
швидко. легко.
зуби складніше лікувати.
але от чекаю ще результат гістології.
вам скільки сказали за процедуру?
10-12тис грн
От зуби лікую без єдиного уколу,каже моя стоматолог ,що я живодьор)))А загальний наркоз-це моя найбільша фобія(((((((
Alleksa21• 14 апреля 2024
Нічого страшного. Нічого під наркозом не відчуваєте. Просинаєтесь вже в палаті. Часа 2 полежала і пішла додому. Лікар трохи сварилась щоб ще полужала, але я добре себе відчувала. Не лякайтесь. В мене кожен рік вони росли, вже була традиція, кожен рік видаляли. 5 разів видаляли.
Покращена• 14 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
10-12тис грн
ого.
я 5,500 платила.
не знаю, як так можна.
загалом сам наркоз і вихід з наркозу малоприємна штука. але я годинкі-дві відлежалась і пішла додому пішки.
а от зуби без наркозу я нічого не можу. тільки чую звук машинки мені дай наркоз. а потім після того ще день крутить, два дні тягне....
автор Мюллерная • 14 апреля 2024
Ответ дляAlleksa21
Ну ви сильна)))
Я не боюсь що потім щось болітиме і т.д
Мене сам наркоз лякає і його тривалість(((
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 апреля 2024
Ответ дляAlleksa21
а гормональное левчение вам не назначали после операции?
автор Мюллерная • 14 апреля 2024
Ответ дляAlleksa21
І ще боюсь щоб знову не виросли(((
Alleksa21• 14 апреля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Назначали, все равно росли.
Веккy• 14 апреля 2024
У меня полип на мочевом .вот где треш. Даже не хочу его удалять. Такой страх кошмар
Слава Українi• 14 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
10-12тис грн
Там не роблять загальний наркоз
А роблять седацію
Це зовсім різне
Слава Українi• 14 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
І ще боюсь щоб знову не виросли(((
Будете пити гормони або спіраль гормональну поставлять
І запалення пролікувати треба і нічого не ростиме більше
Теща дочки• 14 апреля 2024
Двічі. Перший раз давненько, наркозу вочевидь, багато дали. Ще 2 дні спати хотіла.
Тому другий раз ( через 6 років) не хотіла, але обрала гарну клініку. То навіть не помітила, думала, там ще полежати, але навіть голова не боліла. Встала і поїхала за кермом додому, наче нічого не було.
Не обижаюсь• 14 апреля 2024
Швидко, нічого страшного, через пару годин відпустили додому, потім поставила мірену і більше того не було
БеллаДонна• 14 апреля 2024
В мене мега легко усе пройшло. Через годину відпустили. Поїхали зі знайомим морозиво їсти)))
Але через пару годин дуже захотілося спати
ХикориДикори• 14 апреля 2024
Ответ дляAlleksa21
Назначали, все равно росли.
А якщо не видаляти то що ?
Паратруперсупер• 14 апреля 2024
Удаляла год назад. Наркоз там минимальный, операция 20 минут. Я очухалась ещё в операционной. Через часа 3 домой отпустили
Перекус беру завжди• 14 апреля 2024
Ответ дляВеккy
Подскажите, на УЗИ обнаружили мочевого или гинекологическое показало?
Головний кошак• 14 апреля 2024
Абсолютно не складна. Саме страшне то лягти в крісло. Пару хв і ви провалюєтесь в сон, прокидаєтесьчерез хв 20 в палаті. Ніякого дискомфорту не відчула від наркозу,навпаки виспалась😅 Годину-дві і пішла додому
ОхиИВздохи• 15 апреля 2024
Автор, там сон на 20 хв, це не той наркоз, де за вас дихає швл. Укол зробили, ви заснули, через 30 хвилин розбудили. Все, ніяких отходняків, нічого такого.
Веккy• 15 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Сначала гинеколог узи делала , а потом уже уролог.
автор Мюллерная • 15 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Я не боюсь відходняків,а саме то ,щоб проснутись((((
ОхиИВздохи• 15 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
Зайдіть з іншого боку і подивіться на це так: в еру розвитку медицини можна отримати безболісну і якісно виконану маніпуляцію: ви розслаблені, лікар швидко і спокійно робить те, що має, не роблячи похибок через те, що вам боляче, ви напружені, ви боїтеся. В умовах лікарні все це робиться в асептичних умовах, тобто, всі умови є для того, щоб це було сучасною швидкою і безпечною процедурою, а не садистським катуванням, якщо вже є потреба в цій маніпуляції.
автор Мюллерная • 15 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Щиро дякую