БеллаДонна• 14 апреля 2024
Кто делал радиоволновую конизацию шейки матки либо прижигание
Как потом роды проходили?
Открылась шейка или только КС?
БеллаДонна
• 14 апреля 2024
Просто во времена моей матери, к примеру, лечение шейки только рожавшим делали, но тогда и радиоволновой методики не было.
КондуктЕр тролейбуса• 14 апреля 2024
Я робила після перших пологів, кріо. Невдовзі народила другий раз, все ок.
Потім хотіли знову кріо чи радіо. Як не дивно , вилікувала іхтіоловими свічками.
Заместитель Анонима• 14 апреля 2024
Делала не конизацию, а лазерную (перед первыми родами) и радиоволновую (перед вторыми родами) коагуляцию. Все ок в обоих родах раскрывалось.
Мексиканочка• 14 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Мне в юности тоже сказали: ’Родишь - прижжешь.’. Это было 17 лет назад. Радиоволновая методика тогда уже была (она и называлась в разговорной речи прижиганием)
БеллаДонна
• 14 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
Моей матери в 90-ых так говорили.
МатьЧасть• 14 апреля 2024
Чесно кажучи, робіть, якщо довіряєте лікарю,а ,краще, ще до іншого сходити. Ця ’тема’коштовна, а робити 5 хвилин.Ото, і ´діагностують´ .
Я не тону• 14 апреля 2024
Я робила не припалюванням, бо то раніше поколінню моєї мами робили тільки після пологів, А чимось іншим. Радіохвилею чи щось таке. Тим, хто не народжував лікар сказала можна. Я не народжувала ще. Але мені не принципово, мені було 23 роки, дітей в планах не було і ще нема, а жити життя треба, за потреби - буде кесереве
Чебураха з перцем• 15 апреля 2024
Мені прижигали ерозію в 2011 році Солкосерилом, в кінці 2013 народила. Шийка нормально розкрилася.