Играю_на_кларнете• 15 апреля 2024

Яка Ваша думка про викладачів, які на роботі на перерві вживають алкоголь?

Потім йдуть на пари.
Результат:
вже голосів: 84
69 (82.14%) Не норм
15 (17.86%) Норм
Советчица Года• 15 апреля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
А випили б, то б не заставляли? Пряника б збирали самі на закуску?
Ага))
То ж про коньяк правда - потрібно безкоштовно видавати )

Точу ляси• 15 апреля 2024
У меня есть несколько знакомых преподавателей, которые точно пьют на работе. Не каждый день, но на какой-то праздник типа День учителя/день Татьяны/день левши, бывает
Пусин Кукин• 15 апреля 2024
У нас один раз препод не пришел на экзамен с бодуна, потом сдавали всем потоком, он тоже был с бодуна, но до экзамена дошел. А еще сдавали письменный зачет, преподу на стол положили газету, поставили баночку пива. Он сел, открыл пиво развернул газету, все достали шпаргалки и все списали. Потом я с этим преподом еще и вместе работала в компании.
ИзЮмрудная• 15 апреля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Вспомнила фильм с Диаз Плохая училка))
Советчица Года• 15 апреля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Але я знаю людину, що працювала лаборантом в топовому вузі Львова. І так, там це поширена справа (знаю про 90 і 2000 роки) - професори і лаборанти на перервах ходили в генделик навпроти і в своїх кабінетах теж компаніями випивали. Не знаю, чи після того йшли на пари, але таке є.
У топовому вузі Львова корупціонерка номер один навіть працювала
Вишиватниця грінкевіч света
автор Играю_на_кларнете • 15 апреля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Згідна на всі 100!
====

Автор, ви випили і йдете на пари викладати? Зупиніться))
На щастя, я не п´ю.
LoveYouOrNot• 15 апреля 2024
Ответ дляПусин Кукин
З такими точно легше домовитись.

LoveYouOrNot• 15 апреля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Вишиватниця грінкевіч света
Той самий вуз доречі
КвартираЧья• 15 апреля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Погоджуюся з вами
Зараз діти хай Бог милує
А батьки ще (((

Прийшла на розборки мама до мене - яке ви мали право заставити підмітати мою доцю після того, як вона пряником накришила під партою ????

Хто вам дав таке право ???

Це жесть просто
Так це всюди так. Ми маємо тільки права, про обов´язки не варто навіть згадувати.
Начальник Анонимов• 15 апреля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Погоджуюся з вами
Зараз діти хай Бог милує
А батьки ще (((

Хто вам дав таке право ???

Це жесть просто
пряник!
таке право вам надав пряник
неДодекаэдр• 15 апреля 2024
Та не дуже добре я до такого ставлюсь.
Але, знаєте, автор. Я от інколи роблю з сином дз. І таки хочу бухнуть після цього, або прям в процесі теж було б непогано. Я б збухплась, якби вчителювала, от правда
Туся муся• 15 апреля 2024
никогда такого не встречала и даже не представляю. Ну, разве что праздник какой и бокал шампанского выпить
Зато в школе у нас были два учителя, которые возили детей в другой город на олимпиады. И там они обычно в последний день набухивались так, что нам приходилось на себе тащить их к поезду и упрашивать проводников, чтобы впустили