З бісиками• Изменено 15 апреля 2024
Купила бюст VS за 50 грн
Качество хорошее, состояние тоже, зачем переплачивать? А Вы покупаете бюстики на секонде?
Ненька наша• 15 апреля 2024
Да, я как-то покупала новый с биркой
(но у меня точно такой же, потому знаю размер и модель)
Сапай вазони• 15 апреля 2024
Вже чую як біжать жінки місцевих мільйонерів, з купою лайна в жменях. Автор, ви це дарма написали. Тікайте, поки ще не пізно.
Мошей ницца• 15 апреля 2024
Нет. Когда нет денег или жаба скачет впереди меня, я покупаю сенсей .
В секонде ни разу ничего не брала. Надеюсь и не придется
КараПузовна• 15 апреля 2024
Ответ дляСапай вазони
Не обов´язково бути жінкою мільйонера, щоб дозволити собі гидувати вживаною білизною (
Намазюкана нішою• 15 апреля 2024
Ответ дляМошей ницца
Все будет, но потом• 15 апреля 2024
Ні, не купую. Більше того - навіть не наважуюсь продавати. Є один бюст Н&М, вдягнула один раз і все ж таки він мені замалий. Попрала, склала в пакетик і лежить. І викинути жалко, і віддати немає кому.
Сапай вазони• 15 апреля 2024
Ответ дляКараПузовна
Не обов´язково висловлювати свою огиду людині, яка вважає інакше. Є варіант промовчати.
Все будет, но потом• 15 апреля 2024
Ответ дляКараПузовна
Підтримую. Вживаним може бути светр, куртка, навіть джинси. Але спідня білизна має бути новою, це питання гігієни.
Сапай вазони• 15 апреля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
В мене в оточенні є такі дівчатка, дуже нужденні, вони беруть речі. Ще на фейсбуці є сайти благодійні також віддавала речі туди.
Тримаю свічку• 15 апреля 2024
Да покупаю, но на той 85 Е не всегда есть. Мне дорого за 300 покупать
КараПузовна• 15 апреля 2024
Ответ дляСапай вазони
От і скористайтеся цим варіантом
А я на загальному форумі , буду висловлювати все , що вважаю за потрібне. І не ваше право оцінювати мою думку.
Все будет, но потом• 15 апреля 2024
Ответ дляСапай вазони
А в мене немає нікого в оточенні, кому віддати. За останній час щось забагато прольотів по одягу 🤦♀️ ліфчик замалий, джинси та труси завеликі. Ну ладно ще труси, то таке. А чому джинси не продаються в прольотах не розумію 🤷♀️
Домашня Зюзя• 15 апреля 2024
Ответ дляКараПузовна
А я жінка мілліонера і купую собі круті саме там. Тому що вони краще сідають чим з магазину
Сапай вазони• 15 апреля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Ще проблема в тому, що чим більше розмір тим більше коштує. На мене за триста немає.)) Маленьких, навіть китайських на ринках, в магазинах повно, взагалі не проблема.
Сапай вазони• 15 апреля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Ви зламаєте місцеві установки і стереотипи.
Тримаю свічку• 15 апреля 2024
Ответ дляСапай вазони
У меня тяжёлая грудь, бюсты за пол года приходят в негодность, растягиваются, а Китай за месяц два
Сапай вазони• 15 апреля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Розумію, в мене та сама історія.
КараПузовна• 15 апреля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
От через це ваш, завів коханку
Чи навіть дві
Українська Мрія• 15 апреля 2024
Є в мене одна знайома, яка ходить в розтягнутих ’сенсеях’, ’зАто нє із секонда’
КараПузовна• 15 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я думала вживану білизну купують тільки циганки і жіночки ,які зловживають алкоголем
Ответ дляВсе будет, но потом
можете мені в приват написати, будь ласка
Може мені підійте, нажаль змоги перебирати немає
Мошей ницца• 15 апреля 2024
Ответ дляВеккy
Да уж лучше в секонде , в том синсее качество говно
Я сама разберусь, что мне лучше
Все будет, но потом• 15 апреля 2024
Ответ дляРоманаВ
75А розмір. Підходить, писати вам? Він такий доволі маломірний, тому що в мене Reserved є бюсти 75А і вони мені по розміру
КараПузовна• 15 апреля 2024
Якось недавно тема була про бюсти українського виробника з німецької сировини, на сайті дуже приємні ціни і якість гарна. Ще писали, про виробника білизни з Дніпра, там теж низькі ціни.
Альтернатива завжди є, якщо прикласти зусилля
Та_все_ок_будет• 15 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
То ж вона розтягнула, а не якась незнайома жінка до вас.
Тут виставляють придбання з секонда, майже все розтягнуте, але люди доводять, що нове.