Що давати дитині в школу?

Їжа в школі погана. Син не дуже її любить. Що можна давати до школи щоб більш менш корисно і не будерброди?
Він в принципі їсть все, але каже шкільні макарони розварені з гуляшом вже надоїли
Мотористка 15 апреля в 22:19
А чим бутерброд не вгодив?Сир, м´ясо, хліб, огірок тощо.
Вам зараз напишуть- морква сира кубиками, горішки та сухофрукти( які є отрутою )
4 2 1
ГендиреХтор 15 апреля в 22:19
Ответ дляМотористка
А чим бутерброд не вгодив?Сир, м´ясо, хліб, огірок тощо.
Вам зараз напишуть- морква сира кубиками, горішки та сухофрукти( які є отрутою )
А что отрава? Орешки или сухофрукты и почему, если не затруднит?
Хвігура мічти 15 апреля в 22:20
Сырники, шаурму, яблоки
1 1
Полуничка 15 апреля в 22:20
Я даю сирники, млинці з різними начинками, шауруму, печиво печу, пиророги прості (він їх дуже любить), бургери з домашньою котлетою
ИНЬэтовамниЯНЬ 15 апреля в 22:20
Прям зараз даю вже просто гроші. Бо вони нічого не хочуть, випендрюються. Дала по 35 грн і хай як хочуть. Купують булочки, сік
автор Леплю из пластилина 15 апреля в 22:23
Ответ дляХвігура мічти
Сырники, шаурму, яблоки
От думала про шаурму. Швидко і ситно. Дякую. Шукаю ще варіанти
Юля-ffda 15 апреля в 22:29
Я даю вафлі домашні, млинці, сирники, оладки. Ще моркішку моя любить. Трохи чорного шоколаду. Сухарі. Йогурт. Банан, яблуко. Горіхи різні, родзинки, курагу.
Але моя у школі недовго.
Ще варіант: гамбургери домашні. Пиріг з куркою. Але в теплу пору року це запакувати правильно треба.
автор Леплю из пластилина 15 апреля в 22:30
Ответ дляЮля-ffda
Я даю вафлі домашні, млинці, сирники, оладки. Ще моркішку моя любить. Трохи чорного шоколаду. Сухарі. Йогурт. Банан, яблуко. Горіхи різні, родзинки, курагу.
Але моя у школі недовго.
Ще варіант: гамбургери домашні. Пиріг з куркою. Але в теплу пору року це запакувати правильно треба.
Дякую.
75В 15 апреля в 22:30
Пюрешки фруктові,ягодні даю , що з дитячого харчування.
1 1
Пуки-куки 15 апреля в 22:31
Якщо не маєте гриль, то купіть.
Дуже зручно лаваші крутити з різними начинками.
Швидко і зручно
Головний кошак 15 апреля в 22:42
Спитайте що він сам хоче
Наверняка 15 апреля в 22:44
Що дома їсть, то і давайте. Чому не бутерброди? Ви ж суп не будете давати з собою. Не вірю що в школі щодня макарони та гуляш.Це де таке?
Пліткарка 15 апреля в 22:48
Ответ дляЮля-ffda
Я даю вафлі домашні, млинці, сирники, оладки. Ще моркішку моя любить. Трохи чорного шоколаду. Сухарі. Йогурт. Банан, яблуко. Горіхи різні, родзинки, курагу.
Але моя у школі недовго.
Ще варіант: гамбургери домашні. Пиріг з куркою. Але в теплу пору року це запакувати правильно треба.
а що таке - моркішка?
автор Леплю из пластилина 15 апреля в 22:51
Ответ дляПліткарка
а що таке - моркішка?
Така маленька морквочка, мита вже. В ашані, а сільпо є
Юля-ffda 15 апреля в 22:51
Ответ дляПліткарка
а що таке - моркішка?
Це маленька мита морква. Моя тільки таку вживає. Каже, що солодша за звичайну і прикольніша. Але це в неї такі забаганки. На що не підеш, щоб дитина їла моркву і щелепа розвивалася, та й взагалі корисно. Але звичайну моркву її однокласники не їдять, хоча батьки кладуть, а в моєї цю моркішку завжди просять. Може і справді смачніша, хоча я не помічала. Але скоріше маркетинг.
Пліткарка 15 апреля в 22:57
Ответ дляЛеплю из пластилина
Така маленька морквочка, мита вже. В ашані, а сільпо є
дякую)
Пліткарка 15 апреля в 22:58
Ответ дляЮля-ffda
Це маленька мита морква. Моя тільки таку вживає. Каже, що солодша за звичайну і прикольніша. Але це в неї такі забаганки. На що не підеш, щоб дитина їла моркву і щелепа розвивалася, та й взагалі корисно. Але звичайну моркву її однокласники не їдять, хоча батьки кладуть, а в моєї цю моркішку завжди просять. Може і справді смачніша, хоча я не помічала. Але скоріше маркетинг.
зрозуміла, дякую)
Пацан к успеху шел 15 апреля в 22:58
Ответ дляЮля-ffda
Це маленька мита морква. Моя тільки таку вживає. Каже, що солодша за звичайну і прикольніша. Але це в неї такі забаганки. На що не підеш, щоб дитина їла моркву і щелепа розвивалася, та й взагалі корисно. Але звичайну моркву її однокласники не їдять, хоча батьки кладуть, а в моєї цю моркішку завжди просять. Може і справді смачніша, хоча я не помічала. Але скоріше маркетинг.
Моя теж спочатку просила, але потім я почала звичайну солодку велику моркву різати соломкою. Їдять всі гуртом. 4 клас.
В іншому судочку яблука скибочками і трохи лимонного соку, щоб не темніли.
Ще домашня мастила або яблучні чіпси домашні. То взагалі хіт в класі.
Пес Патрон 15 апреля в 23:30
Сыр в лаваше и йогурт
ОливьЕЖечка 16 апреля в 00:54
Ответ дляЮля-ffda
Це маленька мита морква. Моя тільки таку вживає. Каже, що солодша за звичайну і прикольніша. Але це в неї такі забаганки. На що не підеш, щоб дитина їла моркву і щелепа розвивалася, та й взагалі корисно. Але звичайну моркву її однокласники не їдять, хоча батьки кладуть, а в моєї цю моркішку завжди просять. Може і справді смачніша, хоча я не помічала. Але скоріше маркетинг.
Мне кажется, что её либо в сладком сиропа замачивают, либо поливают сахаром, пока растёт. Но точно предварительно обрабатывают чем-то