ТигрЛьвович• 16 апреля 2024
Поділіться своїм досвідом вивчення англійської мови. Не получається (
Сорока-ворона• 16 апреля 2024
Чудовий репетитор, яка структурувала навчання. До цього в школі хороші знання лексики. А потім мовне середовище. Додатково ще пісні і фільми англійською слухати та намагатись для себе зрозуміти зміст.
Патика-мотика• 16 апреля 2024
а родители у вас были неблагополучные ?
мне все само в голову лезло,
потому что я в школе не курила
мне все само в голову лезло,
потому что я в школе не курила
Я б такое не носила, но продаю• 16 апреля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Потрапити в середовище, де іншої мови немає - власний досвід
а как в него попасть, если уже несколько лет живу в стране, где говорят на инглише, но общаюсь только с людьми из снг. по работе- в семье- друзья. все из снг
Показушница• 16 апреля 2024
Ответ дляПатика-мотика
а родители у вас были неблагополучные ?
мне все само в голову лезло,
потому что я в школе не курила
мне все само в голову лезло,
потому что я в школе не курила
Я зараз вивчаю одночасно дві мови. Одну знаю майже на відмінно. Друга не лізе в голову. Треба кидати курити, ось воно через що!))
П.с.Мені 40, дозволу у батьків на куріння вже не потребую питати
Снегурочко• 16 апреля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Заходьте спілкуватись на місцеві форуми
Пишу вірші, дорого• 16 апреля 2024
Ответ дляПоказушница
А на відмінно яку?
Матраскин Брат• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ходила в середню школу на всі уроки
Та і я ходила. Але що її там було 1 урок в тиждень 5-9 клас з вчителькою яка її сама толком не знає.
ДлинноНожка• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ходила в середню школу на всі уроки
Всем 4, тебе 5
Барвіночка• 16 апреля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
И будет уровень А1, годами люди живут заграницей и при этом знаний около 0
ТигрЛьвович
• 16 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Что именно не получается?
Ничего ( Я не понимаю как начать его изучать с моим низким уровнем
ТигрЛьвович
• 16 апреля 2024
Ответ дляРокерША
Все было до попы, пока в США не переехала
И что изменилось?
Барвіночка• 16 апреля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Никак😭
Что вложите, то вынете.
Учить английский это долго и дорого. Я репетитор.
Волшебства нет, часы сидения на попе=результату
РокерША• 16 апреля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
И что изменилось?
Говорю, смотрю фильмы, понимаю окружающих
Послушная• 16 апреля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Выйти на работу в англоязычную среду. Я репетитор, работаю в Польше в лингвистическом центре, сотрудники и знакомые вокруг - либо на английском, либо на польском говорят - все, выбора нет) у меня сейчас англ 80% в сутки, 10% польский и 10% укр/рус.
90x60x90• 16 апреля 2024
У меня не получается учить слова, вообще не запоминаю, помню только то, что учила в школе
кнопкодав• 16 апреля 2024
Для чого він вам - ви витратите час, немаленькі гроші, трохи нервів і що? Через 1,5-2 роки ви змінюєте компанію з кращим окладом, ви виїзджаєте в еміграцію? Якщо грошей мало - лінгістичні центри, це десь 3200-3600 в місяць. Заняття 2 рази на тиждень по 1,5 годин. Перед заняттям мінімум 2 години ви вчитесь все напам‘ять, дивитесь відео разів 7 TedTalks по темі, щоб кожне заняття щось говорити, а не про дім/робота/ прогулянка в парку. Перший результат - через 6 місяців, через 1,5 року піднімете норм рівень, буде краще. Привчити себе вчити перші 6 місяців, далі легше
ТигрЛьвович
• 16 апреля 2024
Ответ дляРокерША
Но как Вы его выучили?
РокерША• 16 апреля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Но как Вы его выучили?
Учила в школе, как все. Но без ежедневного применения- тупик.
Ку ка ку ка ку• 16 апреля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
У мене таких не було жодного
Ку ка ку ка ку• 16 апреля 2024
Ответ дляБарвіночка
Розмовна в мене хороша. А більше мені і не потрібно. Працювати теж можу. Звичайно, не високваліфікованим працівником
Котогосподиня• 16 апреля 2024
Знайти собі англомовного друга і спілкуватись щодня.Вибрати багато англійських пісень , перекласти текст і слухати їх.Дивитись фільми чи відео на ютубі без перекладу.Це все для того , щоб зрозуміти логіку мови.Також займатися з репетитором
Практикувати мову кожного дня хоча б 10-15 хв
Zvezdochkina• 16 апреля 2024
Ответ дляПоказушница
Я никогда не курила, а англ все равно не знаю :(
Другой язык выучила с репетитором.
Теперь хочу выучить англ. ищу хорошего репетитора. Кто посоветует?
Другой язык выучила с репетитором.
кнопкодав• 16 апреля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Но как Вы его выучили?
Середовище, в групі, будете тягнутись до інших, щоб не тупити, в групі будуть підказувати які відео дивлятьс, які є онлайн платформи безкоштовні, цікаві сайти. Оточення вас підтягне